Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Raymond válasza Abu85 (#50) üzenetére


Raymond
félisten

Ez nem szemelyeskedes volt, az idezett resznek osszesen 0 (nulla) koze van a valosaghoz es erre akartam egyertelmuen ramutatni. OK, ha ez szemelyeskedes akkor hogy irnad le ha valakivel tudatni akarod mennyire a realitastol elvonatkozott az amiket allitt? Irtam a multkor is es most is megmondhatja neked hogy ezt barki akinek legalabb egy kis tapasztalata van nagy cegek mukodeseben hogy az a kep amit festesz a dologrol vagy ahogy megertetted az torteneseket teljsen realitasmentes. A kijelentesek, a bennuk hasznalt terminusok es szovalasztas, az idozitesek mind egyertelmu kepet fest le, es nem kell egy cegpolitikai gurunak lenned hogy lasd, csak egy kis valo eletbeli tapasztalat kell.

A szemelyeskedeshez meg ennyit: [link]

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#52) Oliverda válasza Abu85 (#47) üzenetére


Oliverda
félisten

"Egyszerűen csak annyit mondtak akkor, hogy Raja tényleg szabadságra megy, mert évek óta nem volt szabadságon."

Ezt egy blogger még benyelheti, de egy lassan 10 éve szerkesztőként dolgozó személynek illene már tudnia olvasni a sorok között. Érdemes lenne megpróbálni egyszer objektíven hozzáállni egy ilyen témához, akkor nagyobb eséllyel sikerülhet.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#53) #06658560 válasza Petykemano (#45) üzenetére


#06658560
törölt tag

Érdekes módon, ha Nv hír van, ott bezzeg a kérdést is megkérdőjelezi, és szembe állítja az AMD bármijével. Mert annyira elfogulatlan.

(#54) Oliverda


Oliverda
félisten

"Let’s start with the tension. Koduri was able to wrestle control of the graphics division away during AMD’s last leadership transition after threatening to leave the ship and take a role at Intel, something he's not shy about telling his AMD colleagues. Lisa Su caved and Koduri got the job." - [link]

Így visszapörgetve, ez sok mindent megmagyaráz a kialakult helyzetről.

Ez pedig megmosolyogtató, bő négy év távlatából

The King is Back: Raja Koduri Leaves Apple, Returns to AMD

So called papírkirály.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#55) Abu85 válasza Raymond (#51) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Pedig annak tűnt, de elfogadom, hogy nem annak szántad, ez nem éri meg a vitát. Viszont kérdésedre akkor elmondom, hogy mit gondolok. Senkinek sincs halvány fogalma sem róla itt, hogy mi a valóság. Lehet gyártani olyan elméleteket is, hogy Raját az UFO-k rabolták el és azóta nem találják, aminek a potenciális valóságtartalma megegyezhet bármilyen más elmélettel.
A valóságot nagyjából ismerheti úgy ~20-30 ember. Az AMD vezetősége, Raja és családja, esetleg egy másik cég, ha megkörnyékezték.
Ami tényszerűen meg volt erősítve az az, hogy Raja szabadságra ment. És ezt más is megerősítette a levél kikerülése után, hogy szabadságon van, és visszavárják. Erre persze gyárthat bárki, akár a Blikk és a Bors is egy sztorit, amelyek valóságtartalmával az emberiség 99,9999999999999999999999999%-a nincs tisztában.
Most is annyi a tényszerű adat, hogy az AMD bejelentette, hogy Raja a távozás mellett döntött. Erre is jöhetnek a Blikk és a Bors sztorik, de ettől csak az előbbi adat van megerősítve, és csak ez tálalható tényként. A többi olyan pletyka mint, hogy állítólag az Intelhez megy. Le lehet írni, de csak pletyka vagy elmélet.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#56) Tyrel


Tyrel
őstag

Ha ennyire jól tud itt mindenki mindent miért nem írtok cikkeket?...

Függetlenül attól hogy ki elfogult, kinek van igaza és ki személyeskedik, kurvára unalmas már minden AMD / nVidia fejlesztéseket érintő cikk alatt ezt a vitatkozást olvasni... :(

Turenkarn

(#57) Tüzi

"A szoftveres oldalban viszont annál több szerepe volt a cég életében, ugyanis elsőként ismerte fel, hogy a Catalyst meghajtóktól meg kell válni, és jóval több erőforrást kell fektetni a szoftverekbe."

