Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #13110016


#13110016
törölt tag

Várós!

(#2) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Korrekt bemutató, habár a rettenetes szóviccektől ("iPhone és iPad tulajdonosok sugároztak az örömtől", "felrobbant, mint egy nukleáris taposóakna", "játékok elkészülésének felezési ideje végtelenül hosszú") az arcomat kapartam. :)

Illetve van néhány pontatlanság is sajnos:
- Fallout 4. (A Fallut epizódok mindig arab számmal sorszámozódnak.)
- "egy sor másik, egyre kevésbé békés funkciójú létesítmény" Igen, olyan kevésbé békés létesítményeket építhet az ember, mint kert, kólapalackozó, konditerem, esetleg játékterem ;)
- "minden karakternek hatféle, fejleszthető képessége van": mármint hétféle, a Fallout-játékokból jól ismert S.P.E.C.I.A.L.
- "A karaktereket bármikor át lehet húzni egyik szobából a másikba (egyet egyszerre két lakó tud működtetni)" kivéve, ha több ugyanolyan szobát építünk egymás mellé, mert ilyenkor ezek egy nagyobb szobává nyílnak össze, ahol egyre több és több menedéklakó szorgoskodhat. Ez egyébként fontos is, mert boldogabbak és produktívabbak, ha többen dolgoznak együtt.
- "Legendás lakók is megjelenhetnek a bejárat előtt, akik majd a Fallout IV-ben is felbukkannak.": A legendary karakterek (akikből 21 van) közül 20 a Fallout 3-ból ismerős, egyedül Preston Garvey az, aki a 4. részből jött.

Szorri a kukacoskodásért, de Fallout témában nem ismerek tréfát. :D

Ja, és az Androidos verzió megjelenésével egy időben érkezik egy update is a játékhoz, ami elhozza nekünk Mr. Handy-t és a Deathclaw-kat. :K

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3) Bone123 válasza bLaCkDoGoNe (#2) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Á, egy igazi Fallout rajongó. :)

Köszi, pár dolgot átírtam. Kíváncsi vagyok az update-re amúgy.

(#4) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Mekkora királyság! Kéne egy tablet is hozzá, egérmoziban gondolom nem akkora élmény.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#5) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tudtam hogy megjelensz: :D

Live-Die-Respawn

(#6) $p@rr0w válasza bLaCkDoGoNe (#2) üzenetére


$p@rr0w
őstag

ez kimerito volt ;) Ezutan mar nem merem fannak titulalni magam.:D

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#7) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon élvezetes időeltöltés ez a játék, tudom csinálni miközben más elfoglaltságaim vannak. :)

Bár rohadt idegesítő amikor mindenkinek radawayt kell gyártani :(

Finn the human

(#8) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ki nem kaksizza le a sheltert: de mikor van mán itt a 44444!!!4 négy! ?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#9) oriic válasza bitpork (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még nincs itt. :D

Live-Die-Respawn

(#10) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Leírná valaki pontosan, hogy a S.P.E.C.I.A.L. betűknél melyik micsoda ?

Redmi Note 9

(#11) Ptech válasza felixo (#10) üzenetére


Ptech
őstag

Strenght
Perception
Endurance
Charisma
Intelligence
Agility
Luck

(#12) felixo válasza Ptech (#11) üzenetére


felixo
őstag

Köszi a gyors választ.
Nem vagyok erős angolból, de majd lefordítom.

Redmi Note 9

(#13) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Kár volt odaírni, hogy android, ha egyszer még NINCS.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14) felixo válasza Plazmacucci (#13) üzenetére


felixo
őstag

Augusztus 13.-án adják ki ... szóval már csak 6 nap.

Redmi Note 9

(#15) #13110016 válasza felixo (#14) üzenetére


#13110016
törölt tag

Aha, aztán még két hónap a régiózár.

Arra lennék kiváncsi, hogy mi van akkor ha elpusztul a bunker? Game over, és előről, vagy IAP-pal visszafordítható? :C

(#16) felixo válasza #13110016 (#15) üzenetére


felixo
őstag

Szerintem nem lesz régiózár.

Redmi Note 9

(#17) #13110016 válasza felixo (#16) üzenetére


#13110016
törölt tag

Hát... úgy legyen!

(#18) felixo válasza #13110016 (#17) üzenetére


felixo
őstag

Legalábbis én nagyon remélem ... várom már nagyon.

Redmi Note 9

(#19) Geller72


Geller72
veterán

Nagyot pukkanni úgy is csak droidnál fog.. ;] :P .

