Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) jeni válasza forgonati (#18) üzenetére


jeni
félisten

Van N73 mobilom. Még kutyának sem kellett. Amúgy nem vagyok benne biztos,hogy jó képeket lehet vele lőni.
Aksit lehet még kapni bele.

(#22) Vesa válasza forgonati (#18) üzenetére


Vesa
veterán

Sajnos egyik sem strapafon. N95 ráadásul kihúzhatós verzió, amit én spec nem szeretek. De tény, hogy jó példák voltak, mert ezeknek a tudása már bőven elég lenne, sőt, bizonyos szempontból még sok is.
Viszont van rendes hang, használható kamera -ami persze mai szemmel már így sem nevezhető jónak, de ahhoz képest, amiket képesek ma beletenni a classic telefonokba, mérföldekkel jobb-, és rendes méretű kijelző.
Egy továbbfejlesztett N73, strapa verzióban számomra tökéletes lenne. De nincs.
Használtan nem veszek telefont, mert nem túl higiénikus.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#23) mmx233 válasza Vesa (#22) üzenetére


mmx233
csendes tag

Érdekes ez a higiénikus-e gondolat, sosem jutott eszembe bár van benne valami.

(#24) WynNyback


WynNyback
tag

Korábbi Evolveo modellekkel kapcsolatban igen lesújtó a vleményem. Egy bányaipari cégnél melóztam és egy évben igen sok Evolveo készüléket vásároltunk (30 darab körül). A kollégák poros piszkos néhol olajos környezetben használták alapproblémák voltak.

1. Halk. De nagyon. Sok kolléga kihangosítva használta. (Zajos környezetben pláne)
2. Nem bírja a strapát ami egy strapa telefontól elég ciki. Gyakorlatilag a nagy része egy éven belül megdöglött. (nem kapcsol be ki, szervíz visszaküldi egy hét múlva megint rossz)
3. A kijelzője is katasztrófa, napfényben olvashatatlan volt gyárban sem volt az igazi.

A cégünk nem is kísérletezett a márkával tovább Caterpillar telefonokat vettünk amik azóta is teszik a dolgukat.

Jobban jártok ha kerülitek a márkát.

A mobilarenás srácok nem tudnak strapatelefont tesztelni. Ahhoz gyár kell meg 40- 60 éves közötti kollégák akik tényleg arra akarják használni amire egy strapatelefont kell.

[ Szerkesztve ]

(#25) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Anno elég sokat javítottam Evolve/Evolveo készülékeket..a zsalukő nyomógombos régitől kezdve egészen a "csúcs" érintősig...Hát tudnék mesélni ezekről is nem keveset....... Fillér 50-es kínai telefon a belseje, "jól" csengő eladható európai névvel, a vízállóságukról vagy az akku üzemidőkről meg inkább ne is beszéljünk. Rengeteg jött be javításra. Szoftveres támogatás nulla. A készülékek felhasználói jellemzően kőművesek, lakatosok, festők, stb. olyan emberek akiknek piszkos a kezük és a munkakörnyezetük is tele van porral, sárral, fémreszelékekkel stb. szennyeződéssel, amivel nincs is baj, hisz ezért vették ezt vagy ezeket a készüléket, hogy az ilyen dolgokat bírják, csakhogy ezek a készülékek nem bírják ezeket a melókat, úgy és ahogy elvárná az ember meg ahogy elképzelik. Maximum fél év, de persze ez nagyban függ a felhasználástól. A hangszóró és mikrofon nyílásokba az összes kösz belerakódik és eldugul stb. A fémmel dolgozó emberek telefonjainak a csengő hangszórója az összes fémreszeléket öszzegyőjtötte és szintén eldugultak, tönkrementek a csengő hangszórók. Ha a koszt megpróbálták lemosni a készülékről, mert ugye elméletileg vízálló, tehát lehet, meg így is promózzák... akkor meg beázott... A másik meg, hogy amiket összetörtek készülékeket követelték a javítását hisz ütésállónak vették, ergó úgy értelmezik, hogy ez armageddon, meg minden behatás álló... :DDD Nem!! Az ütésállóság az nem egyenlő a törhetetlenséggel. Ha már választani kellene, akkor inkább a CAT készüléket vennék (arról is tudnék mesélni)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#26) viharhozo válasza volandy (#6) üzenetére


viharhozo
addikt

Ja, nyilvan minden telefongyarto hulye, es egyik se veszi eszre, mekkora nagy kereslet lenne egy ilyen telefonra.

Amugy is rengeteg olyan dolog van ma a vilagon, amire lenne kereslet, de szandekosan nem csinaljak meg, mert csak.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#27) volandy válasza viharhozo (#26) üzenetére


volandy
senior tag

Nem hiszem hogy nagy kereslet lenne, de például az Energizer Hard Case H240S 8GB Mobiltelefonból nem tudom hogy mennyit hoztak be a telefonárusítással foglalkozó boltok, de nem lehet kapni sehol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.