Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Mondjuk ilyen kis szigettel nem értem miért kell a szimmetriára nyomulni, és miért nem mehetne egyik sarokba... Ha már portré selfie/ video chat akkor is picit jobban kezelhetőbb lenne...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2) mjani1172


mjani1172
addikt

Miért visszafogott ez az árazás? :F

Középkategóriás snapi--vel, ez még csak nem is csúcs. Akkor már a rokon O+6T, mindenben jobb.

(#3) gproject válasza mjani1172 (#2) üzenetére


gproject
aktív tag

nem minden a proci, masnak lehet mas fontos
itt adnak ra magyarazatot is

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#4) matyikusz133 válasza mjani1172 (#2) üzenetére


matyikusz133
tag

Oppo,Vivo soha nem adta olcsón a termékeit. Ahhoz képest hogy európában alig drágább a kinainal ez visszafogott. Szállítási költség áfa/vám és meg kitudja mi jön rá.

(#5) pusszycat válasza ledgeri (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Engem a sarokba is idegesítene,kivételt képez az alsó káva de hát az nem kijelző. És ha csak egy kis lyuk lesz az is. A kijelző az legyen kijelző. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#6) Pjotr válasza ledgeri (#1) üzenetére


Pjotr
senior tag

Mert a hangszóró ott van jó helyen kb ezer éve.

(#7) ledgeri válasza Pjotr (#6) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A kijelzőbe belenyomva?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8) ghiottone


ghiottone
nagyúr

SD710 600 euróért? ez így picit erős piaci nyitásként.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#9) Izzé válasza ghiottone (#8) üzenetére


Izzé
őstag

Az. Viszont a Neo bestbuy ennyiért.

(#10) ghiottone válasza Izzé (#9) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha ugyanaz a kamera és type c lenne, mint a Proban - de sajna nem. :(

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#11) Izzé válasza ghiottone (#10) üzenetére


Izzé
őstag

Nekem ez annyira nem szempont új teló vásárlásnál, viszont az nfc annál inkább.

(#12) Postas99


Postas99
senior tag

Aztán mi lesz a SUPPORT-al?
Meséljen valaki akinek volt Color OS-es telefonja... Mennyire frissítik a rendszert? BUG javítások? Security patch-ek? Mennyir bánik jól az alkalmazásokkal? Ennyi memóriába már minden belefér.. Mit fog kilőni , hogy kezeli a RAM-ot...

Király, hogy szép a telefon, meg búg . b@szik , csiripel.. de ha elromlik azt is a TeleMAX fogja javítani?

(#13) dragonfx válasza ghiottone (#8) üzenetére


dragonfx
veterán

egyenesen xar.uj betörö márka ilyen árakkal?
nézzük már a xiaomi árait....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#14) Joshi válasza Postas99 (#12) üzenetére


Joshi
titán

Én most tettem le egy Oppo R7 Plus telót 4 év után, de nagyon szerettem pedig belépős lassú hardvere volt. Én anno Oppo UK-ből rendeltem ~130k-ért. A Color OS nagyjából ~2 évig frissült aztán nem, az utóbbi két évben nem emlékszem hogy lett volna komolyabb frissítés rá. Az Oppo nagyon minőségi cucc, a kamerája is profi a maga módján. Összességében meg voltam vele elégedve. Igaz nekem nagy volt a 6", meg nem akartam 100k-t költeni telóra. Szóval most vettem egy Samsung J5-öt. :B Ezt legalább könnyen zsebbe tudom tenni, meg annyit fejlődött a hardver, hogy bőven elég a teljesítménye. Én azt utálom a legjobban, hogy ma már nincs 5-től 5,5"-ig erős hardveres minőségi telő. Mind nagy batár méretű ami tök jó amíg nyomkodod, de amikor zsebre kell tenni az gáz.

(#15) ghiottone válasza dragonfx (#13) üzenetére


ghiottone
nagyúr

EU-ban tényleg új, de Kínában eléggé jól szerepelnek. Kamerában a Pro amúgy nem is rossz.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#16) *Mukeey* válasza dragonfx (#13) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Egyik legnagyobb gyártó Kínában. Nem akarnak ők betörni sehova.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#17) babosmiki


babosmiki
addikt

Na végre ideértek! :C

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#18) gproject válasza Postas99 (#12) üzenetére


gproject
aktív tag

a 3 eves honor 7 telomon andoid 6.0 van, semmi nem jon ra evek ota

most, ezek az ujabb android verziok((7-)8-9) jok lesznek evek mulva is. nem olyan ez mar, mint korabban

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#19) gproject


gproject
aktív tag

hmm
bongesztem az oppo globalt es a francia oldalan volt par alkatresz ar(ez a 2 telobol lehetett valsztani)

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#20) balazs1022


balazs1022
őstag

Támogatás: Nekem is 4 eves az oppo-m. Eleinte rendszeresen jottek a frissitesek. Aztan az utobbi 2 evben semmi nem volt. Kesobb Európábol is eltuntek. Talan volt még egy AOSP verzio probalkozasuk. Ezutan mar csak custom rom-okat hasznaltam. A Color OS egyedi volt es szép. De ugy erzem h a custom rom-mal(Resurrection Remix) kibovitettem a telefonom tudasat es igy is tudja azokat is amiket a Color OS nyujtott. Mintha akksi idoben es memoria kezelesben is jobb az RR rom.

