Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kaller1


kaller1
veterán

Micsoda árak.... :U

.::> <::.

(#2) bope87 válasza kaller1 (#1) üzenetére


bope87
aktív tag

Hát igen, ilyesmi árakra lehetett számítani :U (gondolom egyből rohanni fogsz egy X10-ért, amint kapható lesz :D)

[ Szerkesztve ]

(#3) Valzor


Valzor
aktív tag

Szokásos SE árak. :DDD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#4) kaller1 válasza bope87 (#2) üzenetére


kaller1
veterán

Konkrétan az árképzésre értettem. Itt ennyi, ott annyi,stb. Indiában pl. miért indul jelentősen olcsóbban? :U

.::> <::.

(#5) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Nekem a 160k-s europai indular "tetszik".
Kivancsi lennek osszehasonlitva a desire-el mekkora az ar es tudaskulonbseg:)

(#6) kaller1 válasza ThorsHUN (#5) üzenetére


kaller1
veterán

A magyar árra meg még rászámolhatsz 20-30k-t nyugodtan.

.::> <::.

(#7) Lirion


Lirion
addikt

Ez tényleg érdekes, hogy miért vannak ekkora különbségek..
Az x10 mini és pro nagyon drága lett, az x10 annyira nincs elszállva, főleg, ha az indiai árat nézzük. 130k simán jó kezdő ár lenne. Kérdés, hogy nem baszták-e el a rendszert, mint ahogy volt már pár példa rá.

(#8) Móci


Móci
addikt

Úgy nézem megint hozták a formájukat...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9) Napfénysüti válasza kaller1 (#4) üzenetére

Ezt én se értem. :F Ennyi erővel nálunk is adhatnák olcsóbban hisz csóróbb nép vagyunk mint egy belga, holland duo. :D

Més que un club!

(#10) bope87 válasza kaller1 (#4) üzenetére


bope87
aktív tag

Nem azért mert elég nagy és viszonylag kiaknázatlan piac? Majdnem minden mobilgyártó ott olcsóbban ad mindent az Európai árhoz képest

(#11) amanoba válasza kaller1 (#4) üzenetére


amanoba
őstag

nekem az a durva hogy Hollandia és Belgium közt is van különbség! :Y

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#12) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Nemtom hogy alakitjak az arazasat a SE keszulekeknek, de katasztrofalis...
Az indiai piaci arazas nem mervado ezekszerint. A miertet nemtom.

Az SE arakat (lasd Aino, Satio) irtozatosan feltoljak. Nem tudni miert.

(#13) geri|


geri|
aktív tag

vmi specifikáció?

LiveStrong

(#14) Inarus


Inarus
addikt

Indiai árakra: talán ugyanúgy herélt lesz a gép, mint a Diamond, vagyis 3G modul nélkül kerül piacra. (Ha jól tudom, ott nem túl elterjedt dolog.)

(#15) kaller1 válasza geri| (#13) üzenetére


kaller1
veterán

Az minek? Nem volt még elégszer leírva? :U

.::> <::.

(#16) Ricardo


Ricardo
félisten

Ezek elég magas összegek,de remélem hamar beállnak az árak.

(#17) joey04


joey04
titán

hát ezek tényleg meghülyültek. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) zola0601


zola0601
tag

Nem semmi! :W

Üdv: Zoli

(#19) joey04


joey04
titán

pedig annyival szimpatikusabb volt az x10, hogy nem amoled van benne, és nagyobb is a kijelző mint a desireben. de azért árban alá kéne menni. vajon lesz rá sense? :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) fateless


fateless
veterán

Nekem a mini és a mini pro - főként az utóbbi - nagyon tetszik.
Tudás szempontjából minden benne van, ami kell. Filmet nem nézek telefonon, noha az utóbbi 5-6 fő telefonom Smartphone volt. Netre csak alap infókért megyek fel telefonon, tehát a kis méret nem probléma. E-mailt jól olvashatom rajta, a GPS-hez mindegy, mekkora a kijelző, most is inkább hang alapján megyek, csak ritkán nézek a kijelzőre.
A tudása viszont nagyon megfelelő és nem kell egy féltéglát vagy lángost hordanom a zsebemben. Fél éven belül tervezem lecserélni a mostani fő készülékem, addig csökken is az ára - egy jó alternatíva lehet ez a két készülék.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#21) kmarkk22 válasza fateless (#20) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

én is hasonlóan gondolkodok vagy hogy mondjam :Y

nekem tuti hogy az x10 mini lesz a következő telefonom, és szerintem nem drága. nekem megér 80.000 forintot egy ilyen gyors, okos, szép, kicsi készülék.
már alig várom. remélem a mobilaréna találkozóján április 1-jén ki lesz állítva és akk majd letesztelem magamnak :D

(#22) Dano58


Dano58
tag

A DESIRE nálunk Szlovákiában egyik helyrol 440 euroért elorendelheto, az X10 jóval drágább..........

