Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Nekem nem tetszik jobban, mint az alap verzió :(

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) bope87


bope87
aktív tag

Hát nemtudom... az első valahogy jobban tetszett. Amcsiknak jó lesz :D

(#3) kaik_holi


kaik_holi
tag

Hát szerintem kicsivel szebb mint az a hengeres megoldás....elég idegesítő nekem....de tökmindegy se shine1 se shine2-őm nem lesz soha.... :P :P

....mAximum mInimal....

(#4) <NewL>


<NewL>
addikt

hát öööö az amcsiknak jó lesz :D

jól mondod bope :D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#5) bope87 válasza <NewL> (#4) üzenetére


bope87
aktív tag

Olyan, mintha a navipad tervezése közben meghalt volna a dizájnér, és a többieknek gyorsan ki kellett találni valamit: "legyen az egész sáv "gomb" :D
Meg ott a kijelző alatt két oldalt is van 2 valami... azért egy ezt jobban is meg lehetett volna csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#6) EczkE


EczkE
addikt

nem veszélyes. engem egyedül a híváskezelő és törlésgombok zavarnának h olyan hülye helyen, a fedlap altt vannak

Asszem mindenféleképpen!

(#7) Sipi16


Sipi16
senior tag

A régi Shine jobban tetszik, de telefonból lg-t amúgy sem vennék... :U

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#8) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

A Shine1 fényéveket ver szépségben a Shine2-re, viszont Amcsiknak tökéletes. :))

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#9) Napfénysüti válasza Ankhiszesz (#8) üzenetére

Abszolút. Gondolom ez se lesz valami nagy tudással felvértezve.

Més que un club!

(#10) amanoba válasza EczkE (#6) üzenetére


amanoba
őstag

amellett, hogy a híváskezelő gombok rossz helyen vannak, sztem viszont csúnyább, mint az első szériás shine..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#11) Vtwo


Vtwo
senior tag

Az előd jobban tetszik.

(#12) nemesmatee


nemesmatee
csendes tag

Kicsit csúnya, de az elődje se nagyon fogott meg, de a tervezők biztos tudják, hogy mit csinálnak, hiszen az LG nem egy kis falusi cég :R

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#13) plus44


plus44
veterán

A Black Label sorozat tagjai közül ez tetszik a legkevésbé, mondhatni egyáltalán, ez meg különösen ronda.

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) joey04


joey04
titán

elég csúnya, az első sokkal jobban tetszett.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) AMD Power


AMD Power
titán

Legalább azt a sza* görögöt elhagyták.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16) legiaap válasza joey04 (#14) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem a régebbi jobban tetszett külsőre

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Más de nem rossz!:D :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#18) jooker82


jooker82
nagyúr

egy olyan kérdésem lenne,h az egyik ismerősömnek van egy tés shineja és elfelejtette a telefonkódját...igy semmit nem tud kezdeni vele...ezt milyen megoldással lehet orvosolni?
köszi

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.