Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Gamer telefon....no comment... :O

(#2) mg1992mg válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Hát erre most én se tudok mit mondani... :D
Akkor jöhet a Razer Gaming Band is :D

(#3) Obyboy válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


Obyboy
addikt

Hidd el a távolkeleten van rá igény...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#4) kriszpontaz válasza Obyboy (#3) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Akkor remélem megoldják hogy kettőt összekötve SLI-ben is menjen :D.

(#5) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ba*ott nagy akksi, 6 col, max fHD, bika SOC? Esetleg gyári kontroller keret? Én simán el tudom képzelni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) Seikai válasza Plazmacucci (#5) üzenetére


Seikai
aktív tag

Én meg simán megvenném, ha a konkurenciához igazítja az árakat. :C

+ hozzátenném az előbbiekhez, hogy bírja a strapát és ne legyen halálra vékonyítva a gorilla glass rajta akkor must buy lesz :K

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#7) wizzgeri


wizzgeri
tag

Én is szivesen beruháznék egy ilyenre :) vr-al on the go király lenne :)

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Vegre, de remelem lesz az oldalan korbefuto RGB LED kulonben nem veszem meg. : :U

(#9) Béééla válasza Obyboy (#3) üzenetére


Béééla
őstag

Bizony, rengeteg gagyi ázsiai telefonos kopi-játék van, még lövölde is.
Más kérdés az irányítás és a minőség, valamilyen igény van rá.

Bélabá

(#10) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a "gaming" dolog elég keserű iskolapéldája lesz annak, hogy "vigyázz mit kívánsz, mert még megkapod" (ha azt nézzük mennyi és milyen förmedvényt adnak el manapság "gamer" cuccként, és ha feltesszük ez a válasz arra, hogy szerettük volna, ha az ipar figyelembeveszi a játékosok igényeit is [a munka-orientált és "általános" jellegű PC és hasonló kütyük használatát nézve).

Nagy kár a Razer-ért is, valamikor 5-10 éve még nagyon szerettük az ismerősi körben az egereiket CAD-ezére is, és megszokásból még mindig egy öreg Ouroboros-t nyúzok, pedig már legalább tízszer a határán voltam, hogy összezúzom kalapáccsal (és kirakom youtube-ra is, mint nyílt panasztétel), de aztán valahogy csak elmarad a rágcsálóirtás, és akárhányszor nézek szét, sohasem tudok dönteni mi lenne jobb helyette (a végén még egy másik ugyan ilyenre fogom cserélni, mikor teljesen elkopik/romlik öregségében, mert ez a márka szerintem már csak lefelé fog csúszni minőségben, a közeli konkurensek hasonló cuccai pedig valamiért nem tetszenek annyira).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#11) planbmokus


planbmokus
senior tag

RGB LED legyen végig az oldalán, különben nem gémer!!! ;] ;] ;]

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#12) erahurka


erahurka
félisten

Majd átfestenek fekete-zöldre valami kínai vackot és tesznek rá három Razer hátteret, meg átdizájnolnak két ikont és kész is :DDD Ja meg fejlesztenek egy Razer Gaming Madafaka appot ami semmire se lesz jó.

(#13) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

blood steve első reggeli dráda állása..

Abe due dembella

(#14) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A gamer laptopjai igencsak bejönnek,telefonba se hiszem hogy vastagságra gyúrnának, valami kellemest várok tőlük. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#15) DrTechnoid válasza planbmokus (#11) üzenetére


DrTechnoid
őstag

+ vízhűtés , + ledes fém bordák a ramokon.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#16) planbmokus válasza DrTechnoid (#15) üzenetére


planbmokus
senior tag

+ 6000mAh akksi
+gamer gumi / víz és ütésálló bevonat
+E-ink kijelző a hátlapon Teamspeak supporttal
+teljesértékű USB csatlakozó a billentyűzet/egér kombónak /headsetnek
+integrált Origin/Steam/Ubiplay profil-statboardokkal, mint a samsungokon a Flipboard!

:D :DDD ;] :))

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#17) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Inkább egy ilyen, mint egy kézikonzol. Ma már ennek van jövője, Vita, DS, PSP egy másik kor volt, ma már inkább egy ilyennek látom létjogosultságát. Lehet vele kapcsolatot tartani, de komolyabb (már amennyire az uti játék komoly lehet) játékra is befogható. Mondjuk én csak az alapkoncepcióra mondom mindezt, mert maga a Razer mint márka nekem mindig is ellszenves volt, elég drága, nem túl jó minőségű kiegészítőkkel. Ettől persze villanthatnak.