(#23) plus44


plus44
veterán

Én már a mini áránál röhögtem.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#24) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

egyre jobban tetszik ez a x10 :D várjuk a tesztet!

(#25) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Ehh, a mini pro ára miért drágább ennyivel a minihez képest? :F
Eredeti ára szerintem elmegy, mini-k ára nem túl kedvező.

(#26) Ricardo


Ricardo
félisten

Venni tuti nem fogok még egy darabig, de a tesztet már én is nagyon várom. :K

(#27) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Szåmomra a Pro felejtös lenne, de a nagyot ès a kicsit sem tudnåm megtürni, mèreteik miatt, ha e kettöt közös nevezöre tudnåk hozni akkor azt a pènztårcåm vastagsåga igen bånnå, de az az összeg ùgyis elmegy az IPad-ra

Cseberből vederbe

(#28) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Kètszer ment...

[ Szerkesztve ]

Cseberből vederbe

(#29) plus44 válasza LEFTHORSE1 (#27) üzenetére


plus44
veterán

Ipad-et veszel?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#30) EczkE


EczkE
addikt

Ha a mini ára lenne az X10 ára akkor nem lenne gond. De így? :F

Asszem mindenféleképpen!

(#31) HardRic


HardRic
addikt

Biztos van olyan ember, akinek külsőre-belsőre jobban tetszik az X10, mint mondjuk a Desire, mert mondjuk nagyobb a képernyő, vagy mitt'omén. De ilyen ár mellett, még az is az utóbbit fogja venni. Szívesen elbeszélgetnék a főmuksókkal a SE-nél, hogy mégis hogy gondolták ezt?

(#32) ByB


ByB
addikt

(#33) Ricardo válasza ByB (#32) üzenetére


Ricardo
félisten

Egy magyar teszt azért jobb lenne :U

Tudom, telhetetlen vagyok.

(#34) HardSanyeee válasza HardRic (#31) üzenetére


HardSanyeee
őstag

A magad nevében beszélj :D

(#35) plus44 válasza ByB (#32) üzenetére


plus44
veterán

Tehát ezzel is beég az SE...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#36) joey04 válasza plus44 (#35) üzenetére


joey04
titán

nem meglepő... :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) plus44 válasza joey04 (#36) üzenetére


plus44
veterán

Nem, csak azt nem értem, hogy ezt senki nem veszi észre tőlük. Az hihetetlenül felmagasztalt multimédiás cuccaik sorra megbuknak (és még equaliser sincs bennük... :U ), hihetetlenül megkésnek velük, a végtermék dög lassú és/vagy egyéb betegségekkel küzd, ezt pedig eladják pofátlanul drágán. Hogyan veszítsünk el céget 10 nap alatt...:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#38) Enjoy


Enjoy
addikt

Ez az egész Xperia-s történet nem nagyon jött be az SE-nek.
Hands-on videókat elnézve már nem is tetszik annyira, mint amikor megjelentek róla a sajtóképek. Nah meg, hogy csináltak belőle mini & slide kiadást..
Kár érte :(

► més que un club ◄

(#39) Quasi_modo válasza Enjoy (#38) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Azért még ne írd le. Várd meg a teszteket.
Szerintem.

valami

(#40) joey04 válasza Enjoy (#38) üzenetére


joey04
titán

így van. az egész xperia család egy nagy bukás

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) AMD Power


AMD Power
titán

Egy kollégám már úgy árja ezt a napot mint a Megváltót. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#42) yorka


yorka
tag

Látom itt is csak a fikázás megy. Unalmasak vagytok!

Legyen érdemi része is legyen a hozzászólásomnak ezért adagolok némi friss infót.

Kedves Rajongók! Örömmel jelentjük be, hogy az Xperia™ X10 MW600-as Bluetooth rádiós headsettel, 8 GB-os SD memóriakártyával, micro USB adatkábellel, bőrtokkal és töltővel kerül hamarosan a boltokba!

Forrás: facebook

(#43) D@niel


D@niel
addikt

Én nagyon kedvelem a SE Xperia modelleket. Remélhetőleg nemsokára meglesz az X2-esem is.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#44) joey04 válasza yorka (#42) üzenetére


joey04
titán

és ahogy olvasható, kiderült milyen brutálisan túlárazva érkezik, így is. lol SE

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) talpalavalo válasza joey04 (#44) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

szerintem nincs túlárazva , ahhoz képest, hogy android és mennyi mindent tud. A hd2 is körülbelül ennyit tud és ugyanennyibe kerül. Az android 2.1-es frissítést remélem minél előbb megoldják, mert az sokat fog dobni az eladásokon és a használaton is. A kifejlesztett felület nekem tetszik akármi legyen is a neve , a htc-é már picit unalmas.kíváncsi leszek a kamera minőségére. Van valakinek erről infója?

