Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Nekem nagyon bejön ez a Razr :K de az ára......

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2) bollokcs80 válasza kbyte1024 (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nekem inkább a Fold vonal tetszik, de még messze van* attól, hogy számításba lehessen venni...

(*árban)

B.Cs.

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Nem láttam még egyetlen összecsukható telót sem, aminél nem látszik középen a hajlítás nyoma, gondolom, ezen is feltűnő lesz kritikusabb szemeknek, de majd meglátjuk.

Remélem azért, hogy 5 éven belül lesz már olyan termék, aminek a kijelzője szerintem is megfelelő.

(#4) ShadowX válasza Fred23 (#3) üzenetére


ShadowX
őstag

A motoroláknak más a zsanér mechanizmusa. Persze látszik, hiába írják, hogy nem, de a mechanika kicsit jobban "megfeszíti" a panelt.

[link] - ezen a videón látszik.

(#5) Fred23 válasza ShadowX (#4) üzenetére


Fred23
nagyúr

Huhh. Szinte az ingyen se kéne kategória. Azért a "szinte", mert valamire azért biztosan be tudnám fogni, de hogy örömmel nem tudnám használni, az is biztos.

(#6) SL-27


SL-27
tag

A kezdetektől csak a Moto stílus jött be. Ez is egy amolyan kis vágyálom. Persze nem @#& a pénzt, max akkor venném, ha akár el is égethetném azt a fél millát. Lölő meg nem vagyok! :DD

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#7) Graphics válasza Fred23 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De most kicsit nem értelek.

Ez a technológia ezt tudja, ez akkor 5 ev múlva sem lesz Neked megfelelő. :DDD

Mi a szerinted megfelelő?

A hajlíthatóság miatt ez érdemben nem fog változni, még ha csodavárás is van.

Ahogy a fizikatanárom mondta, a fizikát nem lehet megb.szni....

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#8) Fred23 válasza Graphics (#7) üzenetére


Fred23
nagyúr

Simán kiderülhet még szerintem, hogy máshol vannak azok a bizonyos határok, mint ahogy azt most sokan gondolják. Nem a fizikát b.sszuk meg, csak nem ismerünk még egy csomó lehetőséget, amit később talán ismerni fogunk.
Olyasmi ez, mint mikor a 28nm-es gyártástechnológiára kijelentették, hogy itt lesz a vége, mert a fizikát nem lehet megb.szni.

(#9) Graphics válasza Fred23 (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tehát csodavárás. Felhasználási terület megvan már?

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#10) Ricardo válasza Graphics (#9) üzenetére


Ricardo
félisten

„A levegőnél nehezebb tárgyak sohasem fognak repülni.” :U

(#11) Graphics válasza Ricardo (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt megértem, mi az elvárás szintje tehát?

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#12) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Hello moto :)

(#13) Fred23 válasza Graphics (#9) üzenetére


Fred23
nagyúr

Mint bármely más telónál. Annyi, hogy egy ilyennel elviselhetőbb lenne egy -kinyitva- nagyobb méret. Azt mondjuk hülyeségnek tartom, hogy csúcshardvert raknak beléjük; inkább valami középkategóriás, alacsony TDP-s SoC dukálna szimplán jó kamerával.
Nekem annyi lenne az elvárásom a technológiától, hogy ne lássam középen a hajlítást. Amúgy nekem általában bejönnek a Motorolák, nem pécéztem ki őket. Az összes ilyen hajlítható kijelzősre áll a "csodavárás".

(#14) Ricardo válasza Graphics (#11) üzenetére


Ricardo
félisten

Részemről annyi, hogy lássam a fejlődést ezekben a telefonokban.
Szerencsére szépen fejlődnek. Generációról generációra javulnak a dolgok. Egyre kevésbé látszanak a hajlítás nyomai. Eltűnnek e valaha? Nem tudom, de én nem zárom ki.
A fizikát valóban nem lehet megszeretkezni (mondjuk szerintem még nem vagyunk a határán, hisz egy csomó dologról amiről azt hittük lehetetlen kiderült , hogy mégsem az, csak a tudásunk nem volt elegendőa fizikáról), hanem a technológia fejlődik.
Az első Z flipben 3300-as akku volt. A 4-ben már 3700.
nem nagy fejlődés, de az elsőt ért akkumérettel kapcsolatos kritikákra sokaknak volt az a válasza, hogy a kialakítása nem fér bele nagyobb, ebből ennyit lehet kihozni. Hozzátéva a jól ismert " a fizikát nem lehet... kezdetű "örök igazszágot"
Lehetne példának hozni az Amolred kijelzőket.
Ott is az volt eleinte , hogy az Amoled túlszaturált, és mindíg is az lesz a technológiából adódóan, mert a fizikát nem lehet.... :)
Manapság meg sorra amoledes kütyük nyerik a legjobb kijelzővel szerelt telefonok díjait. Beégések száma is a töredékére csökkent.
Összefoglalva.
Én személy szerint nem várok csodát, de hiszem, hogy van hova fejlódni, és a tudomány dolga a határok feszegetése. Ha nem így lenne, egy csomó dolgot nem találtak volna fel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.