Fura.
Én is ezt mondom legalább 5 éve :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#58) Abu85 válasza Tüzi (#57) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Raja te vagy az? :DDD

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#59) myckey


myckey
veterán

Ezt követően beolvasztja a zintelt az ájemdíbe, aztán fuzionálnak mint az új chip :C
Ebből lesz a dragon ball következő évadja.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#60) actival63


actival63
aktív tag

Állandóan ez megy! A PH lesüllyed egy olyan szintre, hogy egyedül a Mészáros média birodalmat fogja érdekelni és senki más nem fog befektetni. Attól kezdve pedig mindenkit szabadságra küldenek. :P

Phenom II X4 B97, 3200 MHz. ATI Radeon HD 4200

(#61) Duddi válasza Raymond (#49) üzenetére


Duddi
aktív tag

Ékezetek ?

(#62) szmörlock007 válasza Cathulhu (#25) üzenetére


szmörlock007
aktív tag

Üdv :)

Hát nem.
2015-ig Matt Skymer volt a grafikus divízió főnöke nem raja. Attól még lehetett jó pozícióban de nem ő döntött a fontos kérdésekben.

(#63) Oliverda válasza Tyrel (#56) üzenetére


Oliverda
félisten

Lassan két hónapja megtörtént, íme:[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#64) Cathulhu válasza szmörlock007 (#62) üzenetére


Cathulhu
addikt

Igen, vegulis alelnokkent valoszinuleg nem volt beleszolasa semmibe. Oszinten unom ezt a takarozast Rajaval kapcsolatban, mikor kijott a Polaris, akkor az volt, hogy az nem az o gyermeke, majd a Vega megmutatja. Most, hogy itt a Vega, mar mindenki Navizik. Ha a Navi is besul, akkor az sem az o hibaja, tudom, nyilvan o semmiert sem felelos, persze. Az az igazsag azok, akik tudjak, hogy ki miert felelos es milyen is lesz a Navi, azok megis engedtek Rajat tavozni (vagy szerintem konkretan ok rugtak ki). Nyilvan, ha olyan jol allna minden, ez nem tortent volna meg.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#65) Ragnar_


Ragnar_
addikt

AMD RX Vega 64 Outperforms NVIDIA GTX 1080 Ti By Up To 23% In DX12 Forza 7 (hoppá :D ha ez az első 'igazán' dx12-es játék akkor lesznek még it meglepetések.)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#67) sakal83


sakal83
addikt

Kirúgták, mint macskát szarni, csak megmultiskodták a kommunikációt. Ilyen egyszerű.

Nálunk is így csapják ki az embereket. Először kivégzik szó szerint szinte, majd jön a kommunikációs levél a blabláról. Közben a titoktartási aláírva meg a kis bónusz búcsúként, amiről nem beszélhet.

Az oka: szarok lettek az AMD vgai illetve versenyképtelenek.

Egyhez értett nagyon. Grafikonokat csinálni, ahol a grafikonok lehagyják a versenytársét.

Abu is épp ilyet linkelt.

"Az egyetlen hiba amit elkövetett, hogy a Vega szoftverében számos újítás nem került aktiválásra a termék kiadására. Főleg fájú az NGG fast path, ami ezt csinálja. "

Gyakorlatilag ez a hülye elérte, hogy a kicsit gyengébb de olcsóbb AMD vgakból csinált kicsit gyengébb, de drágább és nem is elérhető vgakat :)

Most pedig sikerült a VEGA-val egy olyat alkotni, hogy a custom vgak sem lesznek, mert lehetetlen megcsinálni épkézláb. Gondolom kicsit sem fájó ez az értékesítési számban...

(#68) szmörlock007 válasza Cathulhu (#64) üzenetére


szmörlock007
aktív tag

Nem tudom, hogy a polarisnál miért ment a takarózás amikor jó termék lett. A vega sem lett olyan szar mint azt egyesek állítják, csak a startját elszúrták, igaz azt elég csúnyán. Meg az is tény, hogy a szovfteres részt is. Azt már ő rontotta el.