(#18) Habugi


Habugi
addikt

"Érkeznek a Razer gamer telefonok?"

Megtaláltátok az ideális.., a pénteki "hétlezáráshoz" szükséges egyik legmegfelelőbb mélyütést..! ;]

Stílszerűen csak annyit.., gg wp!! :DDD

..hedsát..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#19) pomorski


pomorski
őstag

"Érkeznek a Razer gamer telefonok?" - Ez ismét egy áprilisi tréfa lenne?

(#20) planbmokus válasza Bandi995 (#17) üzenetére


planbmokus
senior tag

Mit használtál Te ezek közül? :F

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#21) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Az egyetlen "gamer"-nek kicsit is nevezhető telefon szerintem EZ volt:

Egy fullos hardverrel, 6 colos, FHD (QHD totál felesleges) kijelzővel és egy hasonló megoldással még talán lenne is benne fantázia.

(#22) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Valóban lenne benne ráció, de szerintem elkurvulnak, illetve gyorsan avul majd. Inkább álljanak össze valami nagyobb gyártóval, akinek a készülékéhez gyártanak/terveznek kiegészítőt. Például billentyűzet appot a kezelésre, tokot, tokként használható irányítópanelt, külső akkut, matt kijelzővédő fóliát, skineket, stb.
És mindegy, hogy pl Samsung, Apple, vagy épp Xiaomi, Huawei készülékhez tolják.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23) frankstork


frankstork
aktív tag

Vagy ez:

(#24) moleculez válasza Cingáriusz (#21) üzenetére


moleculez
veterán

Bizony, ez ma is ütne. Amúgy ha jól tudom iPhonehoz van hasonló keret.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#25) csongi


csongi
veterán

Ilyen nincs! :D
Nem hiszem el.
De legalabb mereositett, hogy az ebay-en, meg merjem venni a Gaming, vizhuteses szamuraj kardot. :) tutter jo minoseg lehet.

[ Szerkesztve ]

(#26) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Folyadékhűtéses lesz vagy csak lesz mellékelve hozzá jégkocka?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#27) tegbashar


tegbashar
tag

Amikor gamer lettem, még csak a powerledek voltak divatban. Meg mintha lett volna még egy a datasetten. Azóta sem vágyom többre.

(#28) pomorski válasza 7Heads Drago (#26) üzenetére


pomorski
őstag

Én a vízhűtést preferálom.

(#29) wizzgeri válasza frankstork (#23) üzenetére


wizzgeri
tag

ilyenem volt. én voltamm a nagy "májer" a 64 megás mmc kártyámmal, és mono hangszórómmal. nem is beszélve a tört játékokról ami ps1 szintet hozott :DDD

(#30) Stark555184


Stark555184
csendes tag

Snapdragon 810 + vízhűtés. Jól jönne most a nagy melegben. Ja és az RGB ledeket se felejtsük el. :D Szerintem kezd kicsit ciki lenni hogy mindenre próbálják ráaggatni a gamer jelzőt a plusz bevétel miatt.

[ Szerkesztve ]

Az élet csupán előjáték a halálhoz

(#31) BoB


BoB
veterán

Miner telefon mikor jön? :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#32) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Telefont kellene már gyártani, nem mindenféle szórakoztató ketyerét, amivel telefonálni is lehet. Egy átlag mai telefon már rekorder, ha elvisz két napot... Ha sokat telefonálsz, üzeneteket írsz, akkor meg összeteszed a kezed az 1 napért. 1 év múlva meg veheted a következő akku-t, mert leszívtad a ciklusának 60-90%-t...

Jevons paradox

(#33) Ed_007 válasza kriszpontaz (#4) üzenetére


Ed_007
aktív tag

:DD

(#34) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Ha nincsen érdemi fejlesztés, találj ki új szlogent, új márkát, új arculatot és add el ugyan azt többért. Ez már régi szisztéma, csak kár, hogy még mindig nem tanult belőle a társadalom... és folyton benyelik a tömegek.

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#35) [CsuCsu] válasza Aprósólyom (#32) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Az egynapos uzemidovel az emberek tobbsegenek nincsen problemaja, alvas elott rapattintja a toltore. Alkalmazkodott az eletciklushoz. Dzsungel expediciora meg nem okostelefont kell vinni. Egyebkent lehet venni csak telefonalasra valo telefont, akar tobb hetes uzemidovel, de minek az? Az embernek kell a mobil internet.

