Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chaser


Chaser
titán

Q7 - hajlított 55 hüvelyk 799 900 forint
lg oled fhd 400k-ért, mázlival alatta van itthon, ennyibe ha jól rémlik 65" 4k kerül

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2) Riddick77


Riddick77
tag

Brutál drágák,ennyit biztos nem érnek. :F

KL

(#3) Akula


Akula
őstag

Drága. Várni kell vele év végéig. Akkora majd esnek. A 65"-os Q9-et elfogadnám.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#4) klepto


klepto
addikt

Én még jó terméket nem láttam Samsungból.
Illetve de, VHS kazijuk nem volt rossz...
De ami új termékek voltak nekem, vagy a családban bérkinek a cégtől, azok mind rövid életű termékek voltak. Persze van ami üzemel még szervíz után, és van ami végleg kuka lett; a teljesség igénye nélkül: mikró, Plasma TV, mosógép, porszívó...
Ilyen tapasztalattal én biztos, hogy nem vennék Samsungot, még ha elérhető áron lenne sem!

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#5) Akula válasza klepto (#4) üzenetére


Akula
őstag

OFF: nekünk meg pont a Samu jött be a háztartási gépek közül, pedig elég ocsmány design-juk van. De ha 10 évig megy egy mikró, mit lehet tenni...

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#6) koby11h válasza klepto (#4) üzenetére


koby11h
aktív tag

15 éves 70cm katódos, 14 éves grilles mikro, 11 éves 19" tft + 4 éves 23" tft, 3 éves 9070i telo és még csak nem is vagyok samsung mániás, családban is van még jó pár termékük, de még samsungot sosem dobtunk ki

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#7) Chaser válasza klepto (#4) üzenetére


Chaser
titán

igen, ez minden gyártó minden termékénél előfordul:)
mindig adott típust kell nézni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8) tixem válasza klepto (#4) üzenetére


tixem
addikt

Te akkor extra peches lehettél, csatlakozom az előttem szólókhoz. Samsung termék nálunk (pár telefon kivételével) nem ment tönkre rövid idő alatt. TV, ssd, hdd, vhs-ek, videomagnó, mosógép. Nem egy közülük mai napig hibátlanul működik, a többi meg vagy elavult már vagy el lett adva.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9) Teaway válasza Akula (#5) üzenetére


Teaway
veterán

25. éve megy egy Samu mikro nálam. Már nagyon várom, hogy elromoljon, de nem akar.

Nincs itthon csokid??

(#10) Madwe


Madwe
nagyúr

Mi a különbség a q7 8 és 9 között? FALD-os nincs csak edge led ha jól sejtem még?

(#11) Akula


Akula
őstag

Most én is mondjam, hogy a Sulinetes B753DFX monitorom még mindig ott figyel a letöltő gépem mellett? :DDD Már sárga az oldalán a burkolat ahol éri a nap, de a képe tűéles. 1280X1024-en :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#12) direwolf


direwolf
őstag

Ezek iszonyat elszállt árak. 49" 700e ??? Remélem jó sokan megveszik! ;]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#13) PrinceHerceg válasza direwolf (#12) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Már hogy ne vennék, hiszen OLED verő, alacsonyabb kontrasztaránya ellenére is... :C

(#14) Lacok válasza direwolf (#12) üzenetére


Lacok
őstag

Ennyiért a hülyének is megéri. :DDD

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#15) jambiyya válasza PrinceHerceg (#13) üzenetére


jambiyya
őstag

Tényleg nagyon drága, de "szép" képe van. Egymás mellett volt egy nem kuledes samuval, és látványos volt a különbség. És igen, valami demo ment, és igen, túlszaturált nem természetes képe van, de sokan ezt szeretik, mert ez a "szép".

(#16) flexxx2 válasza jambiyya (#15) üzenetére


flexxx2
őstag

Samsung után vettem Sonyt, Samu ment hálóba. Na azóta nem tetszenek a túlszaturált színek.

(#17) paperboy


paperboy
senior tag

zsákutca...

(#18) 7s26c


7s26c
senior tag

5.5 misi ? :DD

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#19) uki


uki
aktív tag

(Sajnos) ennyiért is venni fogják mert a Samsung név túl jól cseng már a piacon.

