Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) dutrás válasza Giovan! (#450) üzenetére


dutrás
őstag

A legújabb hírek szerint már ott tart Trump hogy mind a Nokia mind az Ericcson többségi részvénypakettjét fel lell vásárolni. De ezt egy állam hogy teheti meg? Így tök ugyan az mint a Huawei kontra Kína. Majd továbbra is hivatkozik a elszámoltathatóságra? Így nehéz lesz.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#452) #88470784 válasza dutrás (#449) üzenetére


#88470784
törölt tag

Otp-nek a szlovák? (lehet cseh elnézést, de nem tudom) Appja már fent van az AppGalleryben nem is értem a magyar miért nincs, mondjuk a cib se volt még a múlt héten, szóval gondolom nemsokára az is felkerül.

[ Szerkesztve ]

(#453) Ricardo válasza janeszgol (#447) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez már vicc

(#454) #88470784 válasza janeszgol (#447) üzenetére


#88470784
törölt tag

Amúgy komolyan kérdezem hátha tudja valaki a választ. Milyen technológiai akadálya van annak, hogy az olyan nagy cégek mint a nokia, apple, intel stb még mindig nem tudták összehozni ezt az 5G-s dolgot normálisan.

Egyszerűen nem értem a nokia egy elég régi nagy tapasztalattal rendelkező cég, apple tele van kvázi végtelen mennyiségű pénzzel, (plusz élvezi az amerikai kormány támogatását), az intel szintén elég nagy cég tele pénzzel szakemberekkel.
Egyszereűen nem tudják összehozni az 5G-s technológiát?

Hát mi csináltak eddig, van vmi olyan dolog ebben amit nem tudnak kivitelezni.
Komolyan a technológiai ipar vezető cégeiről beszélünk és ha megnézzük az 5G-s telefonokat csak és kizárólag, kínai és koreai cégek adtak ki ilyet.
Lassan már az alsó középkategóriában is megjelennek idén ezek a telefonok.
Ha jól tudom.eddig a kínaiak és koreai cégeken kívűl a qualcomm és az ericcson rendelkezik versenyképes 5G technológiával.

(#455) aprokaroka87 válasza #88470784 (#454) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A háttérhatalom akarta azt hogy ezek a cégek ne építsenek hálózatot:D

(#456) fateless válasza #88470784 (#454) üzenetére


fateless
veterán

Nem figyeled a híreket? Már egy éve bejelentette Trump, hogy ők már egyből a 6G-t fejlesztik, arra megy el a kapacitás ;)

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#457) Lami66 válasza fateless (#456) üzenetére


Lami66
őstag

Próbálgatja a kínai módszert. Azt hiszi nála is megy az ami kínában, ahol ugye úgy lett az 5G, hogy megparancsolták a népnek, csináljanak világelső, mindenkinél fejlettebb ötgét féláron, holnapra.

(#458) Juhaszatti válasza #88470784 (#454) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az Apple sosem foglalkozott hálózatfejlesztéssel. Se 3G, se 4G, se 5G. Nincs a profiljukban, talán nincs is ilyen részlegük. Nagyobb cégek közül csak a Huawei, Ericcson, Nokia, és talán a Cisco foglalkozik ilyesmivel.

A telefonba/laptopba építhető 5G modemek kérdése egy másik téma.
Ennek a fejlesztését pl tavaly dobta az Intel. Saját modemjük nem lesz, a (tajvani) MediaTek gyártja majd nekik. Pontosabban az Intel által meghatározott specifikációk alapján, az MTK fejleszti és gyártja. Az Intel pedig ezeket teszi a laptopokba.
Az Intel modemes üzletága egyebként nem oszlott fel, szőröstül bőröstül felvásárolta az Apple. Szóval már az Apple is dolgozik saját modemen, amíg az nem lesz, a Qualcomm megoldását használják valószínűleg.

(#459) #88470784 válasza fateless (#456) üzenetére


#88470784
törölt tag

Egyelőre még igazi 5G -s hálózata sincs amerikának, nem tudom mit akar a 6G vel.

