Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

200 dollárért jó kis cucc ez ! :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

60k HUF-ért ölég' jó ajánlat lenne! Jöjjön! :Y :C

SONY, látod ezt? :O

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) markknight


markknight
veterán

Max 50k, az felett már érdemes elgondolkodni inkább a nagyon. A játékok drágák maradnak, de te csak handheld tudod élvezni. Akárhogy számolom, ez minden csak nem jó vétel.

[ Szerkesztve ]

(#4) rdt89


rdt89
addikt

Megjelenés után 3-5 hónappal lesz rá akció is, ez nagyon baráti így. Vagy valaki fél éves használat után, még garanciálisan 45-ért eladja is eléggé baráti. :)

(#5) Gebriel


Gebriel
veterán

Jónak tűnik.
Zeldat még be kell pótolnom. :B

(#6) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Csak legyen benne bluetooth konyorgom.

(#7) AxBattler válasza rdt89 (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

50k HUF alatt ajándék lenne, játékokat meg akciósan, Online Store-ból kell hozzá venni...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) Scholes9 válasza AxBattler (#7) üzenetére


Scholes9
nagyúr

65-70 ezer között lesz szerintem.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#9) #04430080 válasza AxBattler (#2) üzenetére


#04430080
törölt tag

A Sony látja, neki játékai nem voltak hozzá.

(#10) kilua válasza AxBattler (#7) üzenetére


kilua
senior tag

60K, amikor úgy vagy jobban fut ezen az "ingyenes" fortnite/warframe/asphalt 9 stb mint a 200Ks telókon szerintem nem rossz ajánlat (a fizikai gombok miatt mindenképp jobb ezen játszani)

Az hogy "mellesleg" witcher 3/hellblade/dragon quest 11 szintű címeket lehet rá venni csak extra.

Persze akinek rendes nagy switche van nem érdemes cserélni, de aki most venne annak érdemes elgondolkodni hogy a tv mód-HD rezgés, 0.7 collal nagyobb kép-rosszabb hordozhatóság megéri e a 100eurónyi felárat (nekem igen mert én gyakran használom tvn is)

[ Szerkesztve ]

(#11) BabMester


BabMester
senior tag

Az akku időről nagyon nagy a csend, pedig, ha érezhetően könnyebb lett, biztos abból is lefaragtak valamennyit :(

Hát nemtudom, 70pénz egy olyan cuccért amin rosszabb minőségben, drágábban végig játszhatom ugyan azokat a játékokat amiket az elmúlt 8évben játszottam Xboxon/Ps4-en? Így a nextgen hajnalán az újjak már nem fognak jönni rá az biztos.. hol a Switch Pro? :F

[ Szerkesztve ]

(#12) rdt89 válasza Felesbandi (#6) üzenetére


rdt89
addikt

Eszerint az oldal szerint lesz benne.

(#13) bagszi_lucas válasza BabMester (#11) üzenetére


bagszi_lucas
tag

3-7 óra akku időt írnak. Ez fél-fél órával jobb, mint az eredeti gépé.

(#14) WaG_Gaming


WaG_Gaming
tag

Nem dokkolható. :W

Köszi, inkább kihagyom.

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#15) b. válasza BabMester (#11) üzenetére


b.
félisten

kettővel újabb reviziót kapta a Tegrából, így biztos hogy kevesebbet fogyaszt. Az viszont érdekes lehet, hogy elméletileg az eredeti, switchben megtalálható verziók utáni Tegrákban működött a big litle dizájn, akár aktiválható lehet benne a 8 mag is egyszerre?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Márió félék nem mozgatnak de meggondnolandó lehet ha a Warframeben majd beindul a cross progression.

/s

(#17) szupermacs


szupermacs
veterán

Kérdés, hogy egy Witcher 3 hogyan futna rajta? Milyen felbontáson és fps-sel? Vagy ez inkább ilyen Candy Crush típusú játékokra lesz alkalmas?

(#18) Beri78


Beri78
őstag

Szinte biztos, hogy 79,990 Ft lesz a kezdő ár. Én a "nagy" switchet csak hh-ban használom, de még így se gondolkozok el a cserén. Szerintem ez csak új belépőkre van....

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#19) GuineaPigMan válasza Beri78 (#18) üzenetére


GuineaPigMan
tag

Alzán elő is lehet már rendelni 79.999FT-ért.

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#20) nxswitch válasza GuineaPigMan (#19) üzenetére


nxswitch
senior tag

Nem hiszem, hogy ennyi lesz. Hogy lehet, hogy 66%-a az ára USD-ben az eredeti Switchez képest, FT-ban pedig 80? (De lehet nem a legolcsóbban adják)

(#21) dabadab válasza szupermacs (#17) üzenetére


dabadab
titán

A Nintendo szerint pont olyan gyors lesz, mint a sima Switch.

