Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Életem

Hozzászólások

(#1) palm treo 75


palm treo 75
tag

Lesz valaki előbb utóbb legyél nyitott

Go! Go! Nokia!!! N95 + 8GB

(#2) johnson


johnson
csendes tag

Hmmm, érdekes téma... Jöjjön a saját tapasztalatom. 29 éves vagyok. Utoljára 8 évvel ezelőtt volt barátnőm, olyan igazi. Aztán hosszú-hosszú évekig semmi. De szó szerint semmi. És most 3 hónapja azthiszem megtaláltam az Igazit. Azóta együtt vagyunk. Bár ez még nem nagy idő így együtt, de nagyon jól megvagyunk. És remélem, hogy nagyon hosszú ideig így is leszünk még. Rövid történetem tanulsága : sosem szabad feladni, és elkeseredni, de nem szabad görcsösen keresni, és mindenáron akarni. Egyszer úgyis belebotlik az ember valakibe, aki pont Őt keresi...

A lényeg, csak lazán...

Johnson

(#3) Anulu76 válasza palm treo 75 (#1) üzenetére


Anulu76
csendes tag

Élvezd ki!!! Menj el mindenhova, próbáld ki magad, ÉLJ.
Ha becsajozol - mivel sztem eléggé le fog kötni a nő - már nem lesz időd magadra.

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#4) Daath


Daath
csendes tag

Keress egy havert aki rendszeresen jár kondizni. Járj el vele, és kicsit tuningold fel magad (de három hónapon belül ne várj látható eredményt, és akkor nem leszel elégedtlen sem). Ezen kívül, ha igényesen öltözködsz, odafigyelsz a higiéniára, ápolt vagy, akkor nem lehet probléma. Az alapvető, hogy társaságba kell, hogy járj ahhoz, hogy összegyere valakivel, úgyhogy az összejövetelekről se maradj le. Ha ezeket betartod, és van annyira ember arcod, hogy rád lehessen nézni, akkor biztosan (100%) összejösz valakivel.

Ha van esetleg nővéred / húgod, nőismerősöd, akkor onnan is jöhet egy-két nagyon hasznos tanács.

[ Szerkesztve ]

(#5) Kickass


Kickass
őstag

Te legalább próbálkozol, van aki sajnáltatja magát de egy csajhoz se mer odamenni, na rájuk szoktam mondani h hiába a diploma meg a jó állás meg a lóvé, ha nem boldog akkor b*szhatja. Próbálkozz előbb utóbb ugyis összejön, bár ugy nem szabad hozzáállni h a nagy őt keresed hanem valakit, aztán abból úgyis alakul valami, ha más nem mész a következőhöz. :)

(#6) Verus


Verus
senior tag

Szerintem előbb tisztázd le magadban Te mit akarsz, Te mit vársz el egy nőtől illetve kapcsolattól. Vagyis inkább kezd azzal hogy megteremted a magad belső, lelki békéjét. Aztán nyisd ki az emberek felé a szíved. Igaz, ha görcsösen akarsz valamit az úgysem fog összejönni. Mozdulj ki, ismerkedj...Akár online is, ha az Neked jobban megy. Aztán hagyd hadd sodorjanak a dolgok magukkal és egyszer olyan valaki mellé sodornak a történések aki mellett megállsz.

Anulu: Nagy tévedésben vagy. Egy kapcsolat alapja a kölcsönösen megadott szabdság. Ha valami fojtó annak úgyis hamar vége lesz. A két félnek külön szférájának is kell lenni egymástól függetlenül. Meg egyébként is együtt is el lehet menni bulizni.
Másik meg hogy az élet nem bulizásból áll, ha kapcsolata van az embernek igazából nem vágyik erre annyira, mert megnyugszik a másik mellett.

A boldogság elérhető egyedül is, párban is csak akarni és tenni kell érte. Mi magunk irányítjuk a folyamatot és ha megtanulunk megbocsájtani, elengedni, tiszta szívvel szeretni és fel tudjuk dolgozni az életben történt negatív dolgokat akkor mindez csak karnyújtásnyira lesz tőlünk. :K

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#7) vosimo


vosimo
aktív tag

Nem feltetlenül gázabb valaki mert Te úgy gondolod.