AT&T is about to brand much of its existing cellular network as “5G Evolution” or “5G E.” Your phone’s “4G” logo may transform to a “5G E” logo after an update, but nothing has actually changed.

Update: When real 5G launches, AT&T will call it “5G+“. That’s truly absurd.

Egyszerűen átírták a 4G logot a telefonon 5G re de a hálózat ugyanaz maradt, komolyan szánalom.

[link]

Én jobban örülnék valódi versenynek, de úgy néz ki a kínaiakat még mindig nem sikerült utólérniük.

[ Szerkesztve ]

(#460) Giovan! válasza #88470784 (#454) üzenetére


Giovan!
addikt

A Nokia és a Siemens pl. fejleszt a szektorban, de árban eddig nem tudtak versenyezni a kínaiakkal (és ahogy a fenti cikkből is kiderül, egyébb problémákkal is küzdenek). Az amerikai tőke megjelenése azonban várhatóan új lökést ad majd ezen cégeknek és a segítségével végre a huawei igazi kihívóivá léphetnek elő.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#461) fateless válasza Giovan! (#460) üzenetére


fateless
veterán

Ebben kétkedek, de hasznos lehet a piacnak (ha nem társul mellé nyomásgyakorlás is)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#462) Ricardo válasza Giovan! (#460) üzenetére


Ricardo
félisten

Az a baj, hogy nem csak árban nem tudják tartani a lépést. Nem véletlenül emlegetik a szakemberek, hogy a Huawei kizárása évekkel vetné vissza a fejlesztést.

(#463) Giovan! válasza fateless (#461) üzenetére


Giovan!
addikt

Nyílván lesz nyomásgyakorlás, de ahogy azt már fentebb is említettem, egyrészt Washington a szövetségesünk, másrészt nem egy megvalósult disztópia, így az ő befolyásszerzését én speciel jobban tolerálom, mint Pekingét.

#462) Ricardo:
Ezen a téren mondjuk az amerikai tőke segítségével simán előre lehet törni. Elvégre a fejlesztéshez legfőképp pénz kell.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#464) dutrás válasza Giovan! (#463) üzenetére


dutrás
őstag

Na kérem

Jelenleg az Egyesült Királyság, az Amerikai Egyesült Államok és Németország is dolgozik egy Kínához hasonló társadalmi pontredszer megalkotásán és implementálásán. Bizonyos területeken, ha nem is olyan szinten, mint Kínában, de már működik ez a rangsorolási rendszer. Kérdés az, hogy amennyiben ezekben az országokban is elindul, úgy mennyi időbe telik míg a többi ország is követni kezdi őket? Melyik ország dolgozik jelenleg a kialakításon, ám nem tartanak még olyan szinten, hogy arról érdemes legyen beszélni? Végtelen kérdés merül fel, amikre ilyenkor, tényekkel lehetetlenség válaszolni, de reméljük a fikciókból ismert technológiai disztópia sosem fog eljönni.

[link]

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#465) Juhaszatti válasza dutrás (#464) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Jelenleg az Egyesült Királyság, az Amerikai Egyesült Államok és Németország is dolgozik egy Kínához hasonló társadalmi pontredszer megalkotásán és implementálásán."

Látom ezeket a mondatokat leírva a linkelt oldalon, de ez egy egyszerű blog. Egy design és weboldal tervezéssel, marketingtanácsadással foglalkozó cég blogja.
Írhat akármit, főleg hogy nem hivatkozik hiteles forrásra. Sőt, nem csak hitelesre nem, semmilyenre.
Természetesen kikapcsolt kommentfunkcióval.

(#466) Giovan! válasza dutrás (#464) üzenetére


Giovan!
addikt

Ahogy a kolléga is írta, semmi konkrétum, csak feltételezések, bármiféle érdemi hivatkozás nélkül. Ez a mindenegybentudnodkellnyitottszemmelavilágraébredők.blog.hu szintje, nem komolyan vehető forrás.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#467) fateless


fateless
veterán

[link] A kínai változat nagyon durva.

