Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Quad-core? Az igen. Épp most néztem meg a Vita Uncharted 3 videóját és kicsit összefostam magam.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) Blyan válasza plus44 (#1) üzenetére


Blyan
félisten

Ha ez 4,3"-os, ekkora kávával, akkor kurva nagy lesz. :Y

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3) Overcome85


Overcome85
tag

Ne szívassatok már....!:S:)
4 magos kínai teló!:)

(#4) smkb válasza Overcome85 (#3) üzenetére


smkb
őstag

Meizu erősen prémium márka... nem kell egy kalap alá venni a többi kínaival, kínán kívül azért nehezen elérhető, mert a masszív belpiaci kereslet miatt (pedig borsos áron mérik őket) mégis hatalmas, kielégíthetetlen rá a kereslet. A jelenlegi modelljük is komoly.

(#5) FRENK1988 válasza Overcome85 (#3) üzenetére


FRENK1988
veterán

Jön majd ph-s felhasználó aki tud neked mondani eme kinai telefon minőségéről és használhatóságáról

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#6) P3TR!CK válasza FRENK1988 (#5) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Nekem volt M8 és M9-em is, nagyon jó kis készülékek, nem hasonlíthatók a többi gagyihoz. Abszolút rendben volt mind a kettő, mind használhatóságilag és működésileg egyaránt! :K

(#7) Ricardo


Ricardo
félisten

Remélem eljut felénk is egy példány, legalább egy teszt erejéig találkozhatunk vele.

(#8) infectedmann


infectedmann
őstag

A dizájn miatt majd perelhet az Apple :D Rögtön egy iPhone 4 jutott róla eszembe. Mondjuk nem vagyok Apple párti és undorítónak találom az Samsungos mizériát is.

(#9) hallerlaller


hallerlaller
addikt

aztköszi, brutáliss! :R

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#10) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

UCC mikor lesz? :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) BotaN válasza infectedmann (#8) üzenetére


BotaN
senior tag

Az Apple bekaphatja a kutyám farkát, jó hogy nem perelik be az Alföldi almatermelőket, mert hogy az ő logójuk lóg a fán... Nem tudom mit képzelnek magukról, más nem csinálhat minimal design telefon formatervet mert az rögtön iPhone klón?

Amúgy a készülék a maga 4 magjával elég impozáns darab, pont arról ment itt a vita 2 napja egy másik hírrel kapcsolatban hogy a 4 magos procik úgy is csak a tabletekbe fognak megjelenni, tessék itt az élő bizonyíték hogy 4,3"-on is megkapjuk ezt a teljesítményt.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#12) David75 válasza FRENK1988 (#5) üzenetére


David75
őstag

Lg-s meeting-en nyomogattam az elöző verziót. Nagyon jó cucc tényleg minőség minden szinten. És csak jót hallani róla.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#13) rep3at válasza BotaN (#11) üzenetére


rep3at
őstag

A Meizu nem csak a formát másolta le (nézd meg a két Meizu tesztjét itt) hanem rengeteg szoftveres stíluselemet és funkciót. Sok helyen brutális a hasonlóság. Az már csak hab a tortán hogy maguk a készülékek is nagyon hasonlítanak.

Félreértés ne essék, ettől még tetszenek a gyártó készülékei, de tény hogy az iPhone mintájára készítette el őket a gyártó.

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#14) Overcome85


Overcome85
tag

Bocs nem azért írtam ,h Kínai mert gagyinak gondolom.Pont azért írtam ,h le a kalappal a kis sárgák előtt.Személy szerint nem bírom őket de nagyon nagyon durván nyomják az tuti.
Ez a teló pedig nagyon impozáns és ha esetleg eljut ide komoly alternatíva lehet és nem is annyira a 4 mag miatt hanem a 32GB integrált memória és a jó kijelző miatt is.

(#15) tjb007


tjb007
nagyúr

Elég jól belehúztak, elmondhatják majd magukról, hogy az első négymagos processzorral szerelt telefon az övüké volt.
Ha tényleg az a CPU lesz ebben is mint a PS Vita -ben akkor le a kalappal a Samsung előtt.

(#16) FRENK1988 válasza Overcome85 (#14) üzenetére


FRENK1988
veterán

egy egy ismertebb mobilboltba el szokott jutni

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#17) kaller1


kaller1
veterán

Ígéretesnek tűnik, de az árazása (ha így marad), nem nagyon követi az elődökét.

.::> <::.

(#18) Maegoss válasza P3TR!CK (#6) üzenetére


Maegoss
tag

Háát nem tudom, nekem volt M8-am (valahol még most is ott hever a fiók mélyén) és csak úgy hemzsegtek benne a bug-ok. Ráadásul a Meizu nem törődött a hibákkal, hanem vaktában fejlesztgetett új feature-öket a szoftverbe (például újratervezték a GUI-t), amik persze nem voltak rendesen letesztelve szóval szintén nem voltak bug mentesek. Mondjuk a Meizu-nak sem volt könnyű dolga az M8-cal mivel Windows CE core-t használtak ezért a teljes GUI-t ők fejlesztették.

Az M9-ről viszont jókat hallottam, persze sokkal könnyebb egy létező GUI-t (Android) kicsit átszabni, mint egy tökéletesen újat írni...

[ Szerkesztve ]

(#19) bLaCkDoGoNe válasza BotaN (#11) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Haters gonna hate.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#20) Ádám16


Ádám16
addikt

Én már csak arra vagyok mocskosul kíváncsi, hogy milyen akksit dobnak a 4 magra. Remélem elég nagyot, és remélem ez meg fogja indítani a Nagyobbakat is, különben :((( :((( ;)

(#21) Ricardo válasza Ádám16 (#20) üzenetére


Ricardo
félisten

Hacsak nem optimalizálták a 4 mag fogyasztását. A mostani kétmagos procik sem esznek többet mint az régebbi egymagos társaik :U

(#22) kolosanyi válasza Ádám16 (#20) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez is meg lett beszélve párszor. :) A fejlettebb gyártástechnológia révén egyáltalán nem biztos, hogy többet fogyaszt majd ez a proci.

(#23) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

:Y Azt a rohadt!

PS4

(#24) qpwoeiruty


qpwoeiruty
tag

Aztak.. Ilyen vassal asszem elég smooth lesz :D
Mondjuk megkérik az árát, de ahhoz képest, hogy pl egy bizonyos alma logóju cég kb ugyanennyiért vesztegeti a negyedennyit nem tudó telefonját, nem rossz.

(#25) b_daniel


b_daniel
tag

:O Kíváncsian várom mi sül ki belőle :D

(#26) kolosanyi válasza b_daniel (#25) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha más nem is, majd a proci. :DDD

(#27) B1T3


B1T3
addikt

Gyorsan közeledik az október, kíváncsian várom. :U Simán el tudok képzelni egy kis csúszást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.