Amugy A Razer-tol a laptopok koveteset varom dizajnban, amik eleg jok. Az egyetlen problema, hogy nem tudom mitol lesz egy mobil gamer. Nekem egy iPhone is total gamer, es meg vagyok vele elegedve.

(#36) 7Heads Drago válasza Aprósólyom (#32) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Egy szót se szólhatunk. Mióta van ujbegy leolvasó az is megoldható hogy 1 érintésre már bent vagy a telefon részben és csak a számokat kell ütni. Anno 15 évvel ezelőtt ez volt az alap. Feloldod a kijelzőt és nyomod a számokat.
És hol van itt a környezet-tudatos viselkedés a gyártók részéről?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#37) 7Heads Drago válasza [CsuCsu] (#35) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Világító razer logó.
Nagy, gyors tárhely sok játéknak.
Jó hűtés, hogy ne izadjon a kezed és ne lassuljon be a proci a melegtől.
Extra nagy akku hogy sokáig bírja a játékot.
És persze gyárilag jár hozzá a razer mintás tok.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#38) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Először azt gondoltam, hogy ez blődség, viszont az NVIDIA Shield és a Nintendo Switch. Az utóbbi óriási sikernek örvend, szóval csak van ennek piaca, különben a Razer se foglalkozna ezzel a szegmenssel.

Finn the human

(#39) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Én már csak a gamer WC-n lepődnék meg, semmi máson :DDD

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#40) vzsryl válasza HoaryFox (#39) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Némelyik nyilvános toiletben elférne egy-egy ilyen, hogy a játékos kedvű mellékakálóknak olyan célt adjon, mi szerint be kell találjon a WC kagylóba, így megkönnyítve az utána következő delikvens dolgát a hányinger visszafogásban...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#41) Realradical válasza planbmokus (#16) üzenetére


Realradical
őstag

Egy ilyet simán bevállalnék :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#42) mark!


mark!
őstag

jöhet, csak hűtés legyen rajta, meg valami ahova eltudom vezetni a füles kábelét (ha már razer, legyen TELJESEN kompatibilis :DD )

>

(#43) carl18


carl18
addikt

Arra játék is kéne! :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#44) Bandi995 válasza planbmokus (#20) üzenetére


Bandi995
aktív tag

Razer közül? Semmit. De kipróbáltam számtalan fejesüket és pár billentyűzetüket is
megnyomkodtam. Finoman szólva, nem nyűgözött le.

(#45) planbmokus válasza Bandi995 (#44) üzenetére


planbmokus
senior tag

A Vita/DS/PSP kombóra értettem...
A Razer Deathadderrel eddig csak a Logitech G5/G500/G502 vette fel a versenyt nálam.

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#46) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Valami fasza gumis műanyag borítással, bika akkuval, pure androiddal nagyon adná :K
tököm tele van már a vékony csúszós vas és üveg telefonokból :N

Remélem chroma azért nem lesz belőle ;]

(#47) Lacok


Lacok
őstag

Már csak egy gémer mobilszolgáltató hiányzik.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#48) jUUh válasza Cingáriusz (#21) üzenetére


jUUh
addikt

Teljesen ugyan ez jutott eszembe... :DDD De jó kis telefon volt...

Samsung Galaxy S23+

(#49) 7Heads Drago válasza planbmokus (#45) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ahhoz képest hogy milyen drága egy Razer cucc elégé könnyen döglenek. Nekem van itthon 3 egerem is tőlük.
Miközben van egy több mint 15 éves genius billentyűzet, meg egy microsoft egér amivel sokat játszottam is anno és köszönik szépen jól vannak.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#50) planbmokus válasza 7Heads Drago (#49) üzenetére


planbmokus
senior tag

Sokat játszottam régebben, jelenleg munkára használom rengeteget meg koca játékra.
Eddigi legek:
-Gigabyte G6880 (asszem): 3 hónap
-Roccat Kova: 2 hónap
-MadCatz RAT 7 : 3 hét
-Mionix Naos : kivettem a dobozból és sz*r volt

-A4Tech 747h : 5éves, 2 és fél évesen a gumi az oldalán leesett, de működik, a 4. ember használja családon belül...
-Razer Deathadder : 3 év, beesett a jobb gomb
-Logitech G500 : 2 év, 11 hónaposan beestek a gombjai, garanciában cserélték
-Logitech G502 : 3 és fél éves, semmi baja

Volt még egy Cooler Master Sentinel Advence is, aminek az OLED kijelzője beégett nem egészen két évesen, levásároltam, abból vettem a RAT-et...

[ Szerkesztve ]

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.