Garancia: Szerencsere akkoriban az oppo tamogatta az bootloader nyitast es root-olast. Gariztatas is problema mentesen zajlott. (Nekem a kameraval volt bajom, hogy az egyik pontban nem volt eles a kép). Sokaig nem is iagzan zavart, 1 év utan küldtem vissza es kaptam helyette egy bontatlan dobozos uj telot.
Ennek sem tetszett a kameraja. Ahogy fentebb is irtak, a hivatalos oppo alkatresz arak brutal dragak. Pl egy uj kamera 9.000 ft volt ha jol emlekszem.
Ali-rol meg ebay-rol 900ft volt. Kicsereltem es azota is jo minden.

Egyeb:
1.Altalaban szoktak tartani akciokat, pl Black Friday. Volt h felaron lehetett telot venni. Pl mikor en vettem akkor ~40.000ft ertekben adtak ajandekokat. (Bőrtok, arkedvezmeny, akkumlator, 32gb-os SanDisk mem.kartya, fejhallgato,...)
2. Eddig angliai raktarkeszletuk volt (a gariztatas is itt tortent). Nah most nem tudom, h ha megint innen lehet rendelni, akkor nem-e kell most már AFA-t fizetni?..

Ui: Amugy en most is ezt hasznalom. Még 2 évet latok benne h ki fogja birni. :)

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#21) zolomon17


zolomon17
senior tag

Jó áron vannak :F Ma jön meg a OnePlus 6T-m, a 8GB RAM-os kiszerelésért 180.000 körül fizettem, tokkal-vonóval :Y

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#22) Cifu válasza Postas99 (#12) üzenetére


Cifu
nagyúr

de ha elromlik azt is a TeleMAX fogja javítani?

Ha jól tudom az Oppo és a Oneplus szervíze ugyanúgy működik, márpedig a Oneplus az egyik legkorrektebb a piacon. Ticketet nyitsz a honlapon, ha garis nincs is kérdés, ha nem garis közlik előre a várható költségeket, majd jön a futár érte, és viszi lengyelbe vagy csehbe. Általában egy héten belül már jön is vissza...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#23) Cifu válasza zolomon17 (#21) üzenetére


Cifu
nagyúr

Viszont azt például nem tudod bővíteni SD kártyával, plusz elvben jobb a kamerája az R17 Pro-nak (azért elvben, mert az Oppo még nincs kész teljesen a szoftverrel) és jobb az üzemidő, mert amúgy a kijelző és az aksi ugyanaz, mint a Oneplus 6T-ben, csak itt egy takarékosabb SoC ül benne. És ha jól rémlik az 50W-os VOOC-t csak az R17 Pro kapta meg, a 6T maradt a "sima" VOOC / Dash Charge megoldásnál.

Vásárlói szemmel ez jó politika: az Oppo R17 Pro fiatalosabb (normális színátmenetes festéssel jön, nem csak rózsaszínnel, mint a Oneplus 6T), a Oneplus 6T meg inkább az erőre gyúr. Választhatsz melyik kell neked...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#24) Mp3Pintyo válasza Postas99 (#12) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Asszonynak egy Oppo R7-ese van. Egyszer frissült a 3 év alatt amióta megvan :D
imádja, mert gyors és szuper telefon...vagyis imádta mert ősz óta elkezdett rohamosan belassulni, akadozni :(

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#25) zolomon17 válasza Cifu (#23) üzenetére


zolomon17
senior tag

Az üzemidő valóban jobb lehet, a töltésnél nekem úgy rémlik hogy nincs különbség, de mindjárt utána nézek.

SD kártyám nincs 2012. óta, a Nexus 5 után is csupa olyan volt amiből kihagyták és végül nem is hiányzik egyáltalán, köszönhetően annak hogy elég nagy és gyors volt a belső tárhely (Galaxy S6, OP 5) - de tudom hogy még mindig egy csomó ember van akinek ez szempont :R

Telefonból csak feketét veszek :DDD

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#26) 485


485
aktív tag

Európába érkezett, ok, de hol lehet megvenni?

(#27) gproject


gproject
aktív tag

bar nem kicsi tunik oppo fannak az illeto, de azert erdekes video

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#28) 485


485
aktív tag

Hol vannak európában? én nem találom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.