(#8) RAMb0


RAMb0
tag

Nos, ismerős a helyzet, és teljesen tudom, hogy miről beszélsz. Igaz, én nem végeztem egyetemet, de mind középiskolám, mind az érettségim jó eredménnyel zárult.Most OKJ-s képzésre járok egy év főiskola után.

Én is középiskola alatt és utána sok lánynál próbálkoztam. Volt, akinél úgy nézett ki, hogy talán összejön, nem kell sok hozzá, mert megvan a kölcsönös vonzalom, stb., de mégsem lett semmi.

Majd egyszer csak történt valami. Megismerkedtem egy olyasvalakivel, akivel sok bennünk a közös. Mivel én a sok csalódás után úgy gondoltam, hogy ez sem fog összejönni, így nem is nagyon törekedtem arra, hogy felszedjem. Ahogy azt sejtettem is, más pasival összejött, és hiába gondoltam, hogy semmi esélyem, azért titkon reméltem, hogy mégis lesz valami. Egy hónapig nem beszéltünk, a pasijával volt, majd egyszer csak megjelent, és mondta, hogy a pasija megcsalta, és, hogy nagyon szomorú. Először nem is gondoltam, hogy lesz esélyem, de megpróbáltam. Mondtam, hogy találkozzunk, úgyis régen beszéltünk, és én még mindig barátnő nélkül vagyok, mondtam, próbáljuk meg. :) És azóta együtt vagyunk, az első hosszabb és komolyabb kapcsolatom, ami valaha is volt és amit sosem szeretnék, hogy véget érjen. Hamarosan, egy nappal a születésnapunk előtt eszünk 6 hónaposak. :) És természetesen egy napon van a születésnapunk, másnap a hófordulónkon. :)

Szóval én azt mondom, hogy nem mindig kell csüggedni. Csak nyitott szemmel kell járni, és észrevenni a kínálkozó alkalmat, még ha netán lehetetlennek is tűnik. Mert én ez alapján, a saját tapasztalatom után azt mondom, hogy ilyen téren vannak csodák és a legnagyobb csoda tart már 6 hónapja és a legnagyobb csodát tudhatom szerelmemnek. :)

Egy szó mint száz: Fel a fejjel! :) :))

(#9) kretenallat


kretenallat
senior tag

szerintem mellozd a szamitogepet meg az ilyen forumokat... erre raersz ha mar lesz vkid. :) amugy pedig gyakorlas, gyakorlas... ugyanugy ra lehet jonni idovel h hogyan lehet a nokkel megkedveltetni magad, plusz ugye vannak alapdolgok amikre raerzel. szerintem ami fontos h ne idegenekkel probalj osszejonni mert ha sikerul sem igazan egy gyumolcsozo kiindulasi alap, nameg hat hogyismondjam, elsore probalj akkorat harapni amit le is tudsz nyelni. :)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#10) villamos


villamos
őstag

Hidd el, nem vagy egyedül... Én pl. 28 vagyok, és eddig semmi... már az is nagy dolog, ha kezet fogok egy nővel, vagy valami ilyesmi...
mondjuk én nem vagyok egy matyóhímzés...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#11) RAMb0 válasza Verus (#6) üzenetére


RAMb0
tag

Teljesen egyet értek Veled. :) Amióta van barátnőm, teljesen más ember lettem, ezt mindenki megmondja. :) És ennek nagyon örülök, de legjobban annak, hogy a Szerelmemmel lehetek. :)

(#12) Bici


Bici
félisten

Hali!

Én is hasonló cipőben jártam régen, jó nagy lúzernek tartottam magam, és az is voltam, holott minden megvolt, hogy sikeres legyek.
A hiba a következő volt: túl komolyan vettem az életet, és túl sok figyelmet fordítottam erre a dolgora.
Ami szerintem fontos: mindig légy vidám, a mosoly nagyon sokat számít. Légy optimista, és ezt mások is lássák! Az önbecsülésedet próbáld meg helyrerakni, mert sem a túl nagy pofa nem nyerő, de a jó tulajdonságaiddal légy tisztában! Ne panaszkodj soha! A színészkedés itt nem műxik, mert kiderül. A lányokat meg kell nevettetni. Légy megbízható!
Inkább először poénkodj, flörtölj a lányokkal, és csak akkor térj a lényegre, ha már nagyon látszik, hogy oké a pálya! (Ez az időzítéses dolog nálam még nem műxik, de biztonság kedvéért ezt szoktam csinálni.)
Ha visszautasítanak, akkor ne vedd a szívedre, mert az meglátszik rajtad, és rontja az esélyeidet másoknál.

