Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anaqer


anaqer
veterán

Abban mi a ráció, hogy a heatpipe vége éppcsak-de kilóg az IO shield mögé? :F

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#2) Daywalker válasza anaqer (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Sok volt az anyag:))

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#3) stevve válasza Daywalker (#2) üzenetére


stevve
nagyúr

Kb. Sok szerepe nincs. :D

(#4) Spyx válasza stevve (#3) üzenetére


Spyx
tag

Lehet hogy olyan masszív shieldet kap hogy az fogja stabilizálni. Bár aki rángatja a HTPC-jét meg is érdemli hogy eltörje :D

baromság off...

Gyötrődő halálos játék: élet! Tőled én még mit kívánnék?!...

(#5) TESCO-Zsömle válasza anaqer (#1) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Dizájn.

Spyx: Nincs akkora súlya... :N

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6) Móci válasza anaqer (#1) üzenetére


Móci
addikt

Így jött ki, vagy csak elk*rták a mérnökök. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) Male válasza anaqer (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Az az ASUS H.T.C.P. (Human Temperature Check Point®) : Egyszerű kézrátétellel mérheted a gép belső hőmérsékletét :)

(#8) csƵ válasza anaqer (#1) üzenetére


csƵ
őstag

A 350-es is ilyen volt.

(#9) Móci válasza Male (#7) üzenetére


Móci
addikt

Ott a pont! :C

Vagy akár szűkösebb időkben a hőcsőben lévő nevetőgázt lehet ott kiszívni.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10) BotaN


BotaN
senior tag

Na ez éppen már jobban tetsik mint a másik mini lapjuk

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#11) szacsee válasza csƵ (#8) üzenetére


szacsee
nagyúr

Mindkét hírben szereplő lapnál ugyanaz a deszka. APU-t cserélnek rajta és kap egy új UEFI-t oszt jó napot. Feszellátó áramkör szvsz képes az új APU fogadására, illetve a PCH vagy mi ugyanaz...

(#12) nbg


nbg
senior tag

Arrol tudni valamit, hogy a PCIe sin hany csatornat kapott?

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#13) foxxmotor


foxxmotor
tag

Érdekes. Ideális letöltő gép. Árára kíváncsi lennék.

(#14) sing1ep1ayer válasza foxxmotor (#13) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ott van a cikk alján: a japcsiknál 245 dolláros áron debütált - nem mérik olcsón.

(#15) osztraksajt válasza foxxmotor (#13) üzenetére


osztraksajt
őstag

Az ideális letöltőgép olcsóbb, és jóval kevesebbet fogyasztó proci is elég bele, és felesleges ilyen tudású VGA-val szerelni. Arra valami harmadannyiba kerülő atomos is cucc is untig elég.

Ez inkább HTPC-nek ideális.

(#16) Dr. Akula válasza osztraksajt (#15) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Azért azt ne felejtsük el hogy ezen van usb3 is, ami a letöltött anyagok kimásolásánál elég fontos szempont. A "komoly" videokártya meg nem árt hogy legalább bele tudj nézni a filmekbe, vagy ha netezni támad kedved, akkor gyorsítani is tudjon ezt-azt. Legalább ilyen szintű videokari kéne intel oldalon is.

(#17) osztraksajt válasza Dr. Akula (#16) üzenetére


osztraksajt
őstag

Ez a lap letöltögetni luxus, ahhoz túl drága és felszerelt. Amit te írtál az netezős konfig, nem letöltős. Azt zárójelben jegyzem meg hogy egy kétmagos D525-el szerelt lapnál nem kell hogy VGA gyorsítson, amire netnél szükséges lehet azt megcsinálja prociból is (még az 1080p-t is nézhető vele megfelelő kodekkel), még a fogyasztása sem több mintha másik gép lenne amiben támogatott GPU is van, csak most divat.

Adatot mozgatni gigabites hálózat a legjobb, nem külső eszközön hurcolni azt csak szükségmegoldásként tudom elfogadni. Letöltőgép nem belenézegetni/netezni van szerintem, nekem pl benn van a gardróbban, mert ott nem hallatszik. :DDD Hálózatról simán bele lehet nézni a letöltött anyagokba, nem kell ahhoz azon legyen a monitor. De ilyen alapon legyen benne 6950 is hogy ha véletlenül játszani támad kedved.

(#18) Apollyon válasza foxxmotor (#13) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ideális letöltőgép az ARM megoldása 25 dollárért, ami elemmel is megy :DD

Amúgy mi van akkor ha nekem a billem, és az egerem is PS/2-es? (Amúgy nem) Beszívtam? Vagy adnak hozzá átalakítót?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#19) TESCO-Zsömle válasza Apollyon (#18) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

25$-ért? Max 2 pofont csomagolnak mellé, hogy vissza ne vidd... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20) Apollyon válasza TESCO-Zsömle (#19) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem félreértetted a hsz-em, a 25 dolcsis cucc az ARM gépre vonatkozott.

