Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #84490496


#84490496
törölt tag

Ami hozzá tartozik még: a telefont 31%-os akkuval vettem,első dolgom volt itthon töltőre dugni: most 96%-on van és bizony eléggé meleg a hátlap!Mondjuk a solitaire nem fagyogat alatta,közben wifin másolom a zenéimet a telóra,a képernyő meg nem alszik ki töltés alatt-ra van állítva,whatsapp is megy.Szóval valamennyi melegedés érthető lenne, de ennyi??? . Kezdek szkeptikus lenni.. :D

(#2) Shamy válasza #84490496 (#1) üzenetére


Shamy
tag

Én kb 1 hónapja jártam végig ugyanezt a kálváriát.
De nekem SP lett. Semmi bajom az LCD-jével, összehasonlítottam ips-el (ugye amoled eleve kilőve a béna szaturált színek miatt), és nem láttam sok különbséget. Legalábbis annyit nem, amiért fizettem volna még 24k-t.

LG G2 nagy kedvenc volt megjelenéskor, de 100k-t elvből nem adok telefonért, a mini pont kapóra jött, de amit elolvastam a specifikációkat, lehervadt a mosoly a számról.
Végül SP mellett döntöttem, alu keret, robosztus eléggé, és pörög a fórum is, tehát sokan használják, nemkülönben volt 24k árelőnye G2 minivel szemben (26 vs 49k).

Én azt mondom, most SP a legjobb ár/érték arányú telefon a piacon, illetve ha már 50k, akkor rádobok még egy 10-est, és octaMTK,2GB 5 col from chna (THL t11).

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#3) #84490496 válasza Shamy (#2) üzenetére


#84490496
törölt tag

24K különbözet tényleg sok,ebben igazad is van. Nekem a szubjektív véleményem az,hogy ips,vagy sem ; lcd vagy amoled,mindegy. Ha a saját szememmel látva tetszik,jól tudom olvasni,nem zavar sem a kontraszt,sem az élesség és a fényerő; akkor olyat veszek. Kétségtelen,hogy az SP brutál erős teló a mai napig. Egyszerűen nekem nagyon nem jött be,rossz érzésem volt a teloval kapcsolatban(volt és van is mindegyik sonyval..ellenszenves, de értelmes okot nem tudok írni rá,, :R)

[ Szerkesztve ]

(#4) halkow


halkow
őstag

Kár hogy telekomos vagy :(
alcatel onetouch idol 2s-t ajánlottam volna neked... csak hát egyenlőre csak telenornál kapható
nagyon jó telefon best buy 59k ért a legjobb most ...

ismerem az érzést én is alcateles vagyok... szinte a legjobb telefonom máig...
ha lesz pénzem lehet idol 2s-t veszek vagy ha még sikerül gyűjteni akkor nagy g2-ö :)

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#5) Luck Dragon válasza #84490496 (#1) üzenetére

Érdekes volt az írásod és hogy spontán vettél telefont ez pedig ismerős az Ace3 esetében nálam azóta is bánom :( kétszer voltam vele szervizben, szétnyílt oldalkerettel és hátlap belső deformálásával. (megvételkor még minden rendben volt vele). Majd ennek tudatában nyaralni küldtem a fiók mélyére hiába csinálták meg haragudtam rá. és utána kaptam egy fehér G2-öt és azóta sem tudom letenni. Remélem neked is szerencséd lesz a kisebb testvérével :R A Z10 esetében pedig az utolsó kettő frissítésnél vannak inkább a nagyobb gondok a legfőbb pedig az akku energiaséma búgós kimutatása és az akku gyors merülése.

Halkow Mivel megjelent a G3 a G2nek az ára is kicsit esett, és még annyit tudok számodra ajánlani ha Telekomos vagy akkor érdemes figyel a heti online akciókat . Íme egy példa múlthéten az LG F6 ami a cikkben is meg említett a fórumtárs 48E-ért meglehetett volna rendelni. Esetleg a G2 is meg jelenhet a kínálatukban. ;)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) halkow válasza Luck Dragon (#5) üzenetére


halkow
őstag

telenoros vagyok többi nem játszik nálam...

Alcatel onetouch idol2s the king

(#7) bagyusz


bagyusz
őstag

Ezek szerint sikerült választani. :) Hirtelen azt hittem, hogy a síma idol s-t is fontolgattad, de szerencsére nem. :U Gondolom téged is megijesztett, hogy a random touch érzékelést el lehetett könyvelni széria hibának. Kollégám mindig azzal viccelődött kávézás közben, hogy elő veszi a telót mert már nem bír magával. :DDD

Sony sp-vel kapcsolatban, azon munkálkodtam, hogy a Zárt bootloaderes készülékeken is lehessen futtatni custom romot, amit sikerült olyan szintre vinni, hogy a gyári 4.3 os helyett akár CM11-t (4.4) vagy más AOSP módosított forrású romot is betöltsön minden féle kompromisszumoktól mentesen.

Annyira azért nem mondanám, hogy korosodó a HW mert ez a 1.7ghz-s msm8960T SoC, gyakorlatilag a 2 magosok csúcsok csúcsa. Ha G2 mini szintetikus tesztjeit összehasonlítod az sp-vel akkor látod, hogy nyers számításban erősebb a 4magos LG-nél, ami érthető is hiszen a Cortex-A7 magok nem vehetik fel a versenyt a Krait magokkal. Felhasználó szempontból nem oszt nem szoroz a két "konfiguráció", max az e-p*nisz mértéke lehet eltérő. :D

800+ pü és megannyi fórum eszmecsere után már rokonok is lehetnénk. ;] Lelkesedésed, kitartásod a dolgok iránt becsülendő, tartsd meg ezt a jó szokásod. :) Gondolom az LG sem fogja megúszni a rommolgatást. ;] Ha bármi segítség kell akkor nyugodtan szólj. ;)

(#8) #84490496 válasza bagyusz (#7) üzenetére


#84490496
törölt tag

Nem úszod meg ;)
Ettől függetlenül köszi sokadszor is :R

(#10) tomyg77


tomyg77
újonc

Sziasztok!
Egy elég egyszerű kérdésem lenne!Most szereztem memóriakártyát.A kérdésem az lenne, hogy tudom átpakolni a tartalmakat a telefonról?.Nem találom! :(
Előre is köszi

(#11) hokins válasza #84490496 (#8) üzenetére


hokins
addikt

Engem bezzeg megse említesz. :( :D

[ Szerkesztve ]

(#12) #84490496 válasza hokins (#11) üzenetére


#84490496
törölt tag

Erre majdnem mondtam valamit Barátom!! :) :D :R

(#13) hokins válasza #84490496 (#12) üzenetére


hokins
addikt

:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.