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#20) Fecogame


Fecogame
veterán

A kisebbek nem is túl drágák ahhoz képest, hogy ez egy nagyon friss technológia. Egyáltalán nem sok. Már csak élőben kellene megnézni, milyen szép a képe :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21) Nemir Ombe válasza Fecogame (#20) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

"nagyon friss technológia"

Biztos vagy ebben ...?? ;)

Hmm ....

(#22) jambiyya válasza flexxx2 (#16) üzenetére


jambiyya
őstag

És akkor a csodálatos foci módról még nem is beszéltünk. Olyan a qled, mint a sima samu foci móddal: szemkápráztató. ;]

(#23) 7s26c válasza uki (#19) üzenetére


7s26c
senior tag

A Samsung név nálam már túl erőszakosan cseng, már-már harangozik a fülembe

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#24) Chaser válasza Fecogame (#20) üzenetére


Chaser
titán

az hát, sokadik ledes ráncfelvarrás
oled biztos jobb és olcsóbb, ez sztem inkább vicc, két darabos árakat írtak ki

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25) Madwe válasza Chaser (#24) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért az olednek is van ám baja, az se tökéletes, pláne meg az elején. Engem a mozgasmegjelenitese pl iszonyat zavar, nem tudtam megszokni, megszeretni:( részemről inkább legyen szürkés a fekete mintsem h szar legyen a mozgás... Na meg azért fald mellett egész fekete a fekete lcdnel:)

[ Szerkesztve ]

(#26) Fred23


Fred23
nagyúr

Év végén megnéznék egy eladási statisztikát!

(#27) szabi__memo válasza Chaser (#1) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Vajon év végére mennyit eshet?

(#28) uki válasza 7s26c (#23) üzenetére


uki
aktív tag

Nem is itteni társaságra gondoltam, hanem az átlag emberekre akiknek be van égve a Samsung=tv kép az agyukba a sok reklám miatt.
Nyugi én a konkurenciát választottam. ;-)

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#29) #72042496 válasza Madwe (#25) üzenetére


#72042496
törölt tag

Minimális interpolációt nem próbáltál? Ami még nem szappanoz, de már folyamatosabb lesz.

A Q7, Q8 és Q9 speciel nem FALD, edge LED-es mind.

[ Szerkesztve ]

(#30) 7s26c válasza uki (#28) üzenetére


7s26c
senior tag

Értem én...én meg a japánt :)

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#31) uki


uki
aktív tag

Ha P betűvel kezdődik, akkor arról váltottam.

[ Szerkesztve ]

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#32) 7s26c válasza uki (#31) üzenetére


7s26c
senior tag

azzal. de hozzátartozik hogy amióta nem fadobozos teveket hasznalunk, csak ezt a márkát veszem

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#33) trufa12


trufa12
addikt

Kissé drága......... :N

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#34) Chaser válasza Madwe (#25) üzenetére


Chaser
titán

ha majd veszek megnézem előtte személyesen, de tuti neten rendelem, ha nem jönne be megy vissza

szabi__memo a kérdés 1 hét múlva mennyit esik, gondolom lesz majd rakat teszt oled mellett, de azért nagyon meglepne, ha csak hozná azt a szintet, de 2x áron?:) jó vicc

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Még mindig egy 55"-ös LG OLED (B6 van jelenleg), vagy 65-ös. Nem mondom, hogy jobb, vagy rosszabb, mind a samu QLED-je, de már csak a WEBOS miatt is azt választanám.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#36) nap


nap
addikt

Azt hiszem én inkább eladni szeretnék, mint venni. :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#37) bteebi


bteebi
veterán

Alig drágábbak az OLED-nél... :W

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#38) kromatika


kromatika
veterán

Jól meg kérik az árát.

(#39) 7s26c válasza nap (#36) üzenetére


7s26c
senior tag

:C

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#40) Duree


Duree
veterán

Erre számítottam , mellbevágó árak.Nem akarnak eladni belöle gondolom.

duree54

(#41) Madwe válasza bteebi (#37) üzenetére


Madwe
nagyúr

A tavalyiaknal, amik ára sokat esett az első 3 hónapban, ahogy a samsunge is. Az új oled széria drágábban kezd, de ezek max az első hetekben érvényes árak, ne ezekből induljatok ki...

