Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) hallador válasza CharlieDrop (#49) üzenetére


hallador
addikt

Nézd olcsó Jánoskodni lehet, de ha komolyan gurigáznak azzal a bizonyos ..... Akkor Power, mert a Power, vagy Sparc az igazi ilyenre. (PONT)

Az vesz X86-ot aki spórol, de komolyabb helyen akkor spórolnak ilyen eszközökön, ha nem fontos az a rendszer ami azon fut, ha fontos, akkor nem Windows lesz ott abban én biztos vagyok. Vagy ha az lesz, akkor minimum 2 példányban, és két szerverteremben, ami egymástól minimum 1 KM-re van, mert a gyár kerülete 3 KM.... Az az minimum 4 Windows látja el a feladatot.... Mert nem baj, ha redundáns....

Az hogy dolgoztál ilyen helyen az lehet, az, hogy meg mennyire értenek valamihez, az más kérdés. Én is sok helyen dolgoztam...

Vagy láttál valahol olyat hogy leírtam volna, hogy nincs olyan hely, ahol Windowson fut az Oracle, vagy csak olyat láttál, ahol azt írtam, hogy komolyabb helyen?

....... :R

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.