Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daweee


Daweee
őstag

Hát ez az árképzés biztos nem a közép európai piacra lett kitalálva...
Én anno a 17-et is sokalltam az ACDC-ért (attól most eltekintve hogy szinte lehetetlen volt ennyiért jegyet szerezni hála üzér barátainknak :((( )
Meg különben is ennyivel népszerűbbek lennének a DC-nél? :F Nálam nem ;]
Konklúzió: húzzanak a pits@'b@ :D

[ Szerkesztve ]

(#2) Móci


Móci
addikt

Ez bizony kegyetlen nagy kicseszés! :(((
Komolyan mondom, még én is elgondolkodtam volna rajta, de ennyiért... áááá...
Húzzák le magukat a wc-n!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

madonna is 25-30 körül jött-ment, pedig az sokkal rosszabb.

más:
annó a falu meg akarta hívni a kárpátiát, na hát nem hívta, mert 650k-ért jöttek volna.

szóval ilyen árak mennek :D

[ Szerkesztve ]

(#4) zoo8800


zoo8800
veterán

Sajna általában ennyibe fáj egy hasonló kaliberű együttes koncertjére a jegy.
És így is teltház lesz.

rip and tear, until it is done

(#5) Face8814


Face8814
őstag

Itt vannak a jegyárak.
Eddig még csak itt láttam publikálva hivatalosan árakat!
Most olvasgatok más fórumokat is ahol jóval olcsóbb jegyárakról is beszélnek, csak az a baj, hogy sehol sincs egy hivatalos link.
A nagyközönség részére állítólag dec. 15-től árulják a ticketteket, a fanclub tagjai 13-tól vehetik meg őket!
Nagyon remélem hogy lesz olcsóbban is ...... :U

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6) Metalfan


Metalfan
senior tag

Azért ez gáz szerintem. Voltak a Metallicánál sokkal jobb és színvonalasabb bandák is Mo-n ennek a jegyárnak a töredékéért is. Februárban kb 6000-ért ha jól emlékszem volt Children of Bodom, Cannibal Corpse, meg talán a Death. Első kettő külön is megérte volna a 6000-es beugrót. Aztán szintén ekörül mozgott a jegy ára a Paul Gilbert koncertnek is.

Hallottam már egyébként $500-os beugrókról is más zenekaroknál, persze USA-ban volt a koncert, de érdekes módon teltház volt egy jó nagy csarnokban :Y Jó, hozzáteszem, valami marha nagy zenekar, country vagy gospel vagy mittudomén milyen műfaj, meg jó nagy rajongói tábor.

(#7) Psychonaut


Psychonaut
addikt

2008-ban Iron Maiden = Sziget napijegyért (~10-12k)

(#8) Bubu79


Bubu79
addikt

Kedvesemmel beszéltem este telefonon, Ő mondta, hogy meglepne egy nagy élménnyel, mert tudja, hogy szeretem a zenéjüket, de azt hiszem lebeszélem róla...

Jól nyomják, szeretem a zenéjüket, megveszem a CD-jüket, elismerem tehetségüket, de qrva életbe, ez akkor is kib@szott sok...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9) Psychonaut válasza Bubu79 (#8) üzenetére


Psychonaut
addikt

Meglephet vele engem is, ha neked nem kő. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10) _ak_


_ak_
addikt

30+k?! ez nevetséges. :))

Let's begin, de gozaimasu!

(#11) nyunyu


nyunyu
félisten

BSbe sajnos mindig draga a jegy, mert kevesen fernek be, igy keves fele oszlik a fellepo gazsija.

Tavalyi Roger Watersre volt valami 15k a legolcsobb.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#12) barnam_


barnam_
nagyúr

Én is hallottam ma délelőtt a rádióban. Bizony mennék :K
De nem ennyiért... eddig is kibírtam Metallica koncert nélkül, ezután is kifogom, pedig nagyon szeretem a zenéjüket. Bosszantó, idegesítő ez a jegyár, de így is tele lesz, azt lefogadom. Akkor meg hol érdekli a szervezőket hogy "pár" ember elmenne alacsonyabb jegyáron? Majd elmegy "pár" aki megteheti.

Ja ha már Metallica: Június végén voltak a Novarock-on, ami Nickelsdorf-ban szokott lenni (Hegyeshalom mellett). Idén a 3 napos jegy összesen volt 100 euro körül. Szóval ha nagyon akarja az ember, a környező országokban ki lehet fogni egy Metallica koncertet.
Mondjuk jövőre nem lesznek ott, de lesz helyette Rammstein: [link]
szerk: most nézem kik lesznek ott, hát nem nagy szám, az ideiek jobbak voltak szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#13) puttputt válasza Bubu79 (#8) üzenetére


puttputt
őstag

Igen, ebből majd' az összes CD-jüket be lehetne szerezni. :DDD
Felháborító...
Kíváncsi leszek, kik fogják ott öltönyben "rázni". :U

