Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolik


Zolik
senior tag

Jó féle! Reméljük az ára is az lesz :)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#2) Steve1207


Steve1207
veterán

Samsung ide vagy oda, de ez összességében szép ilyen "nagyban" még mindig!

[ Szerkesztve ]

.

(#3) AS


AS
félisten

Exynos 5 Oscta 5420-szal felszerelt változatok mégsem voltak tökéletesen gördülékenyek az átmenetek vagy görgetések során.
What? Ezt cáfolom.

Nekünk mindegy úgy is csak D-korában lesz ez .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) #65577472 válasza AS (#3) üzenetére


#65577472
törölt tag

(#5) AS válasza #65577472 (#4) üzenetére


AS
félisten

Azt már kiszedtem, :))
Viszont maga rendszer jól megy. + Játékok filmek, böngészés.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) babkukta válasza AS (#3) üzenetére


babkukta
senior tag

Hidd el, rengeted dolog múlik azon, h laggol e a készüléked vagy sem. Én pl Sonynál 3 kezdőképernyőt használok, és egyiken sincs netről frissülő widget. Hibátlan.. még mindig :) Sokan panaszkodnak arra is. Valszeg itt is az a helyzet. Mint írtad, a magazin felület akad. Tehát akad, ugye??? Igen. Te az igényeidnek megfelelően megvagdostad, h mi kell neked, és mi nem, és így hibátlan. Ennyi. Ha kirakod meg használod a sok hülyeséget, laggolni fog. Ha nem, akkor nem.
Nem vagyok oda se a Samsungért, se a Tw-ért, de ez a Tab S duó tényleg aprít. Főleg a 8.4

Üdvözlettel, Tibi

(#7) AS válasza babkukta (#6) üzenetére


AS
félisten

Ez pontosan igy van. Én állt tiltok sok mindent .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) Luck Dragon

Tetszik :C De én inkább a samsung note tablet 10.1 újabb kiadását várom. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) exelsior1


exelsior1
senior tag

Én akkor inkább már a 8.4-es-nek örülnék ilyen procival (és legyenek szívesen a nagy tesó kijelzőjének RGB alpixel elrendezését alkalmazni :D), már simán kivált Notebookot, főleg hogy árulnak hozzá billentyűzet dokkolót is

Galaxy S10

(#10) halkow


halkow
őstag

Mindig minden körülmények között a nyers erőre bízzák a folyamatosságot amit előbb-utobb döcögés fogad

Alcatel onetouch idol2s the king

(#11) Kékes525


Kékes525
félisten

A Samsung tabletjei is tele vannak bloatware programokkal, mint a telefonjai?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.