Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tetsuo


Tetsuo
aktív tag

Szerintem nagyon ronda.

(#2) Tigerclaw válasza Tetsuo (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A sok egyforma tégla okostelefon mellett még üdítő ez is. Kár hogy sok tekintetben olyanok ezek mint egy időkapszula. Alig fejlődtek az elmúlt 10 évben. Egy Motorola MPX220 is kb. ilyen volt, ennyit tudott kivéve a strapa kialakítást. Mivel a nagyok nem látnak fantáziát ebben a piacban, nincs semmi fejlődés se a feature listát, se a minőséget, dizájnt tekintve. Egyszerűen szólva nincs kit másolni a kínai cégeknek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

", csak egyelőre nem jöttem rá, hogyan kell felhalkítani a hívás közbeni hangerőt."

Felhalkítani? Ilyen szó nincs. :)
Amúgy elmegy ez a telefon. Van létjogosultsága, de sajnos általánosságban az van, hogy az okostelefonok hangminősége sokkal jobb, mint a mai butatelefonoké. Pedig egy butatelefon pont erről szól, semmi másról.

(#4) AliceWake válasza janeszgol (#3) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

De van :P És vicces is ;]

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#5) TaaT


TaaT
veterán

Hogyha valami nagyon zord környezetben kellene használnom a telefonomat inkább vennék rá egy ilyen tokot minthogy vegyek egy ilyen buta telefont.

Give them hell Ukraine!

(#6) GreatL


GreatL
őstag

Felhalkítani... a D-pad fel és le evidens már kb. 20 éve, a 2-8-cal egyetemben.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#7) AliceWake válasza GreatL (#6) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Lett volna, ha egyéb esetekben is úgy kell (rádió, zenelejátszó, általános hangerő), esetleg jelezve lenne valahogy. Így azért elég fura volt.

Non omnis moriar.

(#8) Tigerclaw válasza TaaT (#5) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én ebben ez esetben biztos tartanék magamnál egy olcsó vagy strapa feature phone-t.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) janeszgol válasza AliceWake (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Mivel szemrebbenés nélkül írta egy másik hozzászóló is, akkor lehangosítottam magam. Bocsi. :)

(#10) Fred23


Fred23
nagyúr

Év kamerája.

(#11) forgonati válasza janeszgol (#9) üzenetére


forgonati
őstag

Szerintem az csak válasz volt Alice szavajárására. Mivel tényleg nincs ilyen szó. Engem is zavar, de hadználnak itt a tesztelők kacifántosabb szavakat is...

Keelah Se'lai!

(#12) janeszgol válasza forgonati (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Lehet valahonnan szedte, esetleg régen sikk volt ez a kifejezés, és sokaknak jelent valamit, nekem meg nem. Nem tudom, nekem ez kimaradt. De azt tudom, hogy Alice nem könnyű olvasmány. :)

(#13) Plug Life


Plug Life
senior tag

Erre kár volt pazarolni a nemes műanyagot.

(#14) icp1970


icp1970
senior tag

Csúnyácska szegény.

(#15) Sinesol


Sinesol
veterán

Nem értem mire jó ez a kagyló design, csak sérülékenyebb tőle.

(#16) joey04


joey04
titán

Egész pofás szvsz. Az e-book olvasó poén.

(#17) pengwin válasza AliceWake (#7) üzenetére


pengwin
addikt

két sztenderd SIM kártyán tud csatlakozni az eszköz a GSM 850/900/1800/1900 MHz-es hálózatára
[...]
semmi egyebet nem tud, mint 3G hálózaton telefonhívást bonyolítani és SMS-t kezelni

A GSM az nem 3G. A "3G" ha jól emlékszem az 5-7Mbit-nél kezdődő sebességű HSPA-t jelentette, de volt belőle 42Mbit-es verzió is. Összehasonlíásképpen a 2,5G pár száz kbit-es sebességet tudott, a GSM hálózat pedig még ennyit sem, mert nem továbbít adatot. (A GSM-es adattovábbítás GPRS néven fut)

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#18) dz1989


dz1989
senior tag

Szeritem külsőben nagyon rendben van. Az IP68 nagyon jó. :R
De szerintem a Belső olyan mint a 2003-as mobiloké. :C
Alabból azért kellett volna jobb minőségű pl.:Kamerát beletenni mert ne lelegy mégsem ekkora különbség(az okosokhoz képest) és sokaknak így is veheti a kedvét.
A memória eleve hogy KByte-ban kell mérni az önmagában katasztrófa. :W

[ Szerkesztve ]

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#19) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Nincs HotSpot, nincs GPS, túrázni tehát nem igazán alkalmas, "
De gondolom képes modemként működni, pl. USB kábloszon. Pont jól jöhet.

És sok usernek bőven elég, amit tud.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#20) Tetsuo válasza janeszgol (#9) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Természetesen nincs olyan szó, hogy "felhalkítani". Még akkor sem létezik, ha egy nyelvújítóként avanzsált személy hangoztatja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.