Aki webosre esküszik az kipróbálta már a tizen ost? Kb dekara ugyanaz...

(#42) #96302336


#96302336
törölt tag

Egy kicsit vastagon fog a meszelő az árcédulán. Mert ezt nem filctollal írták rá. Ennyiért a hülyéknek is megéri, az biztos. :D

(#43) Chris Kiki válasza #96302336 (#42) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Nem adhatják őket olcsóbban. Valahogy el kell hitetni az átlagemberrel, hogy most mindennél jobb és újabb technológiát kap a pénzéért. Ha a képminőséggel nem lehet, megpróbálják durva árazással. Drágább=újabb=jobb. :(((

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#44) Chaser válasza Chris Kiki (#43) üzenetére


Chaser
titán

ilyen árkategóriánál már használják az emberek a netet, máshol is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45) Mr President


Mr President
senior tag

Elég magas áron nyitnak ennyiért nem mondanám bestbuynak :) Majd jövő ilyenkor készletkisöprésnél lehet elgondolkozni a megvételén. :)

A tavalyi K szériát leváltó idei (L?) szériáról lehet tudni valamit? Lesz egyáltalán ilyen széria vagy csak ez a QLED lesz idénre?

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#46) Chris Kiki válasza Chaser (#44) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ne legyél ebben olyan biztos

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#47) kromatika válasza Mr President (#45) üzenetére


kromatika
veterán

Vagy két év múlva. :K

(#48) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Q7 65" sík... hmm... ha hasonlóan ~50%-ra megy év végére, mint a tavalyi modellek, akkor 500 körül el lehet majd hozni... az nem is annyira rossz végülis.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#49) Chaser válasza Chris Kiki (#46) üzenetére


Chaser
titán

azért elég biztos vagyok, oké, van egy réteg ami megvesz mindent, pénz nem számít, csak hogy menőzhessen', de az emberek nagy része ilyen értékeknél már tudatosan vásárol, az eladók sem feltétlen fogják szátolni a qledek, mikor a tehetősek már átálltak oledre led-ről, és értelmes helyeken ki lesz állítva mindkét típusból több darab, viszont ami olcsóbb jobban fogy, még prémium szegmensben is

szerk: FollowTheORI úgy valahogy, ha megfeleződik az áruk és elérik a reálishoz közelítő szintet akkor majd többen elgondolkodnak rajtuk, részemről egy irónikus mosolyt érdemel
csinálhatna a ph is ilyen pecsétet ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50) Chris Kiki válasza Chaser (#49) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Az a baj, hogy rendkívül erős a marketing hatás a Samsung részéről. Van arcuk leírni (és megtehetik, minden következmény nélkül), hogy alkottak egy jobb technológiát, a jelenlegi domináns (OLED) leváltására. Teszik mindezt úgy, hogy az eredetileg beharangozott QLED-hez képest, amely technológiailag tényleges fejlődés lett volna, kihozták ezt a marketing maszlagot. De már nem tudnak kifarolni a dologból, nem mondhatják azt, hogy bocsi, ez nem az, mint amit ígértünk. Be kell állítaniuk úgy a semmit, mintha az valami világmegváltó dolog lenne. Ezért majd tonnaszámra fogod látni az óriásplakátokon és a TV reklámokban a QLED-et, a MM-ot és társait pedig megveszik kilóra. Ott az eladó a QLED előnyeit fogja demózni a t. vevőnek a "megfelelően" (el)kalibrált készülékekkel. A Samu marketing gépezete iszonyatosan erős és profi, korlátlan anyagi háttérrel. És tartok attól, hogy az emberek nagy részével el fogja tudni hitetni, hogy itt most prémium árért prémium minőséget kap. Nem elvetendő mindemellett az általad is említett menőzés sem, a "mert nekem már QLED TV-m van" bizonyítási kényszer, hasonlatosan a Loewe és társait vásárlókhoz.

[ Szerkesztve ]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.