Kb. ennyi. Kissé összevissza írtam, bocs. Nálam ez lazán műxik.
Nagy kalappal! Menni fog, csak vedd lazán!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#13) Bici válasza Bici (#12) üzenetére


Bici
félisten

Bocsi, sok a szóismétlés, de már nincs időm javítani. :B

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#14) Grigorisz


Grigorisz
aktív tag

meg ne haradudj de ha nem merted eredeti nickkel felvállalni, hogy ez a bajod akkor a hiba a te készülékedben lesz és nem csak itt, hanem a lányoknál is. és ezt tényleg nem bántásnak szánom.

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#15) Hakudoshi


Hakudoshi
tag

"Egyetlen dolog hiányzik az életemből: egy Barátnő, így nagybetűvel."

Nem kell parázni. Két, legfeljebb három év, és elmúlik magától ez az érzés. Lassan, fokozatosan, de elmúlik, meglásd! :R

Én is így voltam vele, pedig én is mennyit görcsöltem ezen- hiába.

Vannak csávók, akik egyszerűen nem a nőknek lettek kitatálva. Én is ilyen vagyok (ezért tudom), de ezt feldolgozni bizony hosszú ideig tartott.

Amit viszont máig sajnálok egy kissé, hogy a (valódi, nem pedig a mondvacsinált) okokra a mai napig nem jöttem rá; de ez már (ha valaki, mint pl. most te is ;] ) föl nem hozza, eszembe se jut régóta. :))

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#16) .mf


.mf
veterán

Ugyan már, ne csüggedj - valamikor csak lesz valami, de ha görcsölsz, akkor csak neked lesz rosszabb. Ha ez megnyugtat: nem vagy evvel egyedül -- nekem is jó egyetem: check, nyelvvizsgák: check, jó munka, jó fizetés: check; extra: zenész vagyok, egész jól nézek ki; barátnő: ... :DDD (Na jó, ez részben miattam is van: válogatós vagyok, kicsit antiszociális és jól tűröm a magányt).
Nyugi, lazíts, élvezd az életet. Nem mintha ez nekem bevállt volna, de legalább nem stresszelem magam evvel :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#19) .mf válasza Anulu76 (#3) üzenetére


.mf
veterán

Vagy inkább a gyerekek? ;)
Üdvözlöm őket :)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#20) KrAt


KrAt
veterán

Igaz, gőzöm nincs ki vagy, én én vagyok, vállalom, h még így 20 évesen se volt komolyabb bnőm :) Akkor mivan? Semmi.. Ami késik, nem múlik :) Voltak és vannak haverjaim innen a fórumról is (az esztergomiak körül kell keresni) illetve az életben is, van életcélom, munkám (diák vagyok, 3. éve számítanak rám minden nyáron egy cégnél) szóval semmi más nem hiányzik :) Csaj majd lesz, eddig is volt 1-2, szal fel a fejjel bro', semmi gáz nincs ebben :)

Atesz

(#21) #70616832 válasza .mf (#16) üzenetére


#70616832
törölt tag

egész jól nézek ki

Szerénység: check :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#22) orbano


orbano
félisten

Továbbra is tudom ajánlani minden delikvensnek a Mystery Method - The Venusian Artists Handbook-ot :) Elég csak egyszer végigolvasni. Egy nőzés terén rosszul szocializálódott/nevelkedett embernek alapmű... Ámen.

A vér nem válik VAZZE!™

(#23) eastsider


eastsider
nagyúr

Akkor fog összejeönni valaki, amikor abszollút nem számítassszz rá, és leggyélé nyitott és közvetlen az emberekkel mintt már azt írták előbb, és kitartáás :)

(#24) dokar


dokar
addikt

Nem fórumozni kéne, hanem csajozni! Ne félj és bízz magadban!
Én már bolondítottam nagyon sok csajt, de pár éve megállapodtam. Ha most nem lenne a feleségem (aki most is rám vár) és betoji lennék, akkor valószínűleg hivatásoshoz fordulnék.

