Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #00137984


#00137984
törölt tag

Cigaretta szűnet! :D

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ideje volt már ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Game Passban jó is lesz.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4) Sirandrish válasza Scholes9 (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) rdt89


rdt89
addikt

Na ez meg a beszéd!

(#6) Luck Dragon

Jómagam még csak az első résszel volt szerencsém, de az nagyon brutál volt. :D
Hát kíváncsi vagyok az újra.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Most jut eszembe hogy még a 4et se toltam végig, mert mire leszedtem addigra megdöglött a letöltés :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Várom, jöjjön csak, feleségemmel ezt is kitoljuk :)) (gyorsan letoltuk a 4. részt megint,hogy friss legyen az élmény a sztoriban) Egy havi gamepasst simán megér.

(#9) Sirandrish válasza Medocsabi (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van benne COOP? Én erről miért nem tudok?
Ráadásul egy gépen lehet ketten tolni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) Medocsabi válasza Sirandrish (#9) üzenetére


Medocsabi
addikt

Én(mi) xboxon játszunk, de tuti van pc-n is van local multi. kb ez az egyetlen valamirevaló osztottképernyős lövölde xboxra. Annó a 360-as érában ezerszer több volt.Mára inkább inde címek, és a sport része ahol ez opció.

(#11) Sirandrish válasza Medocsabi (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van XO controller a PC-hez szóval akkor gondolom elméletileg működnie kéne hogy egyikünk billen, másikunk controllerrel tolja..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Várós ez is, mint mindig ezt is Insane fokozaton fokom befejezni egy négy fős csapatban is...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#13) Shepard válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Shepard
tag

Igen, mûködik. Mi is így toltuk haverral. Viszont csak a sztori, más nem megy local coopban pc-n. A hordát sajnáltuk. :(

(#14) Sirandrish válasza Shepard (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem a story éppen elég. Kíváncsi leszek asszonynak lesz-e hozzá gusztusa :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Jah, azt hittem EPIC lesz,de nem ;]

Viccet félretéve,egy próbát megér a story, remélem a dedicated button cover+hold down aim sight+shoot rendszerbōl valami okosabbat alkottak...

Life, Uh, Finds A Way

(#16) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Francba, pont nyaralni fogok akkor... :DDD
Remélem ütni fog és sokkal jobb lesz mint a 4. volt.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#17) Sirandrish válasza GodGamer5 (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyaralás után már fújkakás lesz? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) GodGamer5 válasza Sirandrish (#17) üzenetére


GodGamer5
addikt

Remélem nem, de ez majd akkor kiderül. :D

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#19) Sirandrish válasza GodGamer5 (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mire visszaérsz szó szerint sz*rrápatchelik :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) GodGamer5 válasza Sirandrish (#19) üzenetére


GodGamer5
addikt

:DD :DDD

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.