Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vince


vince
őstag

Húzós az ára...

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#2) gabor85


gabor85
őstag

Minél többször nézem ezt a telefont, annál jobban tetszik...

(#3) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Bejövős, csak az előlapon a középső gomb nem tetszik.
Mellesleg a hátlapon lent az egy hangszóró? :F
Ha igen, nem teljesen értem a létjogosultságát.

[ Szerkesztve ]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#4) tybsen


tybsen
addikt

Jol nez ki, szokasos kezdo ar, majd szepen lejjebb csuszik kicsit es akkor mar nem lesz ez rossz.

(#5) Remus389


Remus389
veterán

szépek ezek a windows-os telefonok, kár hogy az Android-os megfelelőjük csupa műanyag (SGS3)

a samsung fémet a windows telefonokhoz adja

a legtutibb ugyanezt androidosba is kiadni

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#6) Gabi 8906 válasza Valentino K. (#3) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

"Mellesleg a hátlapon lent az egy hangszóró? Ha igen, nem teljesen értem a létjogosultságát"
Szerintem egész pofás, de a Motorola szokott ilyen hangszóró-rács dizájnt alkalmazni. :U (Pl Milestone 1-2)
Viszont a kijelzője hatalmas lett, még 4.3-4.5-el elmenne nálam.

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#7) Gabó75 válasza Valentino K. (#3) üzenetére


Gabó75
senior tag

Nem szeretnéd a telefonod kihangosítani?:-)

(#8) Psytech


Psytech
senior tag

Meglepően jól néz ki :) WP8 telók csúcsa simán lehet majd... :K

(#9) tybsen válasza Remus389 (#5) üzenetére


tybsen
addikt

A hátlap itt is muanyag..

(#10) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Szép, de nagy kár, hogy nem fém az a hátlap. Pedig képről úgy fest. :(((

Vajon ez is perelve lesz a forma miatt. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11) Dante32


Dante32
tag

Ütős egy mobil azt meg kell hagyni,főleg az aksi,ami igazán szembetűnő.
És jól is néz ki.Kíváncsi leszek,hogy a szolgáltatók mennyiért fogják vesztegetni.

(#12) FragMaster válasza Remus389 (#5) üzenetére


FragMaster
addikt

Valóban rohadt jól néz ki, ám ebben sincs fém (hálaég).

Szerk.: hopp megelőztek.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#13) zotyesz66 válasza Remus389 (#5) üzenetére


zotyesz66
őstag

Ez is műanyag, csak nem az az S3-as fos tejfelesdoboz. Szerintem hiába vársz arra, hogy ilyet adjon ki droidosban, láthatóan igénytelennek tartja és nem becsüli az androidos vásárlókat.

(#14) tjb007 válasza Valentino K. (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Bejövős, csak az előlapon a középső gomb nem tetszik."

Ezzel én is ugyanígy vagyok.
Nagyon elrontja az összképet, ha már ott kell neki lennie akkor lenne az is kapacitív.

(#15) Cyberpunk válasza FragMaster (#12) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hogy lehet ennek örülni. :N

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16) Probber


Probber
őstag

Vicc, hogy egy felső kategóriás készülék így néz ki a Samsungnál.
Totálisan jellegtelen ez a készülékük is.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#17) CS92


CS92
csendes tag

Nokiáéknak most főhet a fejük. Ez van olyan szép, mint bármelyik Lumia, sőt az üzleti felhasználók körében tuti, hogy népszerűbb lesz ez a design, mint a színes polikarbonát modellek. :S

[ Szerkesztve ]

(#18) FragMaster válasza Cyberpunk (#15) üzenetére


FragMaster
addikt

A Note sem kényeztethet el, mégis baromi jó tapintása van szvsz :) Lehet masszív műanyagból is a telefon sőt, a használhatóságból meg végképp nem von le. Ekkora méretnél súlya is lenne.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#19) Воланд válasza CS92 (#17) üzenetére


Воланд
titán

miert, gondolod, hogy a nokia csak rikito szinekben fog kiadni wp-as keszuleket?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) zotyesz66 válasza CS92 (#17) üzenetére


zotyesz66
őstag

Azért a Nokia egy felismerhetőbb, jellegzetesebb készülék, nekem biztosan inkább az kéne. De persze mostanában a Samut ugye támogatni kell bizonyos dolgok miatt? ;]

(#21) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Hehe ment vagy 2 évig a pampogás hogy a wp vonalat nem a hardverral akarják eladni.
Most meg kicsit éles a váltás. ;]

A készülék a szokásos tégla(Perelni ;] ) kiváncsi vagyok meggyőzi e az embereket a wp8.Kritikus félév jön úgyérzem.

