Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Prof01


Prof01
veterán

Tegnap egy másik oldalon már találkoztam vele, hát a Milestone szépen kikapott. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#2) cukorborso01


cukorborso01
csendes tag

ez is csak iphone reklám (mármint nem olyan amiért a mobilaréna pénzt kapna).... de ez csak az én véleményem.

(#3) Sefter


Sefter
veterán

windózos telefon miért nincs a tesztben..?

cukorborso01:
erre gondoltam én is.. nagyon feljövőben a konkurencia, találjunk ki valamit:D

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#4) Harlek


Harlek
tag

Nem gondoltam volna, hogy iPhone ennyivel verni fogja a Milestonet. Mondjuk az is igaz, hogy a Milestonenak van fizikai QWERTY billentyűzete, így annyira nem hagyatkozik az ujjal böködés pontosságára gépelésnél, de azért nem ártott volna kicsivel jobban teljesíteni.

[ Szerkesztve ]

(#5) Karma válasza Sefter (#3) üzenetére


Karma
félisten

A HD2 az egyetlen telefon, ahol lenne értelme ennek a tesztnek.
Gondolom nem volt kéznél.

Engem egyébként nem lep meg az eredmény, én is ezt tapasztalom folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#6) Integra


Integra
titán

már röhög az ember, mikor ilyen teszteket meglát..
ettől függetlenül a szifon előtt fejet kell hajtani még mindig, mert bitang jó az ergonómiája.
de azért ez bitang lol..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Kipróbáltam a heron.
Ha gyorsan húzom az ujjam, akkor egyenes a csík, de ha lassan, akkor kicsit kileng. Kérdés, az iPhone kijelzőjén hogy csinálták.

[ Szerkesztve ]

(#8) HardSanyeee válasza Sefter (#3) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Mert csak kapacitív kijelzős mobilnál van ennek értelme (pontatlanabb a rezisztívnél) és abból csak egy WM-es van: HTC HD2, ahogy Karma is mondta.

(#9) Sebhelyes válasza eldiablo (#7) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

És milyen ha gyorsan húzod az ujjad?

(#10) Harlek válasza Sebhelyes (#9) üzenetére


Harlek
tag

A videóban is elmagyaráztak, hogyha gyorsan húzod az ujjad, akkor az egyenes "egyenesebb", ugyanis nehezebben követi le az ujjat a képernyő gyors mozgás esetén. Ha lssan húzod az ujjad, akkor folyamatosan jelölgeti a képernyőn, hogy pont hol van, ezáltal pontosabb. Ha gyorsan húzod, akkor csak néhány pontot érzékel és a kettő közé simán húz egy egyenest, ujjtól függetlenül.

(#11) eldiablo válasza Sebhelyes (#9) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Pörkölt szagot ereget és egyenes a csík. :DDD

(#12) #06658560 válasza Harlek (#10) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azért nem csak ennyiből áll a dolog: alapesetben is, ceruzával lassan nehezebb egyenes vonalat húzni, mint gyorsan. ujjal még fokozódik a lassú esetnél a mennyire nyomod rá az ujjad, s mennyire dől közben kérdéskörrel, ami mind a pontosságot befolyásoló tényező. Nem egyszerű csak a képek alapján dönteni.

(#13) caizzz


caizzz
aktív tag


Ennyit erről. A Spica-s képért köszi Konflikt_-nak

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#14) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Ez az egyik oka az iPhone működésének, nem kell rá odafigyelni. A másik fele a szoftveres megvalósítása a görgetésnek és az ergonómia. Tény, hogy eddig még egyik készüléknél sem éreztem ennyire transzparensnek a kezelést: nem kütyüt piszkálok hanem programokat használok, levelezem, stb... PDA-nal ez nagyon nem így volt még alap műveleteknél sem.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#15) >-48-<


>-48-<
aktív tag

Hát akárhogy húzogatom, ilyen randát, mint a videós manus az Istenért nem tudok csinálni. Húztam lassan, gyorsan, ujjheggyel, teljes ujjal...
Azt nem mondom, hogy annyira perfect mint az iphone-é, de sokkal közelebb áll hozzá, mint a képen látható többi mintához. Fura. (Ebből is látszik, hogy a G1 a király :P )

#!

(#16) Egzee


Egzee
őstag

Majd ezt el is hiszem... Ekkora badarságot... Persze! A motorola olyan szar képernyőt csinált, hogy hullámos vonalat érez a kijelző... Hagyjuk már! Beépített rajzprogram meg használhatatlan emiatt??? mekkora kamu...

(#17) plus44 válasza caizzz (#13) üzenetére


plus44
veterán

feltűnően egyenes vonalak...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#18) nota bene válasza Egzee (#16) üzenetére


nota bene
csendes tag

A kijelző az nem érzékel semmit sem, az csak a grafikát teszi az érintőpanel alá, ne ez utóbbi már érzékel.

[ Módosította: Gubro ]

(#19) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Aláírom, hogy pontos a szifon, de szerintem nincs ekkora különbség közöttük azért talán.
Van még valahol ilyesmi teszt?

(#20) >-48-<


>-48-<
aktív tag

Ez a teszt egyetlen dolgot mutat be: melyik telefon a legalkalmasabb arra, hogy közepes gyorsaságú ujjmozdulattokkal egyenes vonalakat húzzak a kijelzőmre egy rajzprogram segítségével.

#!

(#21) tikshow válasza >-48-< (#20) üzenetére


tikshow
addikt

na ja, ami mondjuk egy ilyennél kötelező :)

(#22) smileismarci


smileismarci
tag

sziasztok ti mien éríntős telót ajánlanátok a figyelmemben ami be van wifi éés nem megy 60 fölé :) előre kössz!

#%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.