DRM is theft

(#22) Beri78 válasza nxswitch (#20) üzenetére


Beri78
őstag

egy kis áfa meg egy kis kerekítés...

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#23) hombre[EU] válasza szupermacs (#17) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A Nintendonál az a kérdés mikor jön a következō Zelda, nem az efpélyes

Life, Uh, Finds A Way

(#24) b. válasza nxswitch (#20) üzenetére


b.
félisten

Ez a launch ár, kell pár hónap mire beáll az eredeti. SWitch is 120 K nyitott anno, ez szerintem 65 K körül fog megállni.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25) KaitouP


KaitouP
veterán

A Switch azért SWITCH, mert két módban (handheld és asztali) tudod használni. Erre ez csak handheld, szóval, mitől is Switch ez? :D
Ezt csak így itthagyom: [link] :DDD

Ennyit ez nem ér, várjuk a Pro verziót inkább.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#26) Renok válasza KaitouP (#25) üzenetére


Renok
senior tag

Pontosan. :K
Én is a Pro-t várom.

[ Szerkesztve ]

(#27) mike1334 válasza KaitouP (#25) üzenetére


mike1334
veterán

Mert ha elromlik a joycon sviccselhetsz egy újra :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#28) WaG_Gaming válasza Renok (#26) üzenetére


WaG_Gaming
tag

Dettó.

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#29) b. válasza KaitouP (#25) üzenetére


b.
félisten

Miért ne érne? 199$-t pont hogy megér,3DS méltó utódja lett így abszolút ezzel a mérettel és hordozhatósággal.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#30) Sirandrish válasza WaG_Gaming (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vegyél sima Switchet..az dokkolható :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31) WaG_Gaming válasza Sirandrish (#30) üzenetére


WaG_Gaming
tag

Ez is a terv. ;) 60k-ért már vannak egész szép darabok Jófogáson.

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#32) Sirandrish válasza WaG_Gaming (#31) üzenetére


Sirandrish
legenda

Annyit meg simán megér :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#33) mike1334 válasza b. (#29) üzenetére


mike1334
veterán

Ha mennének rajta a 3ds játékok...na akkor lenne igazán utód :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34) Wlac válasza szupermacs (#17) üzenetére


Wlac
Ármester

Igazából még jól is kijöhet a dolog. A promó videókon nem tetszett a Witcher 3 kinézete, mert szimplán nagyon alacsony felbontású (540p?) volt. Ezt a gépet viszont nem lehet dokkolni, és a felbontás a kis kijelzőn rögtön nem olyan vészes. A készítők szerint meglesz a 30 FPS, szóval az inkább működhet. De egyébként a Nintendo exkluzívokat leszámítva ez a gép az indie cuccokra való (igen, tudom van Doom és Wolfeinstein, de a játékok 95%-a bizony mobiltelefon kategória, csak szerencsére a legtöbb IAP nélküli).

“The wha-"

(#35) AxBattler válasza Scholes9 (#8) üzenetére


AxBattler
félisten

(#4) rdt89-re reagáltam... ;)

(#9) .Z.
Lehetett volna, csak elkummantották...

(#10) kilua
Ja, csak az aksi is legyen tisztességes!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#36) szupermacs válasza Wlac (#34) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor ezt kihagyom. Witcher, Skyrim, meg a többi mainstream fut a One X-en is, annyira meg nem vagyok kocka, hogy út közben indie mütyűrökkel toljam. Egy Pokémon miatt meg talán nem adok ki ennyit, marad az Advance. :D

(#37) #55164672 válasza BabMester (#11) üzenetére


#55164672
törölt tag

Végigjátszhatod rajta azokat a játékokat, amiket semelyik másik platformon nem tudod. Ha érdekel. De ha neked egy nintendóról a multiplatform címek ugranak be, akkor nem hiszem. Senki sem witcherezni vesz ilyet.

Várom a nyitóárat, 70eft alatti áron azonnal venném is. Sztem az eredeti switch kissé otromba és nem is mindenki a tv előtt ülve szeretné játszani a kiváló nintendós címeket. Végre!

(#38) eeXaa


eeXaa
addikt

na, akkor már csak egy otthoni boxot kell kiadniuk valamivel olcsóbban. ez így handheld only nem lesz nagy bevétel nekik. aki a hordozhatóság miatt akart switch et már rég vett.... nem is értem mit akarnak ezzel...

(#39) Mister_X válasza szupermacs (#36) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nyilván nem egy One X-hez kell mérni. Ha meg nem 2010-ben vetted a GBA-d, hanem a DS előtt, akkor az se volt olcsóbb. Nintendo konzolt eddig sem a multiplatformok miatt vett az ember, úgy csak a GameCube óta.

