Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apika


Apika
Közösségépítő

Ez egy jó stratégia. Még több játékost vonzanak magukhoz ezzel a húzással...

(#2) banhammer


banhammer
veterán

A játék ingyenes, de a különböző cuccokért, extrákért perkálni kell.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) Apika


Apika
Közösségépítő

De, ha már az illető kellőképpen beleássa magát a játékba, akkor költ is rá...

(#4) Gabor343 válasza banhammer (#2) üzenetére


Gabor343
tag

Azért a linkelt membership táblázat szerint elég sok dologért kell perkálni, ingyenesen még az összes faj és class se érhető el.
Ez is olyan mint a többi free 2 play cucc, hogy ingyen csak kb a játék felét kapod meg, de ha rendesen akarsz játszani akkor azért fizetni kell...

Mondjuk ha nem "ingyenes" játékként reklámoznák ezeket még nem is lenne velük bajom. :U

(#5) Wolverine válasza Gabor343 (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

A freemium MMO-k között elég nagy az eltérés, mit kapsz meg ingyen és amihez kell előfizetés. A Star Trek Online pl. eléggé kötetlen - leszámítva, hogy csak 1-1 karaktert enged készíteni. Az Age of Conanben a 12 kasztból csak 3 vagy 4 érhető el ingyen. A távol-keleti f2p játékokban meg irtózatos farmolásra vagy kényszerítve, ha nem veszel az itemshopból cuccokat...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) Angel1981 válasza Apika (#3) üzenetére


Angel1981
veterán

Pontosan! :K
Jól csinálják!

(#7) Cythyel


Cythyel
senior tag

Én a Fiesta-t játszom, ott is lehet fizetgetni ilyen meg olyan tárgyakért, de azért hogy valamilyen területre vagy valamilyen class-t használhass, nem kell egy petákot sem pengetni. Ebből a szempontból az EverQuest még mindig nem teljesen F2P, inkább is-is kategória. Akkor lenne F2P ha csak extra fárgyakért, ruhákért és hasonlókért kellene fizetni, azért nem hogy egy területre vagy egy karival játszhass...

(#8) Gabor343 válasza Wolverine (#5) üzenetére


Gabor343
tag

Én eddig nagyon kevés olyan F2P játékot láttam amiben tényleg csak az ilyen nagyon extra dolgokért kell fizetni, mint pl a fegyver, armor skinek, petek. Inkább az a jellemző, hogy sokkal általánosabb dolgokat is letiltanak a free accountosoknak.
Persze tudom, hogy ez a nagy üzlet benne hogy a Free to play reklámmal ráveszik az embert hogy játsszon, aztán ha megtetszik neki a játék, akkor meg fizethet hogy le legyen hátrányban a többi játékossal szemben.

Én ezért is várom nagyon a Guild Wars 2-t, mert csak egyszer kell majd megvenni a játékot, nem lesz havidíj és nem lesznek ilyen premium account meg hasonló hülyeségek, persze item shop lesz, de ott semmi olyat nem adnak majd, ami bármilyen játékbeli előnyt jelentene.

(#9) maszi99


maszi99
őstag

Gratula, szép gondolat, és tuti siker a nagyobb tábor begyűjtéséhez !!! :C
Lesznek kik kedvet kapnak picit költeni is, ha már belekóstolnak, taktikailag kiváló :))

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#10) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Az EverQuest volt az első igazán sikeres MMORPG, a műfaj úttörője, ami még 13 év után is havidíjas modellben működött, több mint 18 kiegészítővel(!) rendelkezik, és még az utolsó havidíjas éveiben is több tízezer előfizetője volt. Nem beszélve arról, hogy a World of Warcraft is lényegében az EQ elemeit másolta le, illetve fejlesztette tökélyre.

Egy korszak zárul le, véglegesen: a havidíjas MMO-k kora.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#11) GeryFlash


GeryFlash
veterán

99es játék? mikor volt az utolsó kiegje, vagy combosabb patche? (grafó+játékmenet fejlesztéssel)?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#12) Wolverine válasza GeryFlash (#11) üzenetére


Wolverine
félisten

Pár hete. Kb. félévente jön kiegészítő. A grafikán szerintem nem nagyon szoktak faragni, és a játékmeneten sincs miért.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) Tylerx válasza Wolverine (#12) üzenetére


Tylerx
csendes tag

A grafikán egyszer változtattak nagyot, 2001-ben a shadows of luclin kiegészítővel, akkor gyakorlatilag új motort kapott a játék, új kezelőfelülettel. Azok akik ezzel kezdték a "pályát", szinte kivétel nélkül visszasírják a hangulatot és a játékmenetet. Én a WoW megjelenésekor abbahagytam, de most leporolom az accountom. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.