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14) Face8814


Face8814
őstag

Egyébként már előre látom, hogy a magyar celebvilág apraja nagyja képviseltetni fogja magát az eseményen, mivel ez olyan trendi.
Elképzelem, hogy Zimány Linda és Debreceni Zita tűsarkúban csápolnak a büfében, miközben Dukai Regina kíséri oda a fiúkat Kiszel Tündéhez, hogy Nánási Pál lefotózza őket a Playboy számára!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#15) blazsey2


blazsey2
senior tag

Utolsó koncertjükön kint voltam az MTK stadionban ahol az előzenekar a Megadeth volt.Azóta szerettem volna újra látni őket de ennyiért :(((

PSN ID:blazseydr

(#16) zoo8800 válasza Face8814 (#14) üzenetére


zoo8800
veterán

A Metallica zenél majd Benkő esküvőjén :D

rip and tear, until it is done

(#17) Piero4


Piero4
újonc

Gyerekek, nem kell egyből idegeskedni! Lesz olcsóbb jegy is tutira! A Belfasti koncertre, ami május 11-én lesz, ha jól emlékszem, már lehet kapni jegyet 18000-ért e-bayen, úgy hogy már elvileg minden jegy elkelt! Tehát még ennél is olcsóbb lesz az átlagjegy valszeg! Az utolsó MTK stadionos koncerten pedig 1999-ben nem a Megadeth, hanem a Monster Magnet és a Merciful Fate volt az előzenekar. És 4990 volt a jegy a küzdőtérre! Ott voltam... :-D

(#18) Face8814


Face8814
őstag

Na, úgy néz ki lehet normalizálódik a helyzet. Bár még közel sem hivatalos, de talán pici remény az éjszakában: [link]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#19) blazsey2 válasza Piero4 (#17) üzenetére


blazsey2
senior tag

Igazad van rosszul fogalmaztam,amin én utoljára kint voltam az pontosan 1993-ban volt már egy kicsit szenilis vagyok :B

PSN ID:blazseydr

(#20) Horbal


Horbal
őstag

Remélem azért a "jól tájékozott" rémhírkeltés után aki akart vett jegyet mivel a legdrágább is megállt 20K-ban. Egyébként ezekhez a fajta hangulatkeltő negatív hsz-ekhez csak gratulálni tudok. Kb egyetlen infó sem volt igaz amit itt olvasni lehetett...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#21) BITBOYS válasza Horbal (#20) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jaja, haveromék 13.500-ért vettek jegyeket.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#22) Móci válasza Face8814 (#18) üzenetére


Móci
addikt

9-12k környékén még tényleg elviselhetőbb a helyzet, jó lenne, ha tényleg ennyi lenne.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#23) Horbal válasza Móci (#22) üzenetére


Horbal
őstag

Le vagy maradva mert tényleg ennyi én is tegnap vettem 13.500-ért... de még 20K-t is megért volna csak a Karácsony meg mifene miatt most nem fért bele...

Igyekezni kell mert sztem kb hét végére már nem lesz.

Front Stage jegy már nincs, álló is fogyni fog rendesen, aki meg ülni jön talikára az nem normális :D peace

[link]

+ 300 - 600 Ft kezelési költség én inkább ezen xartam be...

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#24) Móci válasza Horbal (#23) üzenetére


Móci
addikt

És tényleg vazze... :W :DDD
Lehet azon a széken állni is, nem csak üldögélni! Bár más kérdés, hogy a körülöttünk lévők mit szólnak hozzá. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#25) Face8814 válasza Horbal (#20) üzenetére


Face8814
őstag

Csak megsúgom, mikor az írás íródott az egyetlen hiteles forrás tükrében a jegyárak közel sem a rémhírkeltést szolgálták, hanem az aktuális állapotot tükrözték.
Azóta szerencsére kiderült, a korábban linkelt oldalnál feltüntetett jegyárak kissé túlzóak voltak!
Ja, és köszönöm a gratuláló hsz-ek nevében!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#26) Horbal válasza Face8814 (#25) üzenetére


Horbal
őstag

Én meg megsúgom, hogy azon az oldalon amit linkeltél kb 2x árak szoktak megjelenni...

Amúgy meg teljesen felesleges volt akkor megírnod ezt a valamit mivel még semmit nem lehetett tudni hivatalosan, elhiszem, hogy felkaptad a vizet de erre szokták mondani, hogy ha csendben maradtál volna bölcs maradtál volna... no offense de sajnos ez a helyzet.

Remélem azóta van jegyed, és egy nagyon nagy bulit fogunk majd látni...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#27) CosmoBacsika válasza Metalfan (#6) üzenetére


CosmoBacsika
tag

ez a hsz most ugye vicc volt?

az árak egyeébként teljesen reálisak. Hatalmas zenekar, hatalmas költség. Teltházas lesz!

[ Szerkesztve ]

(#28) Face8814 válasza Horbal (#26) üzenetére


Face8814
őstag

Egy szó mint száz, amikor megírtam egy hiteles forrás volt ( az hogy ott 2*-es árak szoktak lenni, arról fogalmam sem volt ), így nem is lehetett más támpontom.
Évek óta várok rájuk, aztán mikor megláttam az akkor - hangsúlyozom - egyetlen hiteles forrást, naná hogy felkaptam a vizet! :(((

Egyébként holnap megyek a jegyekért! :C

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#29) Ptech


Ptech
őstag

A 13500 nem is olyan nagy érvágás. Meg is lett vévé rögtön a jegy \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.