Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) email6


email6
tag

Ezekről már március környékén is volt infó, jó lenne, ha végre kapni is lehetne őket.
A Prime kifejezetten tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) zaugheek


zaugheek
tag

Hmmmm! Nem is olyan rossz! :U

(#3) domi007


domi007
őstag

800 MHz-es processzor -> WP7-nek nem alapkövetelménye az 1GHz? :B

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#4) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Egy PRimera azonnal befizetnék, ha Android futna rajta. A wp7 még idegen számomra.

(#5) r4z válasza email6 (#1) üzenetére


r4z
nagyúr

Ez a Prime veszettül bejövős. Csak ne rontsák el a QWERTY-t, mint a DZ-nél és a 7Pronál.

domi007: A Mangoval bekerült ez a Snapdragon széria is a támogatott SoC-ok közé. Legalábbis valami ilyesmit olvastam.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#6) tjb007 válasza domi007 (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

Már nem az, egy MSM7230 -as SoC is elég lesz ahhoz, hogy a gyártók telefonjaira WP7 kerülhessen.

(#7) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Mindenféle trollkodás nélkül kérdezem: ezek az újdonságok majd tudnak akármi mást, mint az eddigi WP7 modellek?

Minden szavam magánvélemény!

(#8) eldiablo válasza r4z (#5) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

DZ-nél mi a gond a qwerty-vel? :F

(#9) r4z válasza eldiablo (#8) üzenetére


r4z
nagyúr

Instabil szétnyitva a cucc, a mechanikát elszúrták. Unokatesómét próbáltam, egy karc sincs rajta, vigyázott is rá.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#10) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Kár hogy az ignite gyengébb lesz papíron, mint a mostani mezőny. Vagy a 800mhz ellenére gyorsabb lesz a rendszer a frissített procival?
Külsőre bejövős, ha egyáltalán igazi a kép

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#11) r4z válasza Valentino K. (#10) üzenetére


r4z
nagyúr

Az MSM7230 teljesítménye kb azonos az eddig használt QSD8250-nel (vagy talán kicsit gyorsabb is) a kisebb csíkszélesség miatt (45nm-es a 8250 65nm-ével szemben).

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#12) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Bejövősek, csak elfelejthetnék már a kapacitív gombokat. A trophy-val is ez a legnagyobb bajom. Állandóan sikerül megnyomni valamelyiket akaratlanul is..

Everybody lies.

(#13) Xaels válasza email6 (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Fentartásaim vannak a WP7-el kapcsolatban, de ez a készülék ritka szép lett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) eldiablo válasza r4z (#9) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Én a sajátomat használom fél éve és nem instabil. A mechanika meg olyan amilyen.

(#15) B1T3


B1T3
addikt

Mindkét telefon tetszik, én is kíváncsi leszek, a Prime-nál hogyan lesz megoldva a qwerty billentyűzet kihúzhatósága.

(#16) kcsa válasza r4z (#11) üzenetére


kcsa
veterán

Pusztán a kisebb csíkszél miatt miért lenne gyorsabb? :F

(#17) r4z válasza eldiablo (#14) üzenetére


r4z
nagyúr

Akkor javítanám a kijelentésemet a következőre:

A DZ mechanikáját személy szerint esetlegesen előforduló konstrukciós hibában szenvedőnek ítélem meg az általam kipróbált példány és néhány másik felhasználói vélemény alapján.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#18) RaveForce


RaveForce
veterán

hm. csak azt nem értem miért éri meg ezeket az ujabbakat venni a jelenlegi mezönnyel szemben, habár akinek htc kell és qwerty.. :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#19) daniel909


daniel909
addikt

szerintem ez amit fenn linkeltek, ez ilyen tipikus semmilyen telefon. nekem nem tetszik, meg az oprendszer sem, de szükség van ilyenekre is. mondjuk eléggé epic fail hogy a WP7 egyes menükben nem fordul el, mikor kinyitod a bill-t, de elég beteg oprendszer amúgy is...:D
remélem android vonalon is hoznak valami dizájnbéli újjítást, mert sokan unják a régi design-t.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#20) kolosanyi válasza r4z (#5) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az MSM7230 az nem Scorpion?

Egyébként jó az a SoC, nem lesz vele gond. (Állítólag különösen jól tűri az OC-t... :D ) Csak azt nem értem, hogy miért nem terjedt el eddig? Van kb 2 készülék, amit ezzel szerelnek. Középkategória tetejére simán mehetne a kicsit már elavult 7227 helyett.

(#21) Shady313


Shady313
aktív tag

Szép a Prime, de nekem kicsit low budget kategóriának tűnik. Én inkább valami 4" körüli qwerty-t várok már, arra be is neveznék.

Egyébként ha már itt tartunk:
WP7-tel semmi gond, elegáns és legalább nem integet mindenhol egy robot. :N

(#22) tjb007 válasza kolosanyi (#20) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Az MSM7230 az nem Scorpion?"

De, az.

Azt a kettőt meg szorozd meg néggyel :)

(#23) eldiablo válasza kolosanyi (#20) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Egyenesen igényli az OC-t! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Ha hamarosan kapható lesz akkor már varom a tesztet is róla:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#25) AMD Power válasza email6 (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Tényleg jól néz ki. Bár nem én vagyok a célközönség.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26) kolosanyi válasza tjb007 (#22) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igazad van, tényleg van pár. Legutóbb még leragadtam az egy-két ilyen készülék állapot mellett... :) A windowsceportal.hu szerint 12 ilyen van.

[ Szerkesztve ]

(#27) tjb007 válasza kolosanyi (#26) üzenetére


tjb007
nagyúr

Abból a 12 -ből van olyan telefon ami háromféle néven szerepel, a másik meg a HP Veer 4G, ezeket felesleges beleszámolni.

(#28) kolosanyi válasza tjb007 (#27) üzenetére


kolosanyi
veterán

Bocs, dupla.

[ Szerkesztve ]

(#29) kolosanyi válasza tjb007 (#27) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igaz, ezért írtam, hogy a portál szerint. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.