(#69) sakal83 válasza Ragnar_ (#65) üzenetére


sakal83
addikt

Akkor a forrást is linkeld légyszíves, ahol már a frissített Nvidia driverrel mértek a 1080 és 1060 esetében:

[link]

A csoda elmaradt, csak időleges volt...

[ Szerkesztve ]

(#70) b. válasza Oliverda (#43) üzenetére


b.
félisten

csak a szokásos naív hozzáállás,de mindegy is :)

Ragnar_ ( #65) : Addig tartott a csoda, amíg nem adott ki NV drivert hozzá :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#71) Kisgépkezelő válasza Abu85 (#47) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Egyszer hasonló módon eltűnt tőlünk is egy felsővezető. Egy időre eltűnt, aztán egyszercsak lett utódja, aztán kiment egy körímél, hogy rettentően sajnálják (majdhogynem könnyezett a mail), hogy [gyakori magyar férfi név], elhagyta a céget, sok sikert kívánnak neki a továbbiakban stb... Persze mindenki tudta, hogy valójában azért lett leépítve, mert a részlegén nem igazán állt arányban a fizetés az elvégzendő munkával, ami miatt önként felmondott a munkatársainak egy jó része, és mivel nem igazán tudta őket pótolni, úgy tűnt, hogy lassan leáll miattuk a fél cég, rájuk verik a kötbért, elpártolnak a megrendelők, megöl a konkurencia. Csak ezeket azért mégsem kötik ország világ orrára egy ekkora multinál, mint pl. a mienk.
Valószínűleg, ha az igazság az lenne, hogy a Vega gyengélkedése után megomdták neki, hogy inkább a terméklogó design osztály helyettes almenedzsereként szeretnék igénybevenni a tudását, de ha inkább közös megegyezéssel kilépne, nyugodtan kivehet 2 hónap fizetetlen álláskeresési szabadságot, nem rohannának, hogy elmondják nekünk.

(#72) sakal83 válasza szmörlock007 (#68) üzenetére


sakal83
addikt

nem szar lett a Vega hanem:
- drága
- papíron létezett sokáig
- gyakorlatilag ref kártya
- 1,5 év teljesítménycsúszás

Szííííp Munka...

A 470/480 jó vga volt, csak a start ott is szar volt.

Gyakorlatilag ez a csóka tönkretette számunkra az AMD vgakat... jópár évig

Polaris: kicsit volt benne= jó lett aránylag
Vega: már benne volt= látjuk az eredményét...
Navi: "az ő gyermeke"= talán jobb, ha meg sem születik

Elég rossz tendencia objektíven

[ Szerkesztve ]

(#73) ->Raizen<- válasza b. (#70) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Így van, a wolfi is megjavult megy maxon már 970-el ahogy a forza 7 sem laggol meg buggol nv-nél értenek a driver íráshoz, meg a fejlesztők sem ülnek az irodában azért kávét szürcsölgetve. Pont ezért napolom el újra és újra a vga vásárlást mert várok kicsit és ami sz@r az úgy is jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#74) #06658560 válasza Kisgépkezelő (#71) üzenetére


#06658560
törölt tag

Rakat akvizíció után nálunk pont most történt ilyen: főnökömmel közölték csütörtökön, hogy köszöntük szépen, holnap már csak összepakolni jöjjön be, de még három hónap felmondási ideje van. Addig fizetik.

(#75) sakal83 válasza Kisgépkezelő (#71) üzenetére


sakal83
addikt

ez mindegyik multinál így megy :)

(#76) Raymond válasza Kisgépkezelő (#71) üzenetére


Raymond
félisten

Ad utolso bekezdes - pedig itt meg meg is mondtak :) A ket honappal ezelotti "körímél"-bol:

"As we enter 2018, I will be shifting my focus more toward architecting and realizing this vision and rebalancing my operational responsibilities. "

Raja Koduri Goes on Sabbatical

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#77) #45997568 válasza Oliverda (#63) üzenetére


#45997568
törölt tag

Minosegi forast linkeljunk ne ezt az izet...

(#78) Tigerclaw válasza Abu85 (#55) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Úgy tudom, hogy megirigyelte a névrokona Raj sikerét a The Big Bang Theory-ban. Gondolta hogy ő is indiai, van akcentusa, a színpadon is szerepelt már párszor - a nevéről nem is beszélve - szóval neki is menni fog.