@eeXaa: annyira azért nem hordozható a Switch, ahhoz kissé kényelmetlen, továbbá érdemes powerbankokkal elindulni, ha 3-4 óránál tovább tervezzük használni. Ez olyan, mintha az iPademre mondanám, hogy hordozható. Persze, a táskában elfér.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40) Vektast válasza Mister_X (#39) üzenetére


Vektast
aktív tag

Itthon kb 70k lesz akkor ami azért durva mert én Japánba vettem az OG Switchemet átszámítva 73ezer Ft volt újonnan a Tsutaya elektronikai áruházban ami kb olyam mint itt a Media Markt.

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#41) nxswitch válasza Vektast (#40) üzenetére


nxswitch
senior tag

Japánban más árazás van mint EUban és USben.

(#42) Wesder


Wesder
félisten

.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43) -Skylake- válasza Vektast (#40) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Tsutaya elektronikai áruházban ami kb olyam mint itt a Media Markt"

A két üzlet között annyi a különbség csupán , hogy mikor érden felhajtasz a nullásra akkor az egyikhez 11 kilométert kell menni a másikhoz meg kilencezret.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#44) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Nem rossz ez a Nintendo Switch Lite, kérdés nálunk hogy alakul majd a fogyasztói ára.

Azt sajnos kétlem, hogy nálunk $200-hoz közeli tuti áron adnák majd. Ha csak abból indulok ki, hogy alapból szeretik az árakat áthozni $1 = €1 váltással Európába ($200 = €200 váltással), és akkor még rájönnek a hazai terhek, 27% áfa + 5-8% kereskedői haszon. Bumm mindjárt ott vagyunk 260 - 270 € -nál, ami 80-85k HUF és ezt már nem mondanám egy hú de megéri árnak érte.

Remélem lesz amúgy valami Pro erősített változat is, korábban arról is voltak pletykák, na az például már érdekelne jobban.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#45) dabadab válasza Exelsior24 (#44) üzenetére


dabadab
titán

"Ha csak abból indulok ki, hogy alapból szeretik az árakat áthozni $1 = €1 váltással Európába ($200 = €200 váltással), és akkor még rájönnek a hazai terhek, 27% áfa + 5-8% kereskedői haszon."

Mindig ugyanez a rinyálás megy a fórumon.

Ezzel szemben az van, hogy a 200 USD a kisker ár, szóval azon már rajta van a kisker haszon, az 1$ = 1€ átváltás meg amiatt van, mert az USD ár nettó, az EUR meg bruttó, amiben az áfa is benne van már.

Nézzük csak: a sima Switch az USA-ban 290 USD, az kb 83000 forint. Magyarországon meg a nettó ára 82000 forint. Egyébként ez az általános, az USA nettó kisker ár megegyezik a magyar kisker nettóval.

A 200 dodó meg a 27% ÁFA az kb. 73000 forint, nagyjából ennyi lesz nálunk, ha megindul a rendes forgalmazása.

DRM is theft

(#46) Shepard válasza eeXaa (#38) üzenetére


Shepard
tag

Befoltozni egy piaci rést, ami (nem feltétlen nálunk) nagy valószínûséggel sikerülni is fog. Sok kisgyerekes család szerintem emellett dönt majd az origi, és bármelyik ds ellenében.

Nekem egyébként ez a lite, olyan semmilyen. Pont az alap hibrid koncepciót sikerült vele törölni a térképrôl, de nem sokkal olcsóbban, ráadásul a poke kiadást leszámítva egyik sem tetszik.

(#47) dabadab válasza Shepard (#46) üzenetére


dabadab
titán

"Pont az alap hibrid koncepciót sikerült vele törölni a térképrôl"

A térképről nem, mert akinek az kell, annak továbbra is ott a sima (ami ráadásul szintén kap egy kis belső update-et), de annak, aki alapvetően hordozható cuccot akart, ez sokkal használhatóbb lesz. Egyáltalán nem idegen az ilyesmi a Nintendótól, a 3DS-ből (aminél ugye a 3D volt az alap koncepció) is kijött a 2DS, amiből pont a 3D maradt ki - ennek ellenére abból is eladtak egy rakatot, mert volt egy csomó ember, akit egyáltalán nem érdekelt a 3D.

Én se akarnám a Switchet TV-re kötni, az eredeti meg hurcoláshoz egyszerűen túl ormótlan volt, ezért maradt a 3DS - de lehet, hogy a Switch Lite már ott fog vigyorogni a karácsonyfa alatt :)

DRM is theft

(#48) szupermacs válasza Mister_X (#39) üzenetére


szupermacs
veterán

Én pedig a multiplatform címek miatt venném, persze nem a 7-8 éves játékok újrakiadásai miatt.

(#49) b. válasza Shepard (#46) üzenetére


b.
félisten

nem a régi Switch helyett jött, hanem mellé...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#50) Mister_X válasza szupermacs (#48) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem ez a te platformod. Sosem volt az. Évtizedek óta. Nem értem a problémád.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.