Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) makraipeter1


makraipeter1
tag

fakk jú gáz :D
Csak megvetted azt a lapos rózsaszín bárányt? :DDD :DDD

(#2) paramedic


paramedic
aktív tag

Tetszett a blogod, köszönet érte! :K

(#3) Gergő_


Gergő_
őstag

ez azt alpakkás párnát tényleg bűn lett volna otthagyni! :)
legalább gázbojlerből jön a meleg víz? :D

(#4) Lenry


Lenry
félisten

jó volt a blog, jó volt olvasni, köszönöm :R

jól kiszúrtak veletek, hogy ebben a 40+ fokban kikapcsolták a fűtést ;]
bár főzni se egyszerű gáz nélkül

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Stiky


Stiky
senior tag

Köszi a beszámolókat. Jó volt olvasni.
Kicsit előítéletes voltam az ázsiai országokkal, de az írások rávilágítottak az ellenkezőjére és ezek után simán kimennék oda. Akár huzamosabb ideig is :D

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#6) eszterencs válasza Lenry (#4) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Hát én sem értem, miért a fűtést hangsúlyozták ki :D az, hogy se melegvíz, se főzés (se fazékban vízmelegítés...) inkább érint kellemetlenül...

(#7) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Én is köszönöm a beszámolókat és a képeket, jó volt őket olvasni/nézni, egy kicsit már szinte ott is éreztem magam néhány pillanatra! :)

Ez a gázos téma meg hát elég rideg, sajnos elég jól jelképezi, hogy itthon mi van.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8) Shalala válasza eszterencs (#6) üzenetére


Shalala
senior tag

ohh kar hogy nem talaltal oda, ha irsz smst kimegyek eled, mert 11.en pont ott voltunk a boltban estig, pizzat sutottunk :)

hahaha, az alpaka :) en is gondoltam ra hogy visszamegyek erte :D

tenyleg ez a gaz ez hogy jon ossze? a kepviselo lenyulja a kozoskoltseget, vagy csak szimplan ennyien nem fizetik minden honapban azt?

[ Szerkesztve ]

(#9) aXXon válasza Shalala (#8) üzenetére


aXXon
senior tag

A szövegkörnyezetből azt feltételezem, hogy az egyik lakó tartozása lehet ez, de lehet tévedek.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#10) eszterencs válasza aXXon (#9) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

6 emeletes társasház, van vagy 30 lakás, köztük hatalmas, 100+ négyzetméteresek is. 3-4 notórius nemfizető lakás van, közülük van, amelyik nem is magyar tulajdonos nevén, ezek már elég régóta nem fizetnek, ebből a nagy tartozás. Nem tudom, miért nem csinálnak ezzel valamit, gondolom, nem nagyon van rá eszköze a társasházkezelőnek.

[ Szerkesztve ]

(#11) aXXon válasza eszterencs (#10) üzenetére


aXXon
senior tag

Akkor majdnem beletrafáltam. Igazából nem értem, hogy jogilag hogyan lehet keresztülvinni ezt a dolgot, hiszen azt is szankcionálják, aki rendesen fizet. Utána kellene olvasni az ászf-ben, vagy beszélni egy ügyvéddel, ha még eddig a közös képviselő nem tette meg.

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#12) Findzs


Findzs
addikt

végére értem a tajvani utazásodnak
köszi, jó élmény volt még így olvasva is

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#13) Kunsztler válasza eszterencs (#10) üzenetére


Kunsztler
senior tag

:D

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.