Elment a castingra, de szóltak neki, hogy csak mesterdiplomája van, míg Raj doktor, szóval most kénytelen órákat venni Sheldontól... Délutánonként meg próbálja a másik Raj-al és Howard-al a következő "Thor and Dr. Jones" -t.

Persze mivel ő az újonc, a Halloween során neki kellett Aquaman-nek öltöznie, aminek a másik Raj nagyon örült ;]

Én legalábbis ezt hallottam. :K

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#79) Ragnar_ válasza sakal83 (#69) üzenetére


Ragnar_
addikt

Hát én itt kb. még ugyanazt látom (mármint a grafikonban)... Ja igen a 1080 javult 16-20%-ot alacsonyabb felbontáson, és a 1080Ti-ról nem írnak, ha az is arányosan 20%-ot javult akkor az még mindig nem sokkal jobb, mint a V64 csak 4K-ban. (Meg kb. egy hónapos a hír nem is figyeltem, nemrég láttam csak. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#80) b. válasza #45997568 (#77) üzenetére


b.
félisten

Az az "izé" korrektül leírt mindent és igaza volt. Szeptember 14. én. [link] Kinek lett igaza?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#81) szmörlock007 válasza #45997568 (#77) üzenetére


szmörlock007
aktív tag

+1 :K

(#82) Razenhell válasza Raymond (#51) üzenetére


Razenhell
tag

Te honnan veszed hogy mi a valóság ? Lehet bármennyire hatalmas tapasztalatod nagy cégek működésében ... az hogy bemásolod amit külföldi oldalon látsz posztolva , az sem fogja fedni az igazságot .
Az is lehet az asszony befenyitette a Raj-ot mert nem ment a piros terítő az asztalhoz és kéket akar...
Ha majd ott dolgozol egy cégnél 10 évet es végig küzdve a rang létrán leszel cég vezető , akkor lesz valami fogalmad mi hogy működik .
Tipikus egyébként hogy mindenki hülye csak te tudod az igazat ...

Lehet valakit ismersz 20 éve és azt gondolod hogy megismerted jól, még akkor is tud meglepetést okozni. Értelmetlen vitázni hogy most kirúgták vagy csak otthagyja a céget ...
Lehet a feleségének se mondja el az igazat , aki kicsit több szenzitiv információt tud róla mintha te aki Google keresőbe írod hogy miket is pisztolt :)
Sok ember óriási hirszerzőnek gondolja magát , ez mind szép és jo , de attól NEM KELL más publikációját fikázni . Tartsd magadban

(#83) Gyuri27 válasza Razenhell (#82) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ő az az ember aki mindig mindent mindenkinél jobban tud. Ezt az összes amd-s hir, cikk, teszt alatt prezentálja is. Én ennek a tizedéért olyan bant kaptam, hogy csak füstölt. De mivel ő az aki. Én meg az aki. Így még mindig köztünk van. Hogy fényt hozzon sötét elménkbe.

Amd - Radeon - Ryzen

(#84) Petykemano válasza Gyuri27 (#83) üzenetére


Petykemano
veterán

Miért ki ő?
(Gondolom nem a szeretünk Raymond sztárja ... ?)

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#85) Razenhell válasza Gyuri27 (#83) üzenetére


Razenhell
tag

Köszönöm a megerősitést, nem nagyon szoktam fórumozni csak ámulok némely hozzászóláson, és ezt most én is kommentáltam.
NSA megirigyelheti az ilyen embereket hogy ennyi tudással és naprakész információval rendelkeznek konkrét személyekről, például Raj-ról :) szerintem egy jelentkezést megérne, angol tudás meg önbizalom már megvan.

(#86) Gyuri27 válasza Petykemano (#84) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hogy ki ő nem tudom. Csak azt látom kinek képzeli magát. Eszerint ő teremtette az univerzumot. Nekünk plebeknek. :DDD

stimre: hogy mondta Hofi? Gyere sűrűbben nyulambulam. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#87) Asbee válasza Razenhell (#82) üzenetére


Asbee
veterán

Már bocsánat de miért ne lehetne egy publikációt fikázni? Főleg az előzmény tudtában, már aki látta. Egy fejtetegés ment, tapasztalatokra alapozva, amire jöttek abu gúnyos blikkezős megjegyzései, megmondásai. Még életemben ilyen szerkesztőt nem láttam, aki ennyi ellentmondásba, beégésbe keveredett volna. Mindenki maga dönti el mit mennyi ideig csinál, de akkor viselje is utána a támadásokat. Már lassan megszámolni sem lehet hányadik ilyen eset ez... Le is szálltam erről a témáról.