Akinek nincs nője és kesereg, az a szabadidejében fórumozás helyett menjen vadászni. ;]

Egyébként áruld el, hogy ki vagy, ha itt sem mered felvállalni, akkor a nőktől is félni fogsz továbbra is.

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#25) .mf válasza #70616832 (#21) üzenetére


.mf
veterán

Úgy hívják: egészséges mennyiségű önbizalom :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#26) #56474624


#56474624
törölt tag

21 évesen nekem sincs barátnőm, és még a szagát sem érzem jelenleg. :DDD
Nem szabad szerintem sokat agyalni ezen. És bebeszélni magunknak, hogy az a boldogsághoz vezető egyetlen út, aztán ezen szomorkodni. Nem akarok presztízsből barátnőt tartani. Nem kívánok senkit megtűrni, illetve megtűretni magam. Számomra sem könnyű egyébként. Külsőre biztos nincs probléma (ilyet azért észrevenni ;] ), nade belül? Nem vagyok könnyű vagy normál eset, az egyszer biztos. De azt sem kívánom, hogy a lány egyszerű eset legyen, akibe végzetesen belehabarodom. Viszont kár ezen túlságosan sokat görcsölni. Az ember tartsa nyitva a szemét, próbáljon azért sok helyen megfordulni... Többet igazából nem nagyon tehet. Ja még egyvalamit: hisz, remél. :)

Megjegyzem, én az ilyen "majdkialakul" szövegben nem hiszek. Volt már benne részem. Nekem ha valami a kezdetektől b*ssza a csőrömet, az egy hónap múlva is fogja.

(#27) #56474624 válasza .mf (#16) üzenetére


#56474624
törölt tag

zenész vagyok, egész jól nézek ki; barátnő: ... :DDD (Na jó, ez részben miattam is van: válogatós vagyok, kicsit antiszociális és jól tűröm a magányt).

Teljesen mintha rólam lenne szó. :DD
Csak én hivatásos zenész nem vagyok, max itthon magamnak. Egyelőre. De akkor szép jövő elé nézek. :DDD

(#28) v.tom


v.tom
őstag

Nem csajozni kell járni, ez már alapból gázul hangzik. Egyszerűen járj el olyan helyekre kezdetnek, ahol találhatsz a te ízlésednek megfelelő partnert. Járj el mondjuk koncertekre gyakran, vagy ha nem a te stílusod, akkor olyan buliba, ami kicsit túlmutat a tucatdiszkó-feszítős kategórián. Ne nyomulj, csak ismerkedj. Ugyanezt tedd meg azzal is, hogy keresel egy helyet, ahol te jól érzed magad, és téged is szívesen látnak. Keress egy kellemes, baráti hangulatú törzshelyet, ahol van valami elfoglaltsággal járó dolog is. Biliárd, snooker, darts, csocsó, stb. Itt is ismerkedj sokat mindenivel. Idővel, ha tényleg jó arc vagy, szeretni fognak, és lesz elég nagy baráti köröd ahhoz, hogy a sok-sok emberből majd összeakadsz valakivel.
Ismétlem, a legfontosabb, hogy ne csajozni járj, hanem barátokat, ismerősöket szerezni. Szerezz magadnak sok lány ismerőst. Ne próbálkozz be senkinél, várd meg, hogy mutasanak valami apró jelet, ami azt jelenti, hogy zöld utad van. Onnantól lehet alakítani a dolgokat. A legfontosabb a társaság minden esetben, és a barátaid. Ha nincs igazi barátod, és egy társaság, akik számítanak rád, legelőször azt keress, mert az a legfontosabb. Őket soha ne hanyagold el, mert nagyot pottyanhatsz, ha valami egyszer balul sül ki. Ezt tapasztalatból állítom. Remélem nem fogalmaztam túl kesze-kuszán. Elég késő van már.