Persze ha megnézzük az amerikai banktendszert, már évtizedek óta hasonló elven működik. Ahogy Kínában ismert ez a rendszer, Amerikában pedig ott ismert az a rendszer mindenki által és mindkéz helyen el is fogadják az ott élők (csak mikor USA-ban ezt elkezdték, még nem volt ekkora hírverés körülötte nem volt kiépülve így az internetelérés)
Végülis az amerikai rendszert fejlesztette tovább Kína, amit véleményem szerint egyre inkább lemásolnak mások is.
Ha van lehetőségetek bemenni egy reptéri nyílt napra, vagy hasonlóra, tegyétek meg. Ha van ismerős, meglepő dolgokat fogtok hallani.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#468) Giovan! válasza fateless (#467) üzenetére


Giovan!
addikt

Amerikában nem a politikai véleményed miatt fognak feltartóztatni a reptéri kapunál (leszámítva persze ha a politikai véleményedet agresszívan akarod képviselni).
A bank megnézi, hogy potenciálisan mennyire vagy alkalmas ügyfélnek. Itt sem a rendszerhez való hűséged alapján fognak dönteni, hogy kapsz-e hitelt vagy sem.

Szóval ja, az adatgyűjtés nyugaton is dívik, csak a felhasználás célja és a szankciók oka teljesen más.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#469) dutrás


dutrás
őstag

Amit már említettem
[link]

Giovan
Az USA-ban ha jól rémlik minél többet használod a hitelkártyád annál nagyobb a hitelképességed. Ezt is egy bizonyos pontrendszerben szabályozzák

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#470) fateless válasza Giovan! (#468) üzenetére


fateless
veterán

Úgy írod, mintha mást mondtam volna :F

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#471) Giovan! válasza fateless (#470) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem teljesen értettem egyet az összehasonlítással, ezért próbáltam pontosítani a képet. Ha félreértelmeztem a szándékaidat, akkor megkövetlek :R

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#472) fateless válasza Giovan! (#471) üzenetére


fateless
veterán

Nem is vélem egyenértékűnek a kettőt. Sokkal inkább gondolom, hogy egyikből építkezik a másik. Látták a kínaiak, milyen jól működik az amerikai rendszer a bankszektorban (híres - azaz hírhedt - az amerikai banki hitelrendszer, és a költéseid mértéke, valamint tíusa alapján határozzák meg azt is, hogy mekkora kamatra vagy jogosult - csak egy példa az egészből), és ők is létrehoztak egy ilyen besorolást, de brutálisan tágan értelmezve. A jól teljesítőknek előnyt jelent az amerikai bankrendszerben is, és a kínai totalitárus megfigyelőrendszerben is a gépezet, ebben van egyezőség pl. Amerikában is több területen lemondanak az egyéni szabadságjogokról más előnyökért cserébe (akár még olyan dolgokról is beszélhetünk, hogy egyes lakókörnyezetbe költözve azt is vállaod, milyen fajta függönyök lehetnek fent, hogyan viseled gondját a házad környezetének). Az is tökéletesen nyilván van tartva, hogy azon a környéken, ahol élsz, milyen kereseti háttérrel rendelkező emberk élnek, sőt, ez statisztikai kimutatásban az oda költözni tervezők számára is elérhető (nem egyénenként, összesítve).
Ezt az amerikai módszert leste el Kína, és "tökéletesítette" (a saját szemszögéből persze), majd kezdte el használni.
Én is úgy gondolom, hogy át fogják venni mások is ezt a vázat, és még tovább csiszolják, azaz pl a Minority Report-féle koncepció egy idő után már nem csak koncepció lesz, hanem valóság, aminek a részelemei már most rendelkezésre állnak. Amint a bennelevő emberek kaphatnak valami ellenértéket (szolgáltatás szintjén) ezért, meg is fogják lépni a összehangolást. Hogy ez a szolgáltatás üzleti lesz-e, vagy épp a biztonság lesz az, amit kapnak, nem tudni, de nincs kétségem afelől, hogy hasonló rendszer lesz az Államokban is max 20 éven belül, csak kicsit tovább "turbósítva".
Azt viszont még nem tudom megmondani, hogy ez inkább jót, vagy inkább rosszat tesz az embereknek. Az emberiségnek véleméynem szerint mindenképp az utóbbi, de az egyéneknek azért lesz belőle hozadékuk.