Nálunk az ára sem lesz 180 alatt annyiért viszont vicc.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#22) FragMaster válasza Brutális eb (#21) üzenetére


FragMaster
addikt

Nekem még mindig nem kéne wp telefon, de sok korlátot megszüntettek, ami eddig visszatartó erő lehetett. Szerintem jó az irány, eddig is jól használható volt a rendszer most meg még jobb lesz.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#23) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Lehet jó ez a win 8 de ezektől a csempéktől hánynom kell... :(

(#24) #06658560 válasza Cyberpunk (#15) üzenetére


#06658560
törölt tag

Hogy lehet arra élvezni, hogy fém a hátlap...

(#25) Cyberpunk válasza #06658560 (#24) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Vegyél kezedbe egyet s megtudod.:) A fém ridegebb anyag, s így minőségibb is mint a műanyag. Persze ott is vannak jobb fajták. De tudod van ki nem egy műanyag darabot akar 100+k ért. Legalább is nem olyan "igényes"-t mint az SGS3-nál láthatunk. Itt legalább nem olyan ez már valami.:D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26) Pantal válasza Cyberpunk (#15) üzenetére


Pantal
senior tag

Jó az új avatarod! :K

Lehet neki örülni, van most két telefonom is, egy LG O7, meg egy SGS2, O7 volt előbb, és tartottam is az SGS2 műanyag burkolatától, de végül is nem csalódtam, jobb kézbe venni, és könnyebb is. De szerintem ez 100%-ban szubjektív dolog.

(#28) tybsen válasza Pantal (#26) üzenetére


tybsen
addikt

En is akartam kommentalni mar egy ideje, tenyleg jo :-) Multkor egy kisteherauton lattam a regi avatarodat, egybol a Note forum villant be, erosen mobilarena fuggo vagyok :-)

Egyebkent en sem igenylem feltetlenul a femet, lehet jo minosegu muanyagot is csinalni, de azert egy femet mas erzes megfogni es tenyleg ad egy jobb erzest valahogy. Meg a regi 6300-t is jo megereinteni.

[ Szerkesztve ]

(#29) #06658560 válasza Cyberpunk (#25) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mitöl minöségibb? Azért, mert fém? Önmagában? Ha tetszöleges S380MC acéllemezböl gyártatott hátlapot kapsz akkor az is minöségi mert fém? egy kezeletlen C45-töl már minöségi lesz? Ha a müanyag szar, akkor a Nokia N9-Lumia vonal is az? Az apple eleinte alkalmazott fém hátlapja minöségi? Egy esetleges 90% szénszál tartalmú kompozit szerkezet szar, nem minöségi?

Nem attól minöségi, hogy normálisan megtervezték, végiggondolták az alkatrészt, funkciót, igénybevételt, s ennek mgefelelöen választottak anyagot?

(#30) Cyberpunk válasza #06658560 (#29) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem érted láthatóan. gondolkodj még rajta...

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31) #06658560 válasza Cyberpunk (#30) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem logikus alapvetést nem érteni nem nehéz.

(#32) Cyberpunk válasza #06658560 (#31) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hiába vitázol, a fém prémiumabb érzetet kölcsönöz a készüléknek. Bár kinek mi ugyebár. De fent írtam már 1x, hogy műanyagok között is van különbség. S egy szóval sem írtam, hogy szar az N9 ezért.;) Mielőtt belém kötsz olvasd el normálisan mit írtam.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33) Valentino K. válasza Gabó75 (#7) üzenetére


Valentino K.
senior tag

De, csak nem teljesen értem, hogy miért a hátlapra kerül a hangszóró? Leteszem az asztalra vagy lefogom valamelyik ujjammal :U

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#34) =Mentor= válasza Psytech (#8) üzenetére


=Mentor=
őstag

A Nokia 920 simán rá fog verni ;)

(#17) CS92: Nekem pl ezek az ovális formák nagyon nem jönnek be, amúgy eléggé egyen kinézete van a Samsungoknak ez is erősen hajaz a Galaxy S3-ra.