/+ tanács: Szedj össze pár barátot, lehetnek lányok is. Vagyis inkább legyenek is lányok! Ugorjatok le Sziget-re egy sátorral, és ott gyakorolhatod, hogyan kell közvetlenül és természetesen viselkedni, azonkívül életreszóló élmény, és igazi összekovácsoló erő is./

(#29) #56474624 válasza v.tom (#28) üzenetére


#56474624
törölt tag

Azért az mégsem úgy zajlik mindenkinél, hogy lemegyek a helyi törzshelyre, és összekukázok egy szép nagy baráti társaságot. :D
Meg ki akar alkalmazkodni állandóan másokhoz? Én biztos nem. Valaki számára épp az a természetellenes viselkedés, ha társaságban teszi-veszi magát, számomra rémkellemetlen.
Jómagam eleve úgy gondolkodom erről, hogy aki hasonló, mint én, az szintén hozzám hasonlóan jár el, és nem valami társaságban illegeti-billegeti magát.

Egyébként lehet, hogy manapság "gáz" le- megszólítani csak úgy lányokat, és teszem azt uramboccsá nem szórakozóhelyen, de néha nem árt. Csináltam már egyszer-kétszer, és nem haltam bele. Mégcsak ciki sem volt. Bár azt követően rá pár napra a belső minden kétséget eloszlatott. :DDD
Azóta azért kifinomultabb lett a szaglásom, így most a "Ne állj szóba idegenekkel!" felszólítás bizonytalan ideig érvényben. :)
Ezzel egyébként most nem fikázni akartam a tanácsod, csak arra rávilágítani, hogy nincsenek "univerzális" eljárások ezügyben sem.

[ Szerkesztve ]

(#30) killipoly


killipoly
aktív tag

Sziasztok!
Kicsit érdekes ez az egész iromány és az azt követő hsz.-ek.Ha megfigyelitek a cikk írója egy kommentet sem biggyesztett oda válaszként/köszönetként.(nagy az esélye,hogy valaki poénból csinálta az egészet és most röhög a sok balekon,aki próbál segíteni szegény szingli srácon:D)
De tételezzük fel,hogy igaz a dolog,ezesetben én is hozzászólnék:
Nagyon sok alapigazságot mondtak el az elöttem szólók.Én már azt is nagy problémának tartom,hogy ezt az egész dolgot itt,a prohardver.hu-n osztottad meg,ami valljuk be,alapvetően nem ilyen jellegű oldal.Emberek vagyunk,általában kapcsolatban állunk embertársaink egy csoportjával mindannyian,ki kisebb csoporttal,ki nagyobbal.
Ezekbe a kisebb-nagyobb csoportokba beletartoznak a személyes barátaink is.
Úgy gondolom ezzel őt/őket kéne megkeresni,azért csak emberek vagyunk még,hiába halad a társadalom affelé,hogy teljesen átálljunk az elektronikos etc.. úton való kommunikálásra.
Én az ilyesféle problémáimat mindig a barátaimmal tudtam megbeszélni,eszembe sem jutott volna,hogy hasolóképpen járjak el,mint te.Én ezt tenném hozzá a többiek véleményéhez,amelyekből sokkal egyetértek,ezért ezeket már nem taglalnám.
A személyes emberi kapcsolatok mindenképpen fontosak a lelki egyensúlyhoz,ami alapja egy pozítiv hozzállásnak az élethez.Remélem soraim közt voltak értelmesek is,lefekvés elött gyorsan összecsaptam:)
[magamról csak annyit,hogy 19éves vagyok,másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel]
Szép napot mindenkinek! :DDD fly

(#31) dokar válasza v.tom (#28) üzenetére


dokar
addikt

Nem csajozni kell járni, ez már alapból gázul hangzik. Egyszerűen járj el olyan helyekre kezdetnek, ahol találhatsz a te ízlésednek megfelelő partnert.

Ismétlem, a legfontosabb, hogy ne csajozni járj, hanem barátokat, ismerősöket szerezni. Szerezz magadnak sok lány ismerőst. Ne próbálkozz be senkinél, várd meg, hogy mutasanak valami apró jelet, ami azt jelenti, hogy zöld utad van. Onnantól lehet alakítani a dolgokat.

