Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

A hűtő olyan mint egy masni, vagy egy csokornyakkendő :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) gfefe válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


gfefe
őstag

nem baj nekem attól még tetszik :)

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#3) keIdor


keIdor
titán

"Az MI X58 Pro és Eclipse SLI."

MSI

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) Gonosz15 válasza keIdor (#3) üzenetére


Gonosz15
aktív tag

Honnan veszed? Lehet, hogy egy vadonatúj alaplap gyártó. :))

[ Szerkesztve ]

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#5) keIdor válasza Gonosz15 (#4) üzenetére


keIdor
titán

Igen, és még lopja is a típusneveket az ázsiai gyártótól...:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) toyone válasza keIdor (#5) üzenetére


toyone
őstag

Ez egy ilyen világ :))

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#7) Shkiz0 válasza gfefe (#2) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nekem is, és nem mellékesen végre akad 1 hűtő ami rámegy a G.Skill PI ramomra :C

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#8) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Jó ez a mem. hűtő, de túl nagy helyet foglal. Ilyen kategóriában inkább OCZ XTC.

(#9) Shkiz0 válasza Jhonny06 (#8) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nekem is az volt, de sajna a magasabb bordás ramokra nem megy rá. (lásd G.Skill PI)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#10) mephi666


mephi666
nagyúr

az alsó hűtő tényleg elég futurisztikus lett... ez még kivételesen tetszik is...

ha nyernék egyszer a lottón, tuti összeraknék egy brutálisan hangos gépet... direkt arra mennék, hogy minél zajosabb kereplők legyenek benne minél nagyobb számban... aztán olyan hangja lenne terhelten a cuccnak, mint egy felszállni készülő mig21-esnek :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Hebry


Hebry
senior tag

Csodálkozom, hogy Giga lapok nincsenek jelen a felsorolásban.
Érdekes egy hűtő, az biztos.

(#12) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#10) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ahhoz nem kell lottót nyerned...pár ezer forintból veszel két karton FOP32-t ;] :DDD :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) Solad


Solad
őstag

A fekete és szürke kivitelben megjelenő hűtőre a G.Skill egy év garanciát vállal rá.

ez csak nekem fura így? :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#14) mephi666 válasza Solad (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

szép ízesen lett megaszonva... jól van ez így-e :)

#12: az is megoldás lehet... vagy a fop64/68 :) el sem merem képzelni, milyen hangja lenne pl10darabnak 1helyre összezárva 5000+ fordulaton :)) szerintem a panel is beremegne...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) rootkiller


rootkiller
őstag

Ezek gyengébbek, mint a 2GHz 7-8-7-20as ramok. Úgy gondolom hiába az a +6,6667%, viszont az időzítések lényegesen gyengébbek, és ezért mindent összevetve átlagosan lassabbak lesznek, mint a fent említett adatokkal bíró társaik.

Artengo TR 990 Pro

(#16) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#14) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Otthon majdhogynem valóságos alkatrészbánya van, ha akarod szívesen gubizok neked akár 10 ventit, és oda is adom, bnőm lajosmizsei, úgyhogy koccanhatunk is ;) :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Na ezek azok a ramok amelyek 10 év múlva már sz@rt sem érnek, úgyhogy nekem már most sem kellenek. :))

<-ƘƘ->

(#18) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

hehe... thx :) egyenlőre elméleti síkon játszottam a gondolattal :) lehet h új irányzatot indítanék be ezzel: brutál gépet dobnék össze és a hangerőre is gyúrnék... mint ahogy teszik néhányan a kocsikkal... lehet h pár év múlva az lesz a menő, kinek lesz olyan hangos gépe lanpartin, hogy elnyomja a többi hangját... még dallamkürtöt is tennék bele :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) #97544192 válasza Kendek (#17) üzenetére


#97544192
törölt tag

Ne legyél már n00b! :DDD
10 év múlva szerinted mi fog annyit érni, ami nem összemérhető az általad használt jelzővel?

(#20) gfefe válasza Shkiz0 (#9) üzenetére


gfefe
őstag

látszik, hogy megyém béli vagy :DDD
egy az izlés :DD

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#21) Kendek válasza #97544192 (#19) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hát őszintén szólva amiben sok az "anyag", mint acél vagy alumínium gépházak, réz hűtőbordák meg ilyenek. Ezek akkor már aranyat érnek, ezért is raktam el a ref. gyári 4850-es hűtőt :DDD

<-ƘƘ->

(#22) Solten


Solten
addikt

Lehet kapni extrem gyors memoriat "propellerek" nelkul? :D

Saor Alba

(#23) #97544192 válasza Kendek (#21) üzenetére


#97544192
törölt tag

Úgy értettem, melyik RAM... Anyag teljesen más dolog.

Solten: Igen! OCZ Blade 3x2 2000 CL7. Piszok drága, piszok erős, és nem jár hozzá propeller.

[ Szerkesztve ]

(#24) Kendek válasza #97544192 (#23) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hát, ha már itt tartunk, én a Thyristor-RAM-okban sok lehetőséget látok. :D
Amúgy mondjuk akkor már az EDO RAM lehet, hogy többet fog érni, nagyobb lesz a muzeális értéke.

<-ƘƘ->

(#25) DEJVID


DEJVID
őstag

A 2133 CL 9-9-9-24 gyorsabb mint a 2000 CL 7-8-7-20?

(#26) Solten válasza #97544192 (#23) üzenetére


Solten
addikt

A kerdesem elsosorban koltoi volt, de koszonom a valaszt... :K ;)

Saor Alba

(#27) P00By


P00By
nagyúr

Semmi extra! :P

(#28) SzlobiG válasza P00By (#27) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én azért elfogadnám.:D

(#29) gixxer-tomee


gixxer-tomee
aktív tag

Hány millió lesz? :N

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#30) rootkiller válasza DEJVID (#25) üzenetére


rootkiller
őstag

Én már elmondtam, hogy szerintem lassabb, visszaemlékezéseim szerint az 1066 CL5 és a 800 CL4 DDR2-k kb azonos sebességgel mentek, és ott 33,33%-ra jutott +1/+1/+1/+3, nem 6,6667%-ra +2/+1/+2/+4.

Artengo TR 990 Pro

(#31) Badman 4ever válasza rootkiller (#30) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Akkor mi értelme? :F

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#32) #97544192 válasza Badman 4ever (#31) üzenetére


#97544192
törölt tag

Hát hogy sniper féle okos emberkéknek legyen mire hajtani. :))

(#33) Badman 4ever válasza #97544192 (#32) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ez olyan hülyeség...most miért jó, hogy azt mondhatja, hogy juppi nekem van a leggyorsabb órajelen járatott memóm a környéken...ez akkora marhaság, akkor lenne értelme, ha meg tudnák oldani, hogy az időzítés maradjon alacsonyabb. :W

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#34) #97544192 válasza Badman 4ever (#33) üzenetére


#97544192
törölt tag

Hát jó, de látod hogy a 965-öt is le kell cserélni 975-re, mert a 965 elavult már. :C

[ Szerkesztve ]

(#35) Badman 4ever válasza #97544192 (#34) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Végülis akinek sok pénze van és elég hülye az ezt veszi, tényleg... :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#36) Yules77


Yules77
csendes tag

Úgyis mindegyik RAM ugyanaz a Samsung, ja és ha már tuning ram, akkor különben is Corsair. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.