(#20) djgeg


djgeg
őstag

"A legújabb Fallout játék mobilra készült,"
Pontosítanék... "A legújabb Fallout játék IOS-re készült,"
:R

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#21) #13110016 válasza djgeg (#20) üzenetére


#13110016
törölt tag

+1

(#22) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Nem rossz játék, de van benne pár idegesítő dolog. Például ha kilépsz belőle majd pár óra múlva visszalépsz, akkor teljes káosz fogad, mert a játékból kilépve is telik az idő. Nem egyszer jártam úgy, hogy a 99-és happiness-szel bezárt játék 20-szal fogadott és minden raktár ki volt merülve. A másik probléma a mentés, ugyanis több IOS eszközön nem lehet játszani, mert lokálisan tárolja a mentéseket 2015-ben, amikor minden a felhőről szól... Ezek miatt töröltem le, de ezektől eltekintve nagyon szórakoztató és humoros játék.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#23) #13110016 válasza ToMmY_hun (#22) üzenetére


#13110016
törölt tag

Na neeee, nincs benne felhőmentés????? :Y :Y :W

Akkor le se töltöm. :O

(#24) ToMmY_hun válasza #13110016 (#23) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Érzem a szarkazmust, de számomra fontos lenne. Gyakran cserélődnek a mobileszközeim, emiatt kifejezetten örülnék egy cloud save-nek. A Carmageddon, GTA például tudták, a megjelenésük óta pedig eltelt 3 év.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#25) Janaboy


Janaboy
veterán

A felhő mentés hiánya szerintem is elfogadhatatlan, nem hiszem, hogy sokba került volna!
Ráadásul a fő probléma, hogy személy szerint ipad 2-n kezdtem, még 2x költöttem is kártyára (jó nem sokat), aztán amikor már 60 fő körül jártam, annyira nem bírta az ipad 2 vagy nem tudom, hogy szinte be se tudtam lépni..mivel mindig írta a gamecentert, nem is feltételeztem (hiszen a játék se figyelmeztetett), hogy lokálisan vannak az adatok..aztán gondoltam, hogy hátha ha egy újratelepítés megoldja a kilépkedés problémáját..erre mindenem odalett..nem is az eddig játék zavar, hanem, hogy még pénz is ment bele, amit szépen el is bukik az ember..

Janaboy

(#26) #13110016 válasza ToMmY_hun (#24) üzenetére


#13110016
törölt tag

Félreértettél!! Semmi szarkazmus!
Tényleg nem fogom letölteni. Nem is játszok olyan játékkal ahol nincs felhőmentés. Rengeteg olyan game van, amit imádok, és játszanék is vele, de mivel nincs felhőmentés, nem játszok vele. Szomorú, hogy ez nem alap dolog...
Szóval semmi rossz szándék nem volt bennem! Ha nincs felhőmentés, kipróbálni se fogom. Ennyi.

Janaboy - Pontosan. Emiatt se érdekelnek a játékok, mert, ha mondjuk költök egy 2k-t, akkor bukom is.

[ Szerkesztve ]

(#27) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Miért költene vki bármire is amit türelemmel el lehet érni pénz nélkül? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#28) #13110016 válasza bitpork (#27) üzenetére


#13110016
törölt tag

Én pl. költöttem annó a Boom Beach-re is. Nem tagadom, szoktam IAP-ozni, de nem sokat!

(#29) ToMmY_hun válasza #13110016 (#26) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Ohh, akkor bocsi. :) Tényleg idegesítő tud lenni ha egy apró baki miatt repül több napi játékba ölt "munka" vagy pénz.

bitpork:
Ha az állításod minden esetben megállná a helyét, akkor nem lenne ennyi freemium játék az appstore-ban. Én sem szoktam fizetni ilyen játékokért, mert ellenzem a megoldást, ettől függetlenül rengetegen nem igy tesznek és teljesen jól működik ez az üzleti modell.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#30) felixo


felixo
őstag

Ennél a játéknál azt írják, hogy egyáltalán nem IAP éhes játék ... sőt.

Redmi Note 9

(#31) Ptech válasza bitpork (#27) üzenetére


Ptech
őstag

Egyrészt mert filléres tétel, másrészt meg a játék úgy van megcsinálva hogy ösztönözze a júzert hogy költsön, mert akkor kevesebb a grind.

(#32) bLaCkDoGoNe válasza Ptech (#31) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem ennél a játéknál ez pont nem állja meg a helyét. Uzsidobozt egy dolog miatt vesz az ember (én legalábbis emiatt vennék, ha költenék ilyenre): a legendary lakók bezsákolása miatt. Eddig mindegyik legendary karaktert uzsidoboz dobta, soha nem a rádió vonzotta őket. :) A nyersanyagokat nem kapod olyan mértékben a dobozokból, hogy érdemes legyen költeni rá, ráadásul random hogy mi esik belőle.