Ne haragudj, de ez eléggé lúzer taktika. A sültgalamb senkinek sem fog egyenest a szájába repülni. Utcán vagy bárhol az életben ha megtetszik neki vki, akkor oda kell menni és leszólítani, nem pedig várni a zöld útra. Nem pénzből vagy barátokból kell sok a nőszerzéshez, hanem önbizalomból. Ez a legfontosabb.

extra - SEXRay

(#32) edipqe


edipqe
senior tag

javaslom a nők, nőügyek topicot, és amiről írtál abszolute nem gáz. Nyugodtan használhatod a nickedet. Ez teljesen természetes probléma. :R

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#33) rolko


rolko
őstag

Szerintem járj el disco-ba és egyéb ilyen helyekre.... és ott tuti összejön valami ;] :D

(#34) proof88


proof88
addikt

Szerintem már azért sem ír ide, mert a röptében regelt accountjához elfelejtette a röptében kitalált jelszót (amit max a röptében regelt email címhez lehetne kiküldetni). :DD
Egyébként valóban flörtölgetni kell, ha beszélgetsz egy lánnyal és tetszik neked, és lehet számítani arra, hogy már nem találkoztok, akkor a beszélgetés végén kérj tőle valamilyen elérhetőséget; ha túl korainak gondolod, de még találkoztok, akkor ráér később is, de mindenképp kommunikálj vele élőben. Sőt, mindenféle lánnyal.. ha bemész a boltba és van több sor a kasszáknál, akkor abba állj, ahol fiatal lány van. Szokd meg, hogy rámosolyogva köszönsz nekik, és figyeld meg, hogy reagálnak. Főleg így nyáron, elég sok fiatal csajszi dolgozik ilyen helyeken, de Mekiben pl állandóan vannak fiatal lányok. Nem azt mondtam, hogy innen ismerkedj, csak ha ilyen helyen jársz, mindenképp náluk rendelj, stb., hogy szokd a lányokkal való _nyugodt_és_laza_ kommunikációt. Ne görcsölj!
A lányok ugyanazt akarják, mint te, de a kezdő lépéseket neked kell megtenned, és ezt görcsölés nélkül! Persze egy randiban benne lehet az izgalom, a heves szívverés, stb., de kell az, hogy a lányokhoz ne úgy állj hozzá, mint más lényekhez, mert nagyon jó fejek (a normálisok), és tök jó, ha körbeveszi magát az ember velük. :D
Egyébként pl egyetemen is jól lehet ismerkedni. :)

(#35) QuippeR válasza dokar (#31) üzenetére


QuippeR
tag

Aki társat keres magának, és nem csak valakit, akivel jól össze lehet gyűrni a lepedőt, annál az említett taktika célravezető lehet. (Persze valamennyi idő után ugyanúgy kell az önbizalom a társkereséshez is, de más kategória mint a csajozás, ahol tényleg szinte ez az egyetlen követelmény.)

[ Szerkesztve ]

(#36) v.tom válasza dokar (#31) üzenetére


v.tom
őstag

Értem hogy mire gondolsz, de lehet, hogy te kicsit félreértettél engem. Amit írtam, annak semmi köze nincsen a pénzhez, egyrészt, másrészt pedig nem arra kell várni, hogy a sültgalamb a szádba repüljön, de most feltételeztem azt, hogy a tisztelt szerző barátokkal sem lehet olyan bőkezűen "ellátva". Ha tévedek akkor bocsánat. Erre a következtetésre onnan jutottam, hogy itt kénytelen megosztani a problémáit, ráadásul nem meri felvállalni magát, ami nem baj, mert látszik, hogy nincs tapasztalata ilyen téren. A társas viselkedést nem lehet megtanulni fórumolvasás közben, azt kizárólag társaságban lehet megtanulni, az pedig egyenes út ahhoz, hogy találjon valakit, akivel "közelebbi" ismerettséget köthet. Ez az utcán vagy bárhol odamenős, leszólítós taktika annál, aki már sokat látott, tapasztalt, bejöhet. Nem veszi a szívére a negatív eseteket, hanem megy tovább a következőhöz. De képzeld bele magad valakiolyan helyébe, akinek teszem azt ez lenne az első alkalom, hogy közeledik egy lányhoz. Igen nagy rombolást tud egy ilyen lélekben végezni egy durvább, de akár egy finom elutasítás is. Ezért írtam, hogy szerezzen barátokat, akik tudnak neki akár a való életben, éles helyzetben is segíteni.