[ Szerkesztve ]

(#35) RaveForce válasza Probber (#16) üzenetére


RaveForce
veterán

hát érdekes egy ízlésed van, szerencsére egyedül vagy vele, zseniálisan szép ez a telefon :R , nokia-m$ egyezség ide vagy oda, samsung wp vonalon is elkalapálja őket ;]

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#36) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos mivel megvenni nem tudnám/legtöbbünk/ legalább képen jo látni,olvasni a csodás telorol mely csak álom marad./Csoro Magyari-magyar/ :N :(

föolvaso

(#37) Probber válasza RaveForce (#35) üzenetére


Probber
őstag

Ez az én egyedi, saját véleményem, erről nem fogok vitatkozni!

Én úgy gondolom, hogy az elegáns jelző ettől a készüléktől igen távol áll - és nem fogok példálózni -, és szerencsére nem vagyok egyedül ezzel!

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#38) nicu71 válasza NeRo28 (#23) üzenetére


nicu71
addikt

akkor hányjá' minimum egy hétig egyfolytába.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#39) Mr. Cruskett válasza =Mentor= (#34) üzenetére


Mr. Cruskett
csendes tag

Ne fáraszd a nagyközönséget! A Lumia 610 ovális kialakítása teljesen rendben van, az már tetszik ugy-e? Persze, hisz Nokiát ír rajta...amúgy ha ez "hajaz" az S3-asra (amit minden józan paraszt lát, hogy nem igaz) akkor a Lumia 820 egy Galaxy S2-es és egy jóiparos htc zabigyereke.

(#40) catroot válasza CS92 (#17) üzenetére


catroot
veterán

Azért egy fehér vagy fekete Lumia 920 se lesz olyan rusnya, szvsz.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#41) Carbonado11


Carbonado11
tag

Tessenek mondani: ez a Krait processzor ez az,amelyik 2 maggal is felveszi a versenyt a Tegra 4 magosokkal?Vagy ez csak valami képzavar az elmémben? :U

Redmi Note 8

(#42) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jóféle. Kéne :U

All→M8

(#43) btudos válasza Carbonado11 (#41) üzenetére


btudos
veterán

Ez az. Bár platformokon keresztül szerencsére nehéz benchmark-háborút indítani :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#45) FragMaster válasza Carbonado11 (#41) üzenetére


FragMaster
addikt

Igen, köszönhetően annak, hogy részben már a cortex a15 architektúrából építkezik.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#46) r4z válasza FragMaster (#45) üzenetére


r4z
nagyúr

A Kraitnek köze nincs a Cortexhez, a Qualcomm saját fejlesztése.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#47) FragMaster válasza r4z (#46) üzenetére


FragMaster
addikt

"S4 Snapdragon SoCs is named Krait and has many similarities with the ARM Cortex-A15 CPU and is also based on the ARMv7 instruction set" [link]
Saját fejlesztés persze, de közel áll hozzá.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#48) wozzy


wozzy
tag

Kell 1 ilyen!!!

(#49) CS92


CS92
csendes tag

Neked lehet, sőt, lehet nekem is, de én az üzleti felhasználókról beszélek. Elvileg a WP8 ezt a piacot boríthatja, de ahhoz korrekt színek kellenének. Egy rikító telefont nem húz elő a szívesen zsebéből egy komoly üzletember egy üzleti táryaláson, de még egy fehéret sem és egy csillogó fekete is necces. Egy olyan, amiről messziről látszik, hogy műanyag, az nem az üzleti szférába való.

[ Szerkesztve ]

(#50) zorromoto


zorromoto
senior tag

Lehet hülye gondolat ,de mivel ugyanaz a vas van belűl mint az androidos társai így erre simán rá tudnának heggeszteni androidot is. Nem ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.