A PS/2-es kérdés meg az ehhez a topikhoz tartozó cikkben főszereplő 245 dolláros alaplapra... :U :P

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#21) TESCO-Zsömle válasza Apollyon (#20) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ja, hogy úgy.

Akkor beszívhatod... Adnak hozzá egy előre tekert gandzsát is. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22) Male válasza Apollyon (#20) üzenetére


Male
nagyúr

Kb 200Ft-ért lehet venni USB -> 2x PS/2 átalakítót... más kérdés, hogy van-e értelme (nomeg, hogy működni fog-e).

(#23) sing1ep1ayer válasza Apollyon (#18) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Sok deszkára nem tesznek már PS/2-t. Úgy 5 éve vettem egy Intel lapot, amit már rég el is adtam - azon már akkor sem volt egy sem. Elavult és kész, tök felesleges. Ennyi erővel beszívtad azt is, ha PATA vinyód van, vagy EDO RAM-od. ;)

(#24) Apollyon válasza sing1ep1ayer (#23) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A billentyűzetem már USB-s, de az egerem még PS/2-es. Amit 2006-ban vettem, és nem akarom lecserélni, továbbá még mindig lehet kapni ezt az egeret ;p Azért egy EDO RAM kissé több mint tízéves tech. szóval baromság volt ezzel összehasonlítani. Továbbá az AM3-as gigabyte alaplapomon is simán megvan még mind2 PS/2, pedig csak kétéves nem 5 ;p

(#22) Male: A billemhez kaptam egy USB->PS/2-es átalakítót és most úgy használom, abszolút semmi különbség.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#25) Male válasza Apollyon (#24) üzenetére


Male
nagyúr

Persze, amihez mellékelnek, az megy is ezekkel... de amihez nem, az nem mind.

Amúgy nekem is még PS/2-es a billem... remélem ha USB-sre kell váltanom, akkor is lehet még kapni majd normális kiosztásút, amin semmit sem cseréltek fel, rendeztek át, és minden normális méretű is rajta :)

(#26) Hardzsi válasza Apollyon (#18) üzenetére


Hardzsi
tag

Szerintem az ideális (olcsó, kisfogyasztású) letöltőgép egy fejlett torrent-klienssel és USB-porttal is megáldott router, pl. ez

Kreatív: "Köztudott rólad, hogy mindig nagyon elegáns vagy. A munkád miatt, vagy eleve fontos számodra az elegancia?" Schwarz Gábor (Ustream): "Ezzel azt kérdezed, hogy 'szarul áll a póló'"?

(#27) [Misel] válasza Male (#25) üzenetére


[Misel]
tag

Lenovo Enhanced Performance USB Keyboard - Hun

Ezt használom, teljesen jó, 2usb, programozható billek, abszolút meg vagyok vele elégedve

"Ipari szörnyeteghangdaganatok lepték el a lüktető, eleven, nedvzöld csodahippirétet."

(#28) Boxi88


Boxi88
őstag

Reméljük hamarosan netbookokban is felhasználják az E450-t!

(#29) osztraksajt válasza [Misel] (#27) üzenetére


osztraksajt
őstag

Valóban hibátlan bill, én is ugyanezt használom és funkcionálisan (gomberő, kiosztás stb) hibátlan.

Csak az 1.1 USB amit tudnék rajta feledni. :W

(#30) Male válasza [Misel] (#27) üzenetére


Male
nagyúr

Na igen, ez jónak néz ki :)

...L alakú az enter a magyar verzióján?

(#31) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Beraktam a kosárba. :C

⭐ Stella

(#32) anonym1s


anonym1s
őstag

Sziasztok!
Csinalni akarok egy uj gepet magamnak. Internet, torrent es nagy ritkan film, szoval nincsenek nagy elvarasok, ezert integralt cuccokat neztem.
Tovabba fontos hogy legyen rajta usb3 es csendes legyen.

Ezeket neztem ki:

Asrock AD2700-ITX

Asrock E350M1/USB3

Gigabyte E350N-USB3

Asus E45M1-I DELUXE

Ti melyiket ajanlanatok es miert?

Legjobban az asus tetszik, de az joval dragabb a masik haromnal, es nem vagyok biztos, hogy megeri a plusz penzt.Sajat dontes alapjan en megvennem az inteles asrock-ot, de azt olvastam nincs hozza normalis driver, es allitolag mar nem is lesz mert kivonjak a forgalombol.
Esetleg ha van jobb otlet, mas megoldas is erdekel.

[ Szerkesztve ]

(#33) anonym1s


anonym1s
őstag

Hat ez nem sok.

(#34) radi8tor válasza anonym1s (#33) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mini-ITX topic jobban pörög, mint ez a több éves hírhez kapcsolódó topic. Kérdezz rá ott, ha még aktuális.

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.