Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) D.Va válasza #41635072 (#5) üzenetére


D.Va
senior tag

Akkor vagy peched van vagy vmit rosszul csinálsz, esetleg olcsó fos tintát használsz nem eredetit.
Boltban melózok, évente több száz nyomtatót eladunk, HP, Epson, Canon főleg, és garra gyakorlatilag évente 2-3 gépet ha visszahoznak, garon túl meg általában beszáradás a legtöbb hiba oka, meg a nem megfelelő kezelés és...

Mi 2-3 éve vettünk egy L800-as Epsont itt a cégnél (mikor újdonság volt, kb még a legelső magyar importból), és azóta SEMMI baja. Kb a harmadik tartálytöltésen túl van a gép, ami kb 40 ezer oldalnak felel meg bár nyilván ennyit nem nyomtattunk, mert nagyon sok színes reklámanyagot, meg fotót nyomtatunk... kb minden kolega ezen nyomtat magának... Volt hogy 2 hónapig hozzá sem nyúltunk, akkor kicsit csíkozott, de egy fejtisztítást ráküldtünk, és semmi baja.. szépen nyomtat. Van 2 éve nyomtatott képem amin gyakorlatilag nem látni érdemi fakulást, színelváltozást... Szóval szerintem kurvajók ezek a gépek... Adtunk is el jópárat már akkor is mikor bejöttek az országba ezek a tartályos gépek, és még azok is mennek, egyet nem hoztak vissza hogy elromlott volna, pedig jópár elment cégeknek, meg kisebb irodáknak is...
Akinek nincs normális, hosszabbtávú érdemi tapasztalata ezekkel az L-es nyomtatókkal, az nem tudom miért fikázza...
Nekem van, 3 éve hibátlanul üzemel sok ezer nyomott oldal után! :R
Szóval bátran ajánlom bárkinek! Nekem otthon nincs nyomtatóm (hisz van itt a munkahelyen...) de biztos hogy normál patronos gépet nem vennék soha ezek után...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.