Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Móci


Móci
addikt

Jöhet a kritika, óhaj, sóhaj. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

csinos lány... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

Megegyeztek, hogy ha el is mennek a templomba, kizárólag hárman, s észnél fognak lenni.

észnél lesznek, úgy nem magyartalan :)

kicsit erőltetettek a sztorik nekem, de még mindig nem tudok dönteni, hogy jók vagy kevésbé jók. mindenesetre szívesen olvasom, jöhet folytatás :C

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#4) Móci válasza sanyixXx (#3) üzenetére


Móci
addikt

Hát, akkor rossz nem lehet! :R

Fene tudja mennyire erőltetett. Nem könnyű mindig valami jót, újat kitalálni. Igyekszem azért, de ha lapossá válna a történet, szóljatok bátran!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

Tetszik.

tök jó lenne bele néhány kézzel rajzolt kép. :C

(#6) aram01


aram01
nagyúr

:D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7) Móci válasza hejesírásó (#5) üzenetére


Móci
addikt

Tőlem maximum pálcikaemberekre lehetne számítani, így passzolom. :)
De, ha van valakinek kedve, szóljon bátran!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8) - = Zk = - válasza Móci (#7) üzenetére


- = Zk = -
félisten

titok, hogy ki is az a hölgy, aki "beöltözött" a fotó készítéséhez?.... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) bandiras2 válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


bandiras2
senior tag

googlizd meg a kép feliratát, beadja a hölgy cosplay blogját.
nagyon jó lett ez is! jöhet a folytatás! JAWA Mustang rulez! IZZY RÁJDER ECSÉM! két személyt lehet ezen egyáltalán szállítani?

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#10) Móci válasza bandiras2 (#9) üzenetére


Móci
addikt

Én ötről is tudok. ;)
El elfér rajta 2 ember, s el is viszi a csodamasina. Igen, ilyenem is van, igaz eléggé romos állapotban.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#11) Lenry


Lenry
félisten

Bent egy Jawa Mustang típusú, ronda, és magunk között szólva elég silány minőségű motorkerékpár várta Hősünket

:C

tetszik a sorozat, amióta Sidaries sorozatának vége lett, azóta várok egy ilyesmire :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) HDDave


HDDave
csendes tag

:R Kosz! :C :C :C
Mar megint majd lerohogtem az arcom....
Moci ha gondolod tudnek par rajzot csinalni a sztorihoz....nem vagyok egy nagy muvesz de szerintem egy kicsit feldobna! :) :K

"Don't party!! It's like drugs; it's addictive!!!"

(#13) Móci válasza HDDave (#12) üzenetére


Móci
addikt

Lenry: örülök, hogy tetszik! :R Ez a rész kicsit lapos lett, a negyediket majd igyekszem feldobni. ;)

HDDave: az nagyon jó lenne! Ha esetleg van pár minta, küld el őket bátran a mail címemre, vagy vegyél fel msn-re.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#14) - = Zk = - válasza bandiras2 (#9) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megtörtént köszi:R meg megtudtam ezt azt....:))

képalá: egyem a szívét.... :N

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15) Nunder


Nunder
őstag

Ismét remek írás, gratula hozzá. :R

Azonban kicsit elfogult vagyok. Mivel nem rég olvastam ki Salvatore Sötételf Trilógiáját, ezért kicsit fáj, hogy itt is gonosz a sötételf, holott lehetne egy Drizzt féle jellem is :)

A nőimádó Hős karaktere pedig egyszerűen fenomenális. Kicsit más szemszögből látjuk minden részben. De a Jawa motorkerékpár... Ez ütött. Nagyot. Csak így tovább, várjuk a folytatást.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.