Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kromatika


kromatika
veterán

Nagyon baba. :K

(#2) tailor74 válasza kromatika (#1) üzenetére


tailor74
őstag

Érdekes, mert nekem meg az elődje sem tetszett, és ez sem. Bár az edzett üveg oldal már dob rajta valamennyit. Hiába, ízlések... :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#3) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Jó kis házikó. De szerintem inkább hagytak volna le 2 darab USB2-es portot, és tettek volna a helyére egy c-st.
Lehet ilyenbe kellene pakolni a jövő gamer pc-m. :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4) Milka 78 válasza tailor74 (#2) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem a belső elrendezése ami necces.Tele 5.25 és 3.5-ös helyekkel ami ha jól látom nem is oldható.Persze léghűtésre okés de pl a vízre nem éppen ideális.

(#5) Pug


Pug
veterán

Hat nekem ez a kulso tovabbra is bazari, de hat izlesek es pofonok...

(#6) tailor74 válasza Milka 78 (#4) üzenetére


tailor74
őstag

Na igen.Manapság 5.25-ös helyből elég lenne 1 is, és az sem hátrány ha az bontható.
Mondom, sosem tetszett. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#7) Cifu válasza Pug (#5) üzenetére


Cifu
nagyúr

Szvsz annyira nem, és szvsz akarattal ilyen. A Cosmos régen sem a teljesen visszafogott (pl. Corsair Carbide, vagy a régi Chieftec) házakhoz közelített, de a valóban csiricsáré (pl. Sharkoon D7000 vagy VIBOX Warrior) házakhoz képest mégis konzervatív.

A belseje szerintem korrekt, a PCI hátlapok csavaros megoldásúak (láttunk már kitörhetőt is hasonló árkategóriában), a sok 3,5"-os hely nekem mániám, ezért tetszik.

Nem mondom, hogy ezt választanám, de megértem azt, aki e mellett teszi le a voksát.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8) zolee5016


zolee5016
őstag

nekem bejön a cosmos széria...
de ezt újnak nem nevezném,mint inkább gyárilag enyhén moddolt háznak.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#9) macilaci78 válasza tailor74 (#2) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az az USB 3.0 csati az előlapon eléggé csálén áll. :(
USB 2.0-t minek tették rá?
Igen, egy Type-C elfért volna, esetleg Firewire/Lightning/eSATA valamelyike.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#10) tailor74 válasza macilaci78 (#9) üzenetére


tailor74
őstag

Szerintem a címben a válasz, semmi újat nem akartak, csak "Anniversary edition" kis optikai tuninggal.

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#11) DaveJr válasza kakuk.tamas (#3) üzenetére


DaveJr
őstag

+1.

Simán rakhattak volna rá akár 2db 3.1-es C-t. USB 2-t meg már el lehetne felejteni. Pláne egy ilyen kategóriában.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#12) Cifu válasza macilaci78 (#9) üzenetére


Cifu
nagyúr

Igen, egy Type-C elfért volna, esetleg Firewire/Lightning/eSATA valamelyike.

A Type-C-t én is hiányolom, de nem csak erről, az új házak 99%-ára nem raknak Type-C-t. A fene tudja miért... :(

A Firewire effektíve halott, nem hiányzik igazán senkinek már manapság, az USB 3.0 kinyírta.
A Lightning nem hiányzik, alapvetően Apple cucc, szvsz PC-n a kutya nem használná (aki Apple fan, az úgy is Mac-et vesz), szerintem a Thunderboltra gondolsz, az más kérdés, annak lehet lenne értelme.
Az eSATA ilyen kiépítésben inkább hátra való, az meg alaplap kérdése...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13) kenwood


kenwood
veterán

nalam mar jart cosmos ii es cosmos se.
a kepek nem adjak at,mennyire bitang eloben.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#14) Petya25


Petya25
addikt

Ennyi pénzért még akkor sem kellene ha tetszene.
Edzett üveg oldal, aha pont nekinéz a két oldalsó venti...

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#15) Komplikato


Komplikato
veterán

Nekem a Cosmos I és II nem tetszett. Aztán egy szép napon egyik vevőnk rendelt egy Cosmos Black Editiont.
Hogy is mondjam, ha gazdag lennék se biztosan vennék 60-80.000-es számítógépházat, mert bőven kapni minőségit feléért (se) szerintem. De. Az a fekete ház álom szép volt, miközben egyszerű és letisztult. Rácsodálkoztunk a kábel elvezetésekre, a minőségére a kismillió tartozékra, no és a bársony szákra amibe csomagolták, hogy ne karcolódjon.

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#16) Lacok


Lacok
őstag

A CM a sokadik bőrt húzza már le erről a házról.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#17) Pug válasza Cifu (#7) üzenetére


Pug
veterán

A Cosmos régen sem a teljesen visszafogott (pl. Corsair Carbide, vagy a régi Chieftec) házakhoz közelített

Tudom, ezért is írtam, hogy nekem ez a formavilág sajnos még mindig bazári, nálam főleg a felső fülszerű vackok verik ki a biztosítékot, persze van akinek ez bejön. :K

Nem mondom, hogy ezt választanám, de megértem azt, aki e mellett teszi le a voksát.

Én a 350 EUR-os árcédula mellett már nem, de hát ez van :B

(#18) kenwood válasza Komplikato (#15) üzenetére


kenwood
veterán

a cosmos ii nemreg ment le 120 ala 130-140 ezres zonabol :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#19) Komplikato válasza kenwood (#18) üzenetére


Komplikato
veterán

Akkor még csak 80.000 volt, Cosmos I meg olyan 60.000.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#20) Vaskobak


Vaskobak
csendes tag

Aki ilyen házat vesz az tudja mi az az etalon COSMOS II 25th Anniversary kinézetre is pofás lett.
És mint tudjuk a minőségnek ára van lehet van olcsobb de szebb aligha,aki élőbe láta atol mást nem lehetett hallani mint az ta ....k...va.

[ Szerkesztve ]

Vaskobak

(#21) TechRobot


TechRobot
aktív tag

Hmm szerintetek ezekhez hol ehet kapni üveg vagy plexi oldal panel értelmes áron?

Dikk egy százas...

(#22) abridabri


abridabri
veterán

Szepnek szep, de en tovabbra is nagyon kevesnek erzem azt az 1db 20cm befujo ventit (amit raadasul eltakar a HDD keret ) .
Ha ingyen adnak elfogadnam persze , de eladasra ,sajat alkatreszeimet biztos nem foznem meg benne :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.