De azért Kínában sem az a fajta szigor van már, mint volt 30 éve. Meg a másik oldalról nézve, Amerikában sem az a szabadság uralkodik már, mint amiről elhíresült. Mindenesetre ha választanom kellene, garantáltan nem Kínát választanám (hanem Kanadát ;) )

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#473) Giovan! válasza fateless (#472) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem hiszem hogy az USA-ban idáig engednék fajulni a dolgokat, ott azért még él egy bizonyos polgári öntudat az emberekben, ami néha már extremitásba hajlik (pl. a szabad fegyvertartás kapcsán). Több amerikai városban (pl. San Francisco-ban) már most be vannak tiltva az arcfelismerő rendszerek, illetve az EU is meg tervezi ezt lépni pár éven belül. Kína egy diktatúra, ott azt tehetnek az emberekkel amit akarnak, de egy liberális demokráciában azért ezek a dolgok nem mennek ilyen egyszerűen, egy ilyen megfigyelőrendszer kiépítése komoly ellenállást váltana ki.
Illetve ahhoz, hogy a rendszerhez való hűségük alapján osztályozzák az embereket, kell egy mindenható hatalmi rendszer, ami a demokráciákban nincs meg, szóval a kínai mintához mindenképpen egy diktatúrára van szükség.

Kínában a technológiai fejlődés adta lehetőségek és Micimackó elvtárs vezetése alatt megvalósított disztópikus fordulat óta szerintem sokkal nagyobb az elnyomás, mint pár éve, ugyanis mostmár tényleg folyamatosan nyomon tudnak követni és nyílván tudnak tartani mindenkit, mindig.

Amúgy ebben egyetértünk, Kína és az USA közül én is Kanadát választanám :K

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#474) Ricardo válasza Giovan! (#473) üzenetére


Ricardo
félisten

Ki tudja ők hol tartanak ebben
Ugyanúgy megfigyelik az embereket, csak nem ennyire nyíltan. Meghagyják az embereknek a szabadság egy bizonyos szintjét ( illetve annak látszatát). Gondolod az ottani térfigyelő kamerákhoz nincs ilyen rendszer? Ott is osztályozzák ( pontozzák) az embereket csak más szempontok alapján. Nem politikai hovatartozásuk alapján, hanem gazdasági alapon. A hitelnél egy dolog, hogy megnézik mennyire vagy hitelképes, de az egészségbiztosítás összegében az is számit milyen környéken laksz. A nagy "mindenki egyenlő" álom sehol nem létezik. Innentől kezdve osztályozzák az embereket. Naivitás lenne azt gondolni, hogy nem élnek a technológiai lehetőségekkel kormányok.

Szerk off

[ Szerkesztve ]

(#475) dutrás válasza Giovan! (#473) üzenetére


dutrás
őstag

Nem feltétlen kell az arcfelismerő rendszer. Elég ha a telefont hitelkártyát és személyi azonosítót használ az egyén. A közösségi appplikációk alapján az ismerősök és társadalmi kapcsolatok is feltérképezhetőek. Innen visszajutottunk az elejére az egésznek. A tech cégek milyen adatokat szolgáltatnak kinek és milyen tipusút. Az arcfelismerő rendszer ezt csak pontosabbá teszi.

P50 pro/P40 Lite

(#476) #88470784 válasza dutrás (#475) üzenetére


#88470784
törölt tag

Facebook Messenger is working on "Face ID" app lock.
[link]

(#477) Giovan! válasza Ricardo (#474) üzenetére


Giovan!
addikt

Idézném magamat:

Szóval ja, az adatgyűjtés nyugaton is dívik, csak a felhasználás célja és a szankciók oka teljesen más.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#478) Ricardo válasza Giovan! (#477) üzenetére


Ricardo
félisten

Most még :U

(#479) atike válasza Giovan! (#477) üzenetére


atike
nagyúr

....de most komolyan. Elhiszed, hogy az a célja amit mondanak...? :F Már ha épp mondanak valamit... :)

