Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg ez most csak konzolokra jön ki, pc tulajoknak várniuk kell.

Live-Die-Respawn

(#2) Kanczy válasza oriic (#1) üzenetére


Kanczy
veterán

Erősen gondolkodom, hogy csak az Arkham Knight miatt erősítsek a gépemen v. vegyek egy konzolt, ez szomorú? ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3) oriic válasza Kanczy (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet hogy ezt nem a jó embertől kérded. :D

Live-Die-Respawn

(#4) lofagi válasza Kanczy (#2) üzenetére


lofagi
addikt

Ahogy a jelenlegi állás mutatja, teljesen felesleges gépet újítani, mert a PC portolás finoman szólva is egy nagy rakás... Szóval ha mindenképp játszani akarsz vele most, vagy nem tudsz várni amíg fixálják a PC-s kiadást akkor igen, konzol.

Persze ha költői volt a kérdés akkor elnézést. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#5) ldave


ldave
félisten

Szóval ő most levegőzteti a melleit vagy csak ott másszínű a fekete bőrszerkó (bat logó)?

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#6) oriic válasza ldave (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az egy denevérforma a mellkasán. :D

(#8) wolfman

Egy trailernél ez nem sokat jelent, lásd korábbi, akár 60 FPS-re felgyorsított PC-s trailerek. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) exec79


exec79
tag

akkora homloka van mint egy xenomorph-nak

(#8) wolfman válasza oriic (#1) üzenetére


wolfman
veterán

A videó alapján ez csak konzolokra jön, mert nem volt benne szaggatás se lagg meg akadozás! :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#9) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nem úgy volt hogy Mark Hamill nem szinkronizál többet? Mert őt hallottam Jokerként most.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) Bjørgersson válasza Plazmacucci (#9) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gondolom a titoktartás végett nyilatkozta azt, nem akarták idő előtt lelőni a folytatást.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11) TBT válasza ldave (#5) üzenetére


TBT
addikt

Az csak a Bat logó. A bőrszerkó jobban áll neki, mint Batman-nek.
Viszont sajnos a köpenye eltakarja a formás fenekét is, pedig bőrruciban tuti jól nézhet ki. :DD

De itt is lesz 3-4 féle másik öltözék Batgirl számára.

Viszont Harley a klasszikus rajzfilmes ruciját kapja.
És sajnos a PC-sek számára egy ideig még nem lesz elérhető ez a DLC. Bár mivel a játék PC-s változata sem igazán működőképes, így valamilyen szinten érhető is ez a dolog. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#12) Plazmacucci válasza TBT (#11) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jó lesz nekünk majd a GOTY kiadás. Ha lesz.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13) Silenzio


Silenzio
addikt

Momentán a játék 2 gigás GTX 960-nal nálam 50-60 fps-sel fut, Gameworks off, minden high, AA on, textúrák LOW-on. Elég ramatyul néz ki, de nem árul zsákbamacskát, "meg van mondva" a menüben, hogy 3 giga vram kell a normálhoz. Mondjuk legalább egy GTA V szintű teljesítményt elvárnék. Ez így pofátlanka kissé. De abszolút játszható, a tragikustól már messze van.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#14) Plazmacucci válasza Silenzio (#13) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Komolyan a textúrákra fogják a VRAM igényt?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15) [Prolixus] válasza Plazmacucci (#12) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ilyen árú Season Pass mellett szerintem nem lesz GOTY.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#16) TBT válasza [Prolixus] (#15) üzenetére


TBT
addikt

Szerintem sem lesz GotY. Ahhoz olyan játék kellett volna. Nemcsak a preorderes dolgokat (CE lemondása, késő Limited Edition verziók, Preorder DLC-k visszavonása Nvidia kuponosok számára) cseszték el a PC-s verzió mellett, de már a játék sem üt úgy, mint anno a City. Az akkor még új volt (az Asylumhoz képest) és elképesztő. De már az Arkham Origins is egy középszerű játékra futotta és ez is épphogy csak a középszerűség fölött van.
Complete (minden DLC-t magába foglaló) kiadás viszont tuti lesz majd belőle.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#17) Bjørgersson válasza TBT (#16) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az Originst 100%-ban a WB fejlesztette, nem csoda, hogy olyan lett. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#18) [Prolixus] válasza TBT (#16) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Há manapság már szerintem nem kell feltétlen évjátékának lenni egy GOTY kiadáshoz. Vagy igen? Van erre valami hivatalos izé? :) Dead Island-ből is van GOTY, pedig az minden volt a megjelenásekor csak az év játéka nem.

Mindegy, én arra gondoltam, hogy nem lesz olyan kiadás, amiben minden benne lesz és később az alapjáték áráért lesz beszerezhető. Ha terveznének ilyet, szvsz nem hirdettek volna egy piszok drága Season Pass-t, amiben elvileg minden DLC benne lesz (előbb-utóbb). Ó nem. Vedd csak meg szépen a Season Passt majdnem egy teljes játék áráért (persze később olcsóbb lesz, de ugyanúgy az alapjáték ára is menni fog le...).

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#19) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

akik megvásárolták a Season Pass-t, már július 14-től belevághatnak a kalandokba...

Szivesen belevágnék én már a PC-s kalandokba is. :W

(#20) oriic válasza DR01DMAN (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Arra várni kell még nem kicsit.

Live-Die-Respawn

(#21) konikan


konikan
aktív tag

Részemről üdvözlöm a bejelentést, de csak abban az esetben ha nem 15 perc "játékélményt" kínál mint a Harley Quinnes DLC, az is csalódást okozott.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#22) Chapel válasza oriic (#20) üzenetére


Chapel
addikt

Nem tudom hogy most fogják-e magukat és újra portolják...félek nem éri meg a komoly munkát, csak foltozgatás lesz. Pedig venném és még sokan mások is. Van valami dátum a pc-s újra kiadásra hogy ilyen biztosan mondod? Valami év vége rémlik talán...?

Silenzio: Csak így simán fut, sehol semmi bug/crash? Mindehol tele a net az összeomló játékkal, még high-end gépeken is, meg ugye levették steamről, azért kérdezem hogy most akkor valamiknél hibátlan többieknél meg nem; magyarán van esély hogy megveszem és semmit nem tapasztalok a nagy balhé okaiból :F

btw így hogy nem játszom még vele, jó kis spoiler volt a plakátokra jokert rakni, az AC befejezését nézve. Direkt nem nézek trailer meg infót :U

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#23) TBT válasza Chapel (#22) üzenetére


TBT
addikt

"btw így hogy nem játszom még vele, jó kis spoiler volt a plakátokra jokert rakni, az AC befejezését nézve."

Azt ugye vágod, hogy ez a DLC előzmény lesz? Még az Asylum előtt játszódik jóval, Joker akkor pedig még vígan élt. Semmi köze az Arkham Knight történéseihez.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#24) Chapel válasza TBT (#23) üzenetére


Chapel
addikt

...ahogy írtam, nem követem, így ezt sem tudtam. :))

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.