(#46) marványka válasza talpalavalo (#45) üzenetére


marványka
csendes tag

Itt van egy jó pár kép.
[link]
Engem az 1.6 egyenlőre taszít. Kivárok, hogy milyen tapasztalatok lesznek.

(#47) talpalavalo válasza marványka (#46) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Jól néznek ki ezek a képek. Szerintem sezbbek mint a satio képei. egy két éjszakai kép kellene még és akkor meg lennék győzve :D

(#48) predator24 válasza talpalavalo (#45) üzenetére


predator24
tag

A felület, elvileg valamilyen szinten egységes lesz a jövőben, ha jól értettem. Igazából nem tudom, hogy ki mennyire használja ki a 2.1-nek a többlet tudását. Mivel sokan úgyis a gyári appokat részesítik előnyben, ezért nem hiszem, hogy annyira nagyon számítana. Akinek meg igen, azt úgysem győzi meg, hogy majd jön a frissítés.

PEACE

(#49) talpalavalo válasza predator24 (#48) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Azért nem csak abban lesz különbség, az új androidban, hogy több szoftver lesz, hanem, hogy lesz vakutámogatás, szebb kijelző valamint bluetooth használat is fejlődött. Azért ezek olyan szolgáltatások amiket elég sokan használnak :)

(#50) predator24 válasza talpalavalo (#49) üzenetére


predator24
tag

Nincs vakutámogatás az 1.6-os androidban? Pedig ebben a telefonban van vaku, nem? Valami nagyon nem stimmel nekem ezzel az állítással :) Egyébként igen, amiket írtál azok is számítanak, de mondom, maximum később szerzik be az emebrek, vagy tudatában annak, hogy ez egy bővíthető platform és bővítik majd. Engem személy szerint nem zavar az 1.6, mert jön a frissítés.

PEACE

(#51) talpalavalo válasza predator24 (#50) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

én azt olvastam, hogy nincs vaku az 1.6ban, szóval szerintem itt egy sima led-et tettek bele. ami világít, és nem villan nagyobb fényerővel ha fókuszál.

(#52) HardSanyeee válasza talpalavalo (#51) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Csak sima LED van X10-ben így igaz. Amúgy nem fókuszálásnál szokott nőni a fényerő hanem exponálásnál. Ez nem tudom, hogy működik X10-ben, nem néztem meg tegnap a fényképezőt ilyen szinten. :U

(#53) talpalavalo válasza HardSanyeee (#52) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Nekem a p1-m fokuszáláskor is már erősebben világít a led. így könnyebb gondolom neki belőni a fényviszonyokat. De tényleg az a jó, ha csak exponálásnál világít, de legalább lehet elemlámpaként is használni :D

(#54) HardSanyeee válasza talpalavalo (#53) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Lehet hogy félreértjük egymást. Nekem a P1 Walkman-es párja van meg, tehát a kamera kezelő szoftver ugyan az. Nálam úgy van ha elkezdek fókuszálni akkor elkezd a LED világítani, exponálásnál meg még egy nyom a telefon a LED fényerejére.

(#55) predator24


predator24
tag

Közben utána néztem az egésznek és rájöttem, hogy ez a LED ez nem vakuként funkcionál és benne van az oprendszerben az, hogy ezt tudja kezelni. Vaku támogatás tényleg nincs az 1.6-ban, de ebben nincs is vaku. A LED ugye folyamatosan világít, és nem úgy csinálja meg a képet, hogy villan, amikor exponál. Meg ugye a vaku nem is tud folyamatosan világítani, mert nem olyan a technológia, de mégis nagyobb a fényereje.

PEACE

(#56) talpalavalo válasza HardSanyeee (#54) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Félreértettük egymást... exponálásnál erősebben világít a led.

(#57) kaller1 válasza predator24 (#50) üzenetére


kaller1
veterán

Nincs vakutámogatás az 1.6-os androidban? Pedig ebben a telefonban van vaku, nem? Valami nagyon nem stimmel nekem ezzel az állítással

Az alap 1.5, és 1.6 valóban nem támogatja, de a gyártók képesek ezt a hiányt pótolni, lásd pl. az LG androidos telefonjai.

.::> <::.

(#58) predator24 válasza kaller1 (#57) üzenetére


predator24
tag

Hm, nem is tudtam, de köszi, hogy kijavítottál. Viszont mivel az X10-ben úgy sincs csak led, ezért ilyen szempontból lényegtelen :)

PEACE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.