Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) azbest válasza dabadab (#95) üzenetére


azbest
félisten

A keleteurópaiak miatt :DDD

Viccelek is meg nem is. Emlékszem, hogy nővévermék is lelakott ford fiestával kezdtek odaát és minden évben egyre jobb bmv-re cserélték. Aztán egy sportos piros bmv után megállapodtak egy böhöm nagy 7 személyes kombinál, hogy elférjenek a gyerekek. Itthon akkoriban még ladák meg wartburgok voltak az elterjedtek a trabantok mellett.

[ Szerkesztve ]

(#102) Tacsi18


Tacsi18
csendes tag

Vajon mennyi baleset lesz ebből ? :(

(#103) kisza25 válasza Tacsi18 (#102) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

és kit csuknak le, egy halálos gázolás okozása miatt?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#104) dabadab válasza kisza25 (#103) üzenetére


dabadab
titán

Téged :)

DRM is theft

(#105) dabadab válasza azbest (#101) üzenetére


dabadab
titán

A németeknél igazán nagy k-európai beáramlás akkor volt, amikor hozzájuk csapták a DDR-t is, de ez a statisztikán igazán nagy kiugrást nem eredményezett, az autók életkora elég egyenletesen nőtt.

DRM is theft

(#106) kisza25 válasza dabadab (#104) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

önvezető autó elüt valakit, meghal, kit csuknak le?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#107) dabadab válasza kisza25 (#106) üzenetére


dabadab
titán

Ház összedől, meghal valaki, kit csuknak le? Ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#108) optikus válasza dabadab (#107) üzenetére


optikus
senior tag

nagyon nem ugyanaz a ketto, az auto veszelyes uzem, a haz nem. amugy meg a tervezot/staikust/tulajdonost mert csak ugy nem dolnek ossze a hazak (max elemi csapas eseten), ha egy haz osszedol ott valami gond van, hibas tervezes, vagy a tulaj kicsit atfurkalt ezt azt kidontott egy ket fofalat hogy jobban lassa a plazma tv-t, vagy nem tartotta karban (hagyta hogy az az azas meggyengitse a talapzatot, stb).

sztem jelen allas szerint azt fogjak lecsukni aki a kormany mogott ul. meg akkor is ha kvazi nem o vezett hanem a robot. ettol visszas az egesz, mert azert ulunk (majd) onvezeto autoba hogy levegye a terhet a vallunkrol, erre kapunk majd egy meg nagyobb pszihikait. jelenleg is a veztesben a figyelem az egyik legfontosabb tenyezo. ha most azt mondjuk hogy ne is csinalj semmit hisz az auto vezet, ellenben nagyon figyelj nehogy bajt csinaljon es nyomd meg a stop gombot ha bajt eszlesz hisz te vagy a felelos, az sokkal idegolobb lesz mert csak az lesz a feladatod hogy figyelj...

[ Szerkesztve ]

Buy books not gear.

(#109) kisza25 válasza dabadab (#107) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem egészen, mert a házak csak úgy igen ritkán dőlnek össze, autóbaleset meg nagyon sok van

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#110) dabadab válasza kisza25 (#109) üzenetére


dabadab
titán

1. Önvezető autó balesetéből nem nagyon volt "nagyon sok".
2. A gyakoriságnak mi köze bármihez is?

(#108) optikus: "ha egy haz osszedol ott valami gond van, hibas tervezes, vagy a tulaj kicsit atfurkalt ezt azt kidontott egy ket fofalat hogy jobban lassa a plazma tv-t, vagy nem tartotta karban (hagyta hogy az az azas meggyengitse a talapzatot, stb)."

Igen, ha egy önvezető autó balesetet okoz, akkor ott is kb. ugyanezek vannak (illetve még pár dolog, ami szintén ugyanúgy megvan házaknál (tervezési paramétereken kívüli elemi kár, stb).

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#111) kisza25 válasza dabadab (#110) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Talán mert még nincsen sok önvezető autó? Na mindegy, hagyjuk, remélem téged nem fog elcsapni egy ilyen önvezető autó:P :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#112) optikus válasza kisza25 (#111) üzenetére


optikus
senior tag

ha meg elcsap akkor majd ramondjuk hogy bugos volt a progi, majd javitjak a frissitesnel, te meg igy jartal. majd a toloszeket kifizeti a tb, hisz az onvezeto auto nem balesetezik, ez olyan onmagatol fogva teny mint ahogy a nap sut...

Buy books not gear.

(#113) dabadab


dabadab
titán

Jézusom.

Lehet, hogy nem tudtok róla, de veszélyes üzemeket is elég régóta üzemeltetnek számítógépek - tudom, mert ilyenekkel is foglalkozom, amikor a környéken pl. vonatbaleset történik, akkor tudom, hogy milyen feszültség van az érintett fejlesztőknél, amíg ki nem derül, hogy nem a cucc volt szarul megcsinálva, hanem emberi hiba volt.

Értem én, hogy ezt nem tudjátok, nem látjátok át, de azt azért egy kicsit túlzásnak érzem, hogy nekifutásból hülyének nézitek azt, aki viszont ilyesmivel foglalkozik.

DRM is theft

(#114) MageRG válasza dabadab (#113) üzenetére


MageRG
addikt

Mennyire igaz, hogy a repülőtéri forgalmat még teljesen emberi erővel ütemezik?
Mert az is simán kezdi túllépni a kezelhetőséget. Nem túl megnyugtató...

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#115) dabadab válasza MageRG (#114) üzenetére


dabadab
titán

Azt nem tudom, vasútra van rálátásom, ott szinte minden automatizálva van.
A ny-európai nagy pályaudvarok tipikusan kapacitásgondokkal küzdenek, ott az irányításnál embereknek már rég nincs esélyük, mert nem elég gyorsak.

DRM is theft

(#116) kisza25 válasza dabadab (#113) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Tudom és értem, de más egy zárt fix környezetre programozni és más egy állandóan változóra, ha ennyire tuti a dolog, akkor miért csak 10-20 km/h-val tesztelik, miért nem annyival mennek, mint a megengedett sebesség? Ennyire nem bíznak a saját rendszerükben? Akkor én miért bízzak?
És amikről te beszélsz ott is mindig van ember aki, ha gebasz van bele tud nyúlni a dolgokba, itt nincs, pontosabban nem lesz.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#117) dabadab válasza kisza25 (#116) üzenetére


dabadab
titán

Amiket felvetettél, egészen pontosan nulla hatással vannak a dolog jogi oldalára, amiről eddig szó volt.

"ha ennyire tuti a dolog, akkor miért csak 10-20 km/h-val tesztelik"

Ami önvezető autós projektek vannak, azok mind maximum béta szakaszban vannak, azért (mondjuk pl. a Google autói ennél azért jóval gyorsabban mennek). Ez még az a rész, mint amikor piros zászlós embernek kellett futnia az automobilok előtt :)

"És amikről te beszélsz ott is mindig van ember aki, ha gebasz van bele tud nyúlni a dolgokba"

Nincs igazán. Ha a vasúton komoly gebasz van, akkor az embereknek jó eséllyel csak annyi a szerepe, hogy ők takarítanak fel a baleset után.

DRM is theft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.