Amíg Raja az AMD-nél volt, olyan szuperül hanyatlanak vga fronton hogy csak na. Rosszat téve a piacnak, nvidia egyeduralmat elérve. Ez senkinek sem jó. Aki ezt nem látja az vak. Pletyka ide vagy oda, vagy kitették szépen kommunikálva a média felé, vagy maga lépett miután elvégezte a "jó" munkát. Mai világban sejthető melyik a reálisabb.

[ Szerkesztve ]

(#88) ->Raizen<- válasza Asbee (#87) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Kib@szták mint macskát sz@rni csak fényezve van a média felé. :K

(#89) Razenhell válasza Asbee (#87) üzenetére


Razenhell
tag

Ez most olyan mintha 1 ember felelne egy nem tudom hány fős cég sikeréért, ami elég gáz :)
Most hogy "kirúgták" minden szuper lesz és elkapták a gazfickót aki miatt nem lett sikeres pár termék igaz? :)
Tegyük fel egy felső vezető felel 20 mérnök munkájáért, próbálkozhat az a vezető, lehozhatja a csillagokat is az égről ha nem olyan mérnököket kap akiket szeretne. Természetesen a való életben a vezető van kirúgva, aki mondjuk megtett mindent a siker érdekében, de nem a legmegfelelőbb beosztottakkal.

(#90) Abu85 válasza Asbee (#87) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Azért tegyük már tisztában, hogy mik a tények.
Tény 1: Raja szeptemberben szabadságra ment.
Tény 2: Az AMD most bejelentette, hogy Raja elhagyja a céget.

Ami ennek a két ténynek ellentmond az pusztán spekuláció, mert jelen pillanatban a hivatalos anyagok csak ennyit írnak le. Mint írtam a korábbi hozzászólásomban spekulálni, elmélkedni, pletykálgatni lehet, de lassan ott tartunk, hogy ezeket tekintjük tényeknek, ami már nem szerencsés, remélem nem kell megmagyaráznom, hogy miért. :) Ugyanez ellen írtam szeptemberben is, hogy ez a Bors és a Blikk szokása. Leírhatja bárki, hogy mit gondol, de ne tekintsük már ezeket tényeknek, főleg azután, hogy van hivatalos álláspont.

Az egészet például úgy lehet leírni polkorrekten, hogy az AMD ugyan azt jelentette be, hogy Raja elhagyta a céget, de én a hivatalos szóvivőnek nem dőlök be, mert van egy meg nem nevezett forrásom, aki azt mondta, hogy még Lisa Su lába nyoma is látszott Raja hátsó felén. Ebbe pedig nehéz belekötni, mert ez már véleményként van kifejtve. Véleménye pedig bárkinek lehet. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#91) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

De azért még előtte biztos lecseréltette a billentyűzeteket ilyenekre.

