Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) 66zio


66zio
aktív tag

Nekem egy Sony Xperia Tipom van 512mb rammal ami már megvásárlásakor is elavult volt. Képzelhetitek milyen most. Szinte semmilyen applikáció nincs rajta, de a viber amit elég sokat használok folyton összeomlott. Ekkor döntöttem a Lite mellett. Nagyon meg vagyok elégedve vele. A dizájnja engem nem zavar, kicsit fapados, de használható. Az összeomlós probléma megszűnt mert a gyári facebookról töröltem az összes frissítést (nem rootolt így nem tudom törölni az appot) és a messenger is ment a kukába. Azért hátránya is van. Például az említett videó mentesség ami néha azért jól jönne. A képeket nem lehet nagyítani, vagyis hát lehet, de a telefon dönti el, hogy mekkora lesz és nem tudom mozgatni. Szóval ha a közepére nagyít rá akkor nem tudom megnézni mi van a széleken. Folyton ott van egy szám az ismerősnek jelöltek felett addig amíg vissza nem jelölöd őket. Ilyen az eredetiben nem volt. Megnézted és ha nem csináltál velük semmit eltűntek.

Akiknek ilyen gyengébb telefonjuk van mint például nekem az már megtanulta, hogy az alkalmazásokat nem frissítjük mert meghalhat tőle a telefon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.