(#3) Bone123 + (#5) orichalcos + (#6) $p@rr0w: :))

(#22) ToMmY_hun: Ez fura, mert én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, egy-két nap múlva még mindenki boldog volt, és az egész Vault pompásan működött. ("Hard work is happy work!") Én azért hagytam abba, mert bebugolt a mentésem, és képtelen visszatölteni. Emiatt kicsit szomorú vagyok én is, hogy nincs iCloud szinkronizáció, akkor lehet hogy nem úszott volna el a Vaultom; ezt leszámítva engem nem zavar a dolog, sőt utazáskor (pl. repülőn) külön öröm volt, hogy nem kellett netkapcsolat hozzá, hogy játszani tudjak.

(#25) Janaboy: Ha jól emlékszem ezt direkt nem tették bele, Todd Howard mintha külön kitért volna erre az E3 konferenciájukon, amikor leleplezték a játékot. Én egyrészt örülök neki (fent már leírtam, hogy miért), másrészt az általad írt indok miatt viszont sajnálom is.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#33) konikan


konikan
aktív tag

Nagyon várom.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#34) Jeanne d'Arc

Jó game lett, felhomentes nekem is hiányozni fog, de majd egy szuszra vegigviszem.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#35) felixo válasza Jeanne d'Arc (#34) üzenetére


felixo
őstag

Felhőmentés tényleg kellene. Mobilnet már szinte mindenkinek van. Végigvinni nem fogod ... mivel nincs vége.

Redmi Note 9

(#36) boost


boost
addikt

Szuper, mikor jelent meg a játék, egy hónapja? :U

(#37) Puma K válasza bLaCkDoGoNe (#32) üzenetére


Puma K
veterán

Nekem az első bunkerembe magatól jött egy legendary karakter. Viszont annyira eltoltam az arányokat hogy inkább töröltem azt a bázist és kezdtem egy újat. Legendary karakter nem jött viszont a dobozolból szereztem 2-3 legendary item-et.

Amúgy nem rossz jaték... GTA V Online várakozas közben szoltam tolni

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#38) k-adi


k-adi
nagyúr

Mikor van game over?

(#39) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Érdekes remélem nem öli meg az FPS okozta örömömet. :)

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#40) Ptech válasza k-adi (#38) üzenetére


Ptech
őstag

Soha, ameddig bírod :)

(#41) felixo


felixo
őstag

Nah ... még 3 nap.

Redmi Note 9

(#42) .mf válasza bLaCkDoGoNe (#2) üzenetére


.mf
veterán

"Korrekt bemutató, habár a rettenetes szóviccektől [...] az arcomat kapartam. :)"

Én csak vigyorogtam :)) s szerintem valamelyest passzol is a Fallout jelenlegi irányához, ahol poszt-apokaliptikus pusztulást humorral és laza optimizmussal állítanak kontrasztba.
(Azért kicsit a régiek sötétebb, s inkább kommentjeiben szatirikusabb hangulata is hiányzik...)

Bone: köszi a bemutatót, várom már, hogy droidra is kijöjjön (meg persze a 4-re is...)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#43) hampidampi válasza bLaCkDoGoNe (#2) üzenetére


hampidampi
senior tag

Ráadásul a RadAway nem is tabletta, hanem infúzió. A RadX a tabletta.

(#44) Trailblazer válasza hampidampi (#43) üzenetére


Trailblazer
addikt

Legyünk pontosak: a RadX kapszula, nem tabletta. :K

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#45) #13110016 válasza felixo (#35) üzenetére


#13110016
törölt tag

Kb mindnekinek van már mobilnete. Egyébként várható valami update, ami felhőmentést hozhat? Van erre esély?

(#46) felixo válasza #13110016 (#45) üzenetére


felixo
őstag

Fogalmam sincs ... de már csak 2 nap ... és kiderül.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#47) #13110016 válasza felixo (#46) üzenetére


#13110016
törölt tag

Na igen. Az már nem sok.
Bízzunk benne, hogy lesz.

(#48) felixo


felixo
őstag

Eljött a nagy nap ... de még sehol a játék.

Redmi Note 9

(#49) Watt25 válasza felixo (#48) üzenetére


Watt25
veterán

Valószínűleg arról van szó, hogy világ fontosabbik felén még nem jött el a mai nap :)
Na jó, ilyen már így 8 óra után kevés van, de lehet (ottani) reggeli időpontra van tervezve

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#50) Hegasus válasza Watt25 (#49) üzenetére


Hegasus
senior tag

pontosan, 'merikába még hajnali 3 lesz, szerintem ottani idő szerint reggel 6-8 de az se kizárt, h csak este érkezik...
viszont alig várom, h bedobjam a fiókba az ótvar ipoopomat, és végre normális telefonon nyomhassam :DDD

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.