(#480) Giovan! válasza atike (#479) üzenetére


Giovan!
addikt

Ha bebizonyítod nekem, hogy létezik a kínai mintára felépített abszolút tekintélyű amerikai állam, amely a központikag irányított megfigyelőrendszeren keresztül követi nyomon, és a hatalomhoz való hűsége alapján bünteti/jutalmazza a polgárait, akkor én meggyőzhető vagyok.
A konteós összekacsintás viszont nekem kevés.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#481) fateless válasza Giovan! (#480) üzenetére


fateless
veterán

"abszolút tekintélyű amerikai állam, amely a központikag irányított megfigyelőrendszeren keresztül követi nyomon, és a hatalomhoz való hűsége alapján bünteti/jutalmazza a polgárait."

Nem ezt mondta :U
Oké, hogy te ilyen direkt párhuzamról beszélsz, de atike nem (ahohy én sem korábban)
Senki nem akarja, hogy gondold úgy, hogy az USA vezetés ugyanúgy cselekszik, mint a kínai vezetés, a párhuzamok nem ebben vannak.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#482) Giovan! válasza fateless (#481) üzenetére


Giovan!
addikt

Leírtam szerintem miben ragadható meg a hasonlóság, ő ezt vitatta. Kénytelen voltam feltételezni, hogy ő tud egy olyan mélyebb párhuzamról, amiről én nem, erre vonatkozóan kértem valami forrást vagy bizonyítékot.

Ezekben a topikokban mindig előkerül érvként a “bezzegazusa”. Kicsit már unom, pláne hogy rendesen alátámasztani sosem sikerül a párhuzamot a kínai disztópia és az USA jelenlegi állapota között (tudom, szerinted nem erről van szó, de akkor ne utalgassanak erre, és nem fogok erre asszociálni).

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#483) Lami66


Lami66
őstag

Egyre durvább dolgokat olvasni az amcsi vezetők reakcióiról.
Kormányzat döntési pozícióba akarja vásárolni az usát a Nokiánál és az Ericssonnál, hogy usának tetsző dolgok történjenek 5g témában
Trump magából kikelve üvöltözik Johnsonnal, mert beengedik Angliába a Huaweit
Ez már nem "nyomásgyakorlás", hanem nyers "akkorisazleszamiténakarokb@zmeg"
A jelek szerint egyre kontrollálatlanabb reakcióik vannak. Megfontoltságnak, higgadtságnak nyoma sincs, a hosszútávú következmények mérlegelése mostanában nem aktuális napirendi pont arrafelé.

[ Szerkesztve ]

(#484) Juhaszatti válasza Lami66 (#483) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Kemény dolgok lesznek távközlési fronton a világpolitikában a következő években, az biztos.
Mondjuk a mostani üvöltözést annyira nem értem. Angliában már tavaly eldőlt, hogy a Huawei ugyan nem lesz teljesen kizárva a hálózat építéséből, de erősen korlátozottan vehet részt benne, sőt, csak passzív elemeket szállíthat. Kábelek, antennák, stb. Az aktív elemeket nem.
Az Ericcson tavaly el is kezdte a hálózat kiépítését, London egyes részein már működik is, használható.

[ Szerkesztve ]

(#485) Giovan! válasza Lami66 (#483) üzenetére


Giovan!
addikt

Igen, ez kissé nekem is kapkodásnak tűnik. Mintha próbálnák meggyőzni az EU-t, hogy megfizetik ők a fejlesztést, csak hagyják már a huaweit. Ezt lehetett volna csendesebben is intézni, valószínűleg egy más temperamentumú (és más értelmi szinten álló...) elnök kissé körmönfontabban intézkedett volna. Vagy sehogy, nem tudhatjuk, szóval végső soron én azt mondom, még így is jobb, hogy valaki legalább lépett az ügyben, mintha semmi sem történt volna.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#486) #40047616


#40047616
törölt tag

Most komolyan! Miért kell minden Huawei topikot szétcseszni ezzel a komcsi vs kapitalista amerika szarsággal?? Rohadtul unalmas már ezt olvasni kb fél éve. Nekem huawei telefonom van de pont lesz*arom hogy milyen politikai beállítottságú az az ország ahol gyártják. Miért is kéne hogy érdekeljen? Megvettem, használom ennyi. Kedves topikgazdák nem úgy van hogy nem lehet itt politizálni? Vagy a huawei cikkek alatt szabad? Eléggé kezd elk*rvulni ez a mobilaréna fórumozás már.