(#92) Petykemano válasza Razenhell (#89) üzenetére


Petykemano
veterán

Stratégiért felel szerintem, de lehet, hogy abból részben csak végrehajtott.
Nagyon összetett kérdés és szerintem nem lehet csak ilyen public opininon szempotból nézni, hogy rajának azért kellett távoznia, mert szar volt a fiji, a polaris jó, de harmatos, és a vega meg halvány. Nem tudhatjuk, mi lett volna ha. A polarisnál lehet, hogy jobb gyártástechnológára számítottak, és a vega esetén is azért lett túltolva a frekvencia, hogy elérjék a performance targetet: 970, ill 1080
Ami publikusan látszik, hogy nem sikerült lépést tartani az nvidiával. Lehet ez önmagában ok is.
Ugyanakkor lehetséges, hogy raja más utat járt volna, de az AMD előtt talán egészen a a Carrizoig bezárólag lehetett az az álláspont, hogy APU-APU, HSA, legyen a gpu egy programozható compute szörnyeteg, amit majd betolunk a cpu mellé és nyertünk. És ha raja ezt kapta elsődleges irányelvként feladatul, akkor nem tudott mit tenni. (Az utolsó előadásai, viszsatérés az alapokhoz pont erre utal.) Sőt, lehet, hogy a széles közönség előtti rossz teljesítmény ellenére valójában rendelkezésére álló erőforrások mellett jól elvégezte a feladatait. Állítólag az se mindegy, hogy a hajdani észak-amerikai mérnököket és központot lecserélték egy kínai központra kínai mérnökökkel.
De az is lehet, amit más linkelt. hogy már nagyon-nagyon régóta nézetkülönbsége volt a CEO-val és azért kapta meg az autonómiát, hogy ne menjen máshová és ő ezzel az autonómiával élni is akart: leválasztani az RTG-t az AMD-ről, stbstb Lehet, hogy most azért döntött a távozás mellett, mert kisebb autonómiával, alacsonyabb fokozaton nem akarta folytatni.

Amit Abu tol magyarázat, hogy hát szabira ment, aztán közben hirtelen kapott egy rakás ajánlatot, és az egyiknek nem tudott ellenállni, persze ezek a tények, de ezek túl polkorrekt információk ahhoz, hogy ennyire egyszerű, vagyis inkább úgy mondanám: ártatlan legyen a történet.

És emellett persze a legegyszerűbb, legkonteómentesebb és legkevésbé szerecsenmosdató és egyáltalán nem alap nélküli magyarázat meg az, hogy nem hozta a sikereket, ezért kirúgták.

Csak hát ha ez a helyzet, akkor kitől várják a megváltást?
Ha megvan a személy, akkor is jópár év, mire abból eredmény lesz.

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#93) actival63


actival63
aktív tag

:W

Phenom II X4 B97, 3200 MHz. ATI Radeon HD 4200

(#94) b. válasza Razenhell (#85) üzenetére


b.
félisten

na jóval szövetkeztél te is :DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#95) #45997568 válasza Razenhell (#89) üzenetére


#45997568
törölt tag

Ha szar a csapat vagy par tag, lecserelem oket olyanokra akik el tudjak vegezni a feladatot ahogy azt en elkepzelem -> az en felelosseggem a siker is es a kudarc is. Raja ment vegre, johet valaki mas.

[ Szerkesztve ]

(#96) Razenhell válasza #45997568 (#95) üzenetére


Razenhell
tag

Ez is igaz, mert vezetőként felelősséget kell vállalnia és a siker/ kudarc esetén az ő nevét rebesgetik.
Viszont sokszor ha valami nem úgy megy, több energiát fektetünk abba hogy az adott "kudarc"-ra felelőst keressünk, mint hogy új ötletekkel álljunk elő, és előre vigyük az adott rendszer müködését, fejlődését.

(#97) imi123 válasza ->Raizen<- (#88) üzenetére


imi123
őstag

Friss hír.
Cekcuális zaklatás miatt mondott fel.
Azt mondták neki hogy ha nem rak le valami versenyképeset az asztalra megb...ák a száját. :D

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#98) b. válasza imi123 (#97) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#99) #06658560 válasza Razenhell (#89) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha a nem megfelelő beosztottat nem ismerte fel, nem cserélte le, akkor logikailag hamis az az állítás, hogy megtett mindent.

#92 Petykemano: Az a piaci bevezetés, amit a Vega kapcsán látunk, finoman fogalmazva sem mondható jól végzett munkának. Ami biztos, hogy szarból csodát teljesítményben nem tehetett, ha az alapok már el voltak szabva a legújabb csodás a jövőnek tervezünk elv szerint, de a termékkel így piacra lépni, az nem igazán az, ami elvárható- a szoftveres oldalon a funkciók fele nem működik, ami egyébként a selling pont lett volna pl. És itt a gond, hogy szoftvert íratni lényegesen könnyebb, mint a struktúráját a chipnek átfaragni koncepcionálisan.

[ Szerkesztve ]

(#100) Joshi


Joshi
titán

Raja Koduri sokáig nem nézett a tükörbe, majd amikor meglátta magát meglepődött :Y azon, hogy mennyire megőszült az AMD-nél. :O Na ez így nem mehet tovább gondolta és lelépett. ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.