Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #27483136


#27483136
törölt tag

Remélem sokan hasznát veszitek.

(#2) dy_nmq válasza #27483136 (#1) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

Köszönjük az információt!

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#3) #27483136


#27483136
törölt tag

Csak azért uppolom meg, hogy sokan olvassák. Minden ember szembe kerül ezzel a problémával. :)

(#4) nomotmo


nomotmo
csendes tag

És most hol tart? Már tud pedállal is menni? :)

DIÓ!

(#5) Borify Péter válasza #27483136 (#3) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

hát igen:)
nekem is nehezen ment..sokat bajlódott velem apu...bár ezt a módszert nem próbálta:)

(#6) harylmu


harylmu
őstag

Nálam annak idején a futkosás jött be. :)

(#7) Zolaash válasza #27483136 (#3) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Köszi! Majd kipróbálom ha lesz kinderpulyám. :R

Rip and tear

(#8) #27483136 válasza nomotmo (#4) üzenetére


#27483136
törölt tag

Most már ott tartanak, hogy teszem le a kocsikulcsot, és még asztalt sem ér, már viszi valaki.
Nekem erre kellene megoldás! :)

(#9) Vakegérke válasza #27483136 (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pillanat ragasztóval bekened. Rámarkol az a valaki, és ne adj Isten, hogy el tudja engedni. A kezével együtt meg úgysem fér a zárba. ;)

Hátránya, hogy sok tartalék kulcs kell a zsebedbe. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Én még seprűnyéllel és támasztókerekekkel tanultam. :)
A szomszéd sráccal később megtanítottuk öcsémet is bicajozni. Estére kék-zöld foltokkal hoztuk haza. :DDD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#11) Killing


Killing
addikt

Én még seprűnyéllel tanultam, pár nap múlva már a 3km-es távot biciklin tettem meg a nagyszüleimhez. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#12) finest


finest
őstag

Ez tök jó gondolat, ha rákerül a sor kipróbálom én is. Hány évesen kezdted tanítani őket?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#13) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Ezzel a problémával én a nyáron szembesültem. A fiam kiscsoportos az óvodában és ott hallottam, hogy vannak olyan gyerekek a csoportjában, akik már tökéletesen bicajoznak.
Kicsit kétkedve fogadtam a hírt, de azt mondták 2 nap alatt az enyém is meg fog tanulni.
Másnap az egyik apuka hozott hozzánk kölcsönbe egy olyan "biciklit" , aminek nem volt pedálja, fából volt. A Decathlon áruházban vették. A gyermekem ezzel a valamivel 1 nap alatt megtanult egyensúlyozva száguldozni. Másnap irány a bolt, vettem neki egy 2 kerekű biciklit. A legnagyobb megrökönyödésemre, lábbal ellökte magát,lendületbe jött, lábát feltette a pedálra és tekert.
Így hihetetlen gyorsan megtanulnak a kicsik biciklizni. :K

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#14) Csemike válasza Zolaash (#7) üzenetére


Csemike
csendes tag

Kinderpulya. :D

Úszni hamarabb tudtam, mint biciklizni. Aztán úgy 6-7 éves korom körül csak megtanultam, nagy nehézségek és kék-zöld foltok árán... Ja, igen, hagyományos seprűnyeles technológiával. :)

(#15) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Erről beszéltem, ez műanyag, de van ilyen fából is!

[ Szerkesztve ]

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#16) Csemike válasza AMATŐR (#15) üzenetére


Csemike
csendes tag

Csomó ilyet látok kisgyerekeknél. :) Mindenesetre, biztos jobb, mint a műanyag motor... :D

(#17) #27483136 válasza finest (#12) üzenetére


#27483136
törölt tag

Már nem emlékszem pontosan, de olyan 3-4 évesek lehettek. Amikor a legkisebb méretű bicajt megvettük.

(#18) #27483136 válasza AMATŐR (#13) üzenetére


#27483136
törölt tag

Sejtettem én, hogy nem az én találmányom, akkor ezek szerint ez tényleg jó módszer. Csak nem elég ismert.

(#19) zH.


zH.
senior tag

én anno féltem megtanulni ,rá sem mertem ülni a bicóra ,aztán 1nap lementünk és megtanultam. igaz ,csak lassan tudtam menni ,meg dűlöngéltem de fél óra alatt megvolt. :D másnap meg már ment teljesen.. utána meg már egyedül mentem le..
huh, derégvolt. :D

just be

(#20) EczkE


EczkE
addikt

Engemet is a seprűnyeles módszerrel tanított nagymamám. :K Ha jól emlékszem nem ment könnyen. :N

Asszem mindenféleképpen!

(#21) Zsom!


Zsom!
tag

Engem unokabátyám tanított, egy szép rózsaszín bicajon. :DDD Gyorsan megtanultam, emlékszem olyan volt, mint a filmekben, fogta a hátam, szaladt görnyedt háttal, és egyszer csak elengedett észre sem vettem, és segítség nélkül tekertem. Nagyon jó érzés volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#22) zetecR válasza Zsom! (#21) üzenetére


zetecR
addikt

Én is így tanítottam meg mind a két lányomat, egy-egy délután alatt.
Sőt, egy óra sem volt/fő. :)

(#23) FPéter


FPéter
aktív tag

Hát emlékszem mikor kicsi voltam, egy apuka kb két éven át (!!!!) minden délután tologatta a seprűnyéllel a fiát. Tőlem meg egy lány egyszer kölcsönkérte a pótkerekes biciklimet, cserébe adott egy pótkerék nélkülit. Én meg észre se vettem, felültem és mentem vele. Kb. 300 méter után lenéztem oldalra és láttam, hogy nincs ott a pótkerék, ijedtemben el is estem...:)
De aztán első dolgom volt apámmal leszedetni a pótkerekeket a sajátomról:)

Szóval szerintem az a legjobb, ha rögtön a mélyvízbe kerül a gyerek.

(#24) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nos, nálunk nem túl meglepően az történt, hogy egyszer csak megtanultak a kistesóim bicajozni maguktól oszt jónapot. Mondjuk egyelőre nem érnek vele sokat, mert az összes gagyibicajunk tönkrement már. :D

(#25) gezatata válasza #27483136 (#1) üzenetére


gezatata
aktív tag

Fantasztikus írás,
köszönöm szépen

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.