[ Szerkesztve ]

(#487) Aryon87 válasza #40047616 (#486) üzenetére


Aryon87
félisten

Ott a pont:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#488) joey04 válasza #40047616 (#486) üzenetére


joey04
titán

Mivel az egész szituáció politikai alapú, nem nagyon lehet kikerülni se pro, se kontra.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#489) #40047616 válasza joey04 (#488) üzenetére


#40047616
törölt tag

De már fél éve ez megy minden azóta megjelent huawei cikk alatt... :W Rohadt unalmas már.

(#490) Giovan! válasza #40047616 (#486) üzenetére


Giovan!
addikt

Mert ez a hozzászólásod aztán rohadtul témába vág...

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#491) #40047616 válasza Giovan! (#490) üzenetére


#40047616
törölt tag

Látom megragadtad a lényeget. Gratulálok.

(#492) Giovan! válasza #40047616 (#491) üzenetére


Giovan!
addikt

Neked viszont egyáltalán nem sikerült megragadnod a lényeget. Ha nem tetszik a diskurzus menete, alakítsd, szólj hozzá, dobd be a saját nézőpontodat. Nem kell a politikai témára reagálnod, oszd meg velünk a telefonnal vagy a huawei jövőjével kapcsolatos véleményedet.

Mert abban a hozzászólásban sem ilyesmit nem láttam, szóval gyakorlatilag pont annyi értelme volt, mint a politikai offolásnak ;)

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#493) #40047616 válasza Giovan! (#492) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ha nem offoljátok szét a topikot talán kialakult volna valami értelmes beszélgetés is amihez hozzá lehetne szólni... Részemről befejeztem.

(#494) joey04 válasza #40047616 (#489) üzenetére


joey04
titán

Ameddig maga a helyzet nem oldódik meg, addig a témában sem lesz változás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#495) Giovan! válasza #40047616 (#493) üzenetére


Giovan!
addikt

Ha visszaolvasol, láthatod, csak a végére billent a topik a politika irányába (és még akkor is megmaradtunk a cikk tárgyához lazán kapcsolódó beszélgetésnél), az első pár száz hozzászólásban ki lett tárgyalva kb. minden. Ha szerinted nem, akkor nyugodtan tedd hozzá a magadét a beszélgetéshez, oszd meg velünk a gondolataidat. Engem mostmár tényleg érdekelne, hogy mit fojtott beléd ez a sok offos hozzászólás :)

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#496) dutrás válasza #40047616 (#493) üzenetére


dutrás
őstag

Kát volt ide szitálnod ezt a pár sort. Ha becsülettel végig olvasnád akkor rájönnél hogy bizony témába vág. Ráadásul egész remek kis beszélgetés alakult ki rengeteg érv és ellenérv pro és kontra mellette és ellene. TE még csak a témához sem tudtál egy betűt idebiggyeszteni. Ha csak a hszeid számát szeretted volna növelni az sikerült.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#497) Lami66


Lami66
őstag

Ha alternatív helyekről szerzi be az ember az appjait, nem árt időnként biztonsági ellenőrzést csinálni. Kb két hete az ilyen ellenőrzésen megbukott az egyik appom. Mivel azóta sem javult a helyzet, így közhírré teszem.
A bukott app: Chrome böngésző, de nagyot alakított mert kapásból 60 pontot gyűjtött. Gyárilag van a telefonon és a playből frissül.
A kereső: safetydetectives

[ Szerkesztve ]

(#498) Juhaszatti válasza Lami66 (#497) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ott valami gebasz lesz. Nálam is fent van a Chrome, és semmit nem talált.

(#499) Lami66 válasza Juhaszatti (#498) üzenetére


Lami66
őstag


Neked is ez a verzió van?

(#500) Juhaszatti válasza Lami66 (#499) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Igen, pontosan ugyanez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.