Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Kicsit draga. Az elolap szep (bar nem szeretem a lekanyarodo kijelzoket, de szep), a hatlapon azt a bazi ajtokukucskalot meg emeszteni kell.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) mjani1172


mjani1172
addikt

Hű, nem is tudom.
Nem lesz egyszerű elsütni.

(#3) Kevin8997


Kevin8997
tag

Mondjuk fülessel együtt annyira nem rossz, ha! épp fűlesre is szükséged van. Önmagában a teló 80 ezerrel legalább drágább mint kellene.

(#4) Felesbandi válasza janeszgol (#1) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Nem mintha az elolapon nagyon sokat lehetne varialni manapsag. :DDD

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Esélyes, h errefelé esélytelen...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) DS39


DS39
nagyúr

Ilyen áron esélytelen.
Biztos lennének vállalkozó szellemű emberek, akik vennék Google (és 5G) nélkül, ha az ár ehhez mérten reális lenne.

(#7) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Rohadtul nem értem. Most akkor van Play vagy nincs?
Sokaknak ez kell. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) petimanus


petimanus
csendes tag

Jól szét váltak a HONOR-ral :C Utolsó csavarra, ragasztásra HONOR 50...Csak HMS vs GMS. Lesz még ebből perpatvar :C

ASRock p67 Extreme4 B3, Intel Core I5-2300 2.8Ghz, Gigabyte GTX 460 1Gb(gv-n460oc-1gi), 4 Gb Kingston 1600Mhz DDR3 Grey Kit(2x2gb)

(#9) janeszgol válasza Polarstar (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Nincs.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Laci kifejti bővebben. [link]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#11) doooo


doooo
veterán

Kiderült, hogy a Harmony igazából kicsit átkozmetikázott Android? Jé... tényleg váratlan csavar. :U Igazából az a váratlan, hogy nem a régi Android 10 az alap, hanem már Android 11-re váltottak (vagyis tényleg csak átkozmetikázás, folyamatos módon történik, de némi fáziskéséssel, hogy ne legyen túlságosan egyértelmű).

(#12) doooo válasza petimanus (#8) üzenetére


doooo
veterán

Nevetségesen átlátszó... hogy lennének képesek ennyire szinkronban dolgozni, minden létező téren, ha semmi közük nem lenne egymáshoz? Gyakorlatilag ipari kémkedésnek/szimpla lopásnak számít az egész, ha továbbra is azt állítják, külön entitásokról van szó.

(#13) cH1 válasza doooo (#12) üzenetére


cH1
aktív tag

Nyilván nem 5 perc mire eljut egy telefon a tervezőasztaltól a gyártósorig, így ebben az esetben még talán elfogadható magyarázat hogy ez még a szétválás előtti közös munka gyümölcse.

Persze ettől még ez a telefon kb az értelmezhetetlen kategória ebben az ársávban aminek a megvásárlására nincs épkézláb indok.

[ Szerkesztve ]

(#14) Polarstar válasza pusszycat (#10) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hmm. Érdekes.
De nem venném ezt sem.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15) akaido


akaido
addikt

Tetszik, szimpatikus készülék.(Ez nyilván a saját hülyeségem)
Az árát és a méretét sokallom. :(

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#16) doooo válasza cH1 (#13) üzenetére


doooo
veterán

Nyilván nem 5 perc, de már jó rég megtörtént a "szétválás"... szóval ez sem kifogás.

(#17) pusszycat válasza Polarstar (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én sem. Ha lelősz akkor sem... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#18) DraXoN válasza doooo (#16) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Nem eléggé, simán 2-3 év amíg egy telefon a tervezőasztalról késztermékké válik! (ha nem csak építtet valaki valami telefont valami kínai céggel és "rábrendeli" a saját logóját)

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#19) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Még mindig nem tudom, hogy mit jelent a "kamerafókusz"... :U :(((

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#20) doooo válasza DraXoN (#18) üzenetére


doooo
veterán

Jó, de még ha így is lenne (nincs így), akkor sincs kifogás erre. Szétváltak, akkor külön terveznek, külön gyártanak, nem logót cserélnek. Főleg nem így, visszafelé, hogy előbb jön ki Honor, aztán rebrandelik Huawei-re...

[ Szerkesztve ]

(#21) akaido válasza elfelejtette (#19) üzenetére


akaido
addikt

Sejtem: Jó közelről ránézek a kamerára...

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#22) roli543


roli543
őstag

Bocsánat, de ez ennyiért pofátlan, és nevetséges ár. (fülessel ímmel-ámmal). Se GMS, se 5G. 2mpx makró kamera (na ezen röhögök a legnagyobbat). micsoda konstrukció. :W :W

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#23) Kevin8997


Kevin8997
tag

100-120 ezer forintert lehetne itthon versenyképes ha tényleg el akarják adni és keresni rajta. Az olyan 300 eur max. Kíváncsi lennék az eladási és 14 napon belül nem elállós vásárlások számára

(#24) DraXoN válasza doooo (#20) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Persze... nem véletlen találod meg az Appgallery-t a Honor készülékeken is, ami azonos csak piros helyett kék ikonnal :D
Én is gyanítom egyébként, hogy inkább papír alapú ez a szétválás... pluszban az új Honor vállalatban is többségi tulajdonos a kínai kormány..

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#25) doooo


doooo
veterán

Na... ennyit a kamerákról: [link]
Nem kár, hogy nem véleményezik őket ebben a cikkben. Sok jóra nem lehetne számítani (de még kevésre se nagyon).

(#26) joey04 válasza petimanus (#8) üzenetére


joey04
titán

remélem

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) janeszgol


janeszgol
félisten

Tech2 Laci (igen ez a vezetékneve :P) tesztelte a telefont. Videó alapján tényleg frankó kinézetre. Belsőleg is az, viszont a GMS hiány és az ár nem biztos, hogy frankó. Előbbi tuti nem, utóbbi meg... 150 ezerért van A52s, 2GB-tal kevesebb memóriával (SoC ugyan az, "csak" engedélyezve van az 5G).
Tudom ajándék füles, de ez az árucsatolás nem mindenkinek fekszik. Nekem sem, sosem szerettem. (Még akkor sem, ha hasznosat adnak.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#28) Badboys válasza petimanus (#8) üzenetére


Badboys
őstag

Már a vizsgálat célkeresztjében vannak. Ezek mindenkit hülyének néznek. Utolsó olvasatom szerint már kőkeményen vizsgálják és a tiltást belengették számukra. Valszeg megy a gazda cég után. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.