Azt, hogy lúzer taktika, nem állítanám. Én is hasonlóképpen élek, csak jómagam már elég régóta járom ezt az utat. Amikor olyan időszakom volt, hogy "gyors" csajok kellettek, azok jöttek, amikor hosszú kapcsolatra vágytam, ez igazi társra, találtam magamnak. Egyetlen alkalommal sem kellett a pályafutásom során egy nő miatt letargiába esnem, és soha sem maradtam huzamosabb ideig (hónapokig) barátnő nélkül.
De természetesen ez egy olyan dolog, ami egyénenként változik. Kinek mi a stílusa, milyen életvitelt folytat. Próbálgatni kell sok mindent, veszíteni nem lehet nagyot.

(#37) Painman


Painman
újonc

Sziasztok !

Köszönöm a hozzászólásokat, délután ha lesz időm megpróbálok reagálni :R

(#38) v.tom válasza #56474624 (#29) üzenetére


v.tom
őstag

Igazad van neked is sok mindenben, mert mint szinte minden, amit írtam, szubjektív. Teljesen nézőpont kérdése. És természetesen személyiségé.
Szerintem nem össze kell kukázni egy társaságot a helyi törzshelyen. Egyáltalán mi az, hogy helyi törzshely. A Te törzshelyed azért törzshely, mert számodra az a preferált központ. A másokhoz való bizonyos szintű alkalmazkodás fontos dolog. Egy igazán jó társas élet záloga is az alkalmazkodásban keresendő véleményem szerint. Minden hosszabb kapcsolatban alkalmazkodnak a felek, ah tetszik nekik, ha nem, és ez a baráti viszonyokra is igaz, csak jelentősen eltérő módon. Én amit írtam a saját példámból írtam. Szerencsésnem mondhatom magam, mert találtam egy helyet, ahol elfogadnak annak, aki vagyok. Van, aki kedvel és van, aki nem, de elmondhatom, hogy visszavárnak oda és számítanak rám. Minden szorult helyzetben a legjobb érzést az tudja nyújtani, hogy mindig vannak, akik szívesen látnak. Ez itt belül nagyon sokat számít szerintem.
Lehet hogy nem igazán érted milyen társaságra gondolok. Leírtam, hogy ne olyan társaságot keressen, ahol "illegetni-billegetni" kell majd magát, hanem olyan, ahol ő maga lehet. Ha talál egy helyet, ahol ő nagyon jól érzi magát, akkor ki lehet találni, hogy biztos lesznek oda járó emberkék, akik hasonlítanak rá. Mert így a hely lesz a közös nevező. Egy biztos pont.

(#39) #06658560


#06658560
törölt tag

Egy dolgot tudok mondani: ismerkedj, sokat, sokfelekkel, eleg valtozatos helyeken, ne azt nezd, hogy milyen no, ha no, hanem milyen ebmer, csak beszelgessetek. Lehet egy ido utan lesz belole vmi.

Sajat tapasztalat: vegighuztam eddig egyetemen nyolc evet, evvol aktivan bejarva hatot, igaz kolis nem voltam, igy sok bulibol kimaradtam, buliban csajozni nem csajoztam, egyeb modokon probaltam ismerkedni, eredmenytelenul. Aztan ket eve veletlenul osszefutottam egy oldalon egy leanyzoval, akivel utana egesz nyaron at nem beszeltunk, akkor is csak ket szo volt. Majd osszel szepen lassan elkezdtunk uzeneteken, emaileken keresztul ismerkedni, mit gondol dolgokrol, az eletrol, stb. Decemberben talalkoztunk, s jelenleg mar az eljegyzesunk idopiontja az egyetlen kerdes: masfel ev egyuttlet utan. Midnezt ugy, hogy o pecsi, en meg akkor eppen a Bekescsaba-Bp-Veszprem haromszogben ingaztam, amit miatta negyszogge novesztettem, mostanra meg leredukaltam a Burscheid-Bp/Pecs/Bcs ingazasra. Elso es remelem utolso baratnom, elotte egyeb kapcsoaltom is egyetlen egyejszakas volt, s megsem erzem hianyat semminek, hogy kimaradt az eletembol. Ja, mindezt mostanra mar 28. eves nagy marhakent mondom. :)

(#40) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

A valaszt most tenyleg ettol a forumtol varod?

