Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Luck Dragon válasza #84490496 (#1) üzenetére

Érdekes volt az írásod és hogy spontán vettél telefont ez pedig ismerős az Ace3 esetében nálam azóta is bánom :( kétszer voltam vele szervizben, szétnyílt oldalkerettel és hátlap belső deformálásával. (megvételkor még minden rendben volt vele). Majd ennek tudatában nyaralni küldtem a fiók mélyére hiába csinálták meg haragudtam rá. és utána kaptam egy fehér G2-öt és azóta sem tudom letenni. Remélem neked is szerencséd lesz a kisebb testvérével :R A Z10 esetében pedig az utolsó kettő frissítésnél vannak inkább a nagyobb gondok a legfőbb pedig az akku energiaséma búgós kimutatása és az akku gyors merülése.

Halkow Mivel megjelent a G3 a G2nek az ára is kicsit esett, és még annyit tudok számodra ajánlani ha Telekomos vagy akkor érdemes figyel a heti online akciókat . Íme egy példa múlthéten az LG F6 ami a cikkben is meg említett a fórumtárs 48E-ért meglehetett volna rendelni. Esetleg a G2 is meg jelenhet a kínálatukban. ;)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.