(#41) vtechun válasza Painman (#37) üzenetére


vtechun
veterán

Hány éves vagy? Haverom 29, és még sose volt nővel, mondjuk annyira nem is érdekli a téma :)

(#42) Bici válasza vtechun (#41) üzenetére


Bici
félisten

Ezt meg hogy csinálja?
Ez már betegség szerintem. Mármint, hogy nem is érdekli.
Meleg, vagy informatikus? :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#43) celeron


celeron
senior tag

Először is, szerintem ne ítélj meg korán embereket. "Sokkal gázabb nálam".. tényleg írták fentebb is, hogy ilyet ne mondj. Egyik volt osztálytársamat ezért utálta meg mindenki. Mert mindenki felett könnyen ítélkezett, és hidd el ez nem jön be a népnek..
Persze légy magabiztos, minden helyzetben. (Bár most én is eléggé reménytelen helyzetben vagyok a csajommal, és ilyenkor az embernek valahogy beszűkül a látóköre, és nem tud más csajra koncentrálni...csak Ő rá, )
De hogy egy csaj egy szavával meg tudja a Fiút váltani a magányból, az pedig biztos.
Sok fájdalmat, és sok örömet is tud okozni a fiunak.
De hát azért szeretjük őket :D

(#44) péter007


péter007
senior tag

Szerintem reggel este 25 fekvőtámasz, járj el kondiba, futni meg bringázni.
És ezt nem azért mondom hogy a "vadállat izomtesteddel" hódítsd a csajokat hanem azért mert önbizalmat ad.
Az már csak kellemes mellékhatás hogy jobban is fogsz tőle kinézni(ezt jól megmondtam), de fontos a megjelenés és az első benyomás.

(#45) dokar válasza Bici (#42) üzenetére


dokar
addikt

Meleg, vagy informatikus?

A kettő kombinációja lehet még nagyon érdekes. :DDD

extra - SEXRay

(#46) atee


atee
őstag

A probléma ott kezdődik, hogy ilyen formán akarsz tanácsot is!
Hol vannak a barátok,haverok?
Nyugtasson az a tudat, hogy a legnagyobb balekok is megtalálják majd a párjukat! Több nő van mint pasi :D

D-day 2002-01-04 01:54

(#47) Verus válasza vtechun (#41) üzenetére


Verus
senior tag

Mondjuk ez se normális. :U Magában kellene kicsit kutakodnia... Pláne ha még nem is érdekli a dolog.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#48) anjani182 válasza Grigorisz (#14) üzenetére


anjani182
őstag

A cikk elolvasása után pont ez jutott nekem is eszembe. :R

Forever and ever, let's make this last forever.

(#49) HavocS válasza Verus (#47) üzenetére


HavocS
senior tag

Akinek kevés az önbizalma, ennyi idő után simán beletörődik, hogy szűzen fog meghalni... ilyenkor már minden egyes eltelt nap egy újabb falat húz fel a cél elé, ezért inkább nem is foglalkozik vele.

(#50) Dave™


Dave™
nagyúr

Szerintem maradj továbbra is kedves, nyitott és udvarias, ezzel semmi gond, ha normális nőt szeretnél, ezek alap dolgok. Amin változtatni kellene - szerintem, mert nálam ez elég erősen működik - hogy ne nyomulj, légy inkább elérhetetlen. Ezt viszont nem mindegy hogyan csinálod, mert akár úgy is tűnhet, hogy el vagy szállva magadtól és az nagyon rossz. Inkább úgy viselkedj, mintha már lenne egy fantasztikusan kiegyensúlyozott boldog kapcsolatod (értsd: ne látszódjon, hogy bármit is akanál tőle) és nem akarnál semmi mást, mint pusztán férfiúi mivoltodból kedves és udvarias lenni egy nővel. Persze van, ahol a taplóság jön be, van, ahol a nyomulás, én viszont a fentire esküszöm, több mint jól működik nálam ;)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Életem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.