Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kaiku


Kaiku
senior tag

meg ha van rá pénze. Szerintem ez nem rajongás kérdése hanem pénzé, meg persze némi akaratért. Gondolom azért nem marad így hosszú évekig...

(#2) oriic válasza Kaiku (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha sok pénze van de nem rajongó, akkor miért csinálna ilyen alagsort? :D Itt pont a rajongás a lényeg.

Live-Die-Respawn

(#3) vallas


vallas
senior tag

2:14-nél sz üvegen: venbanya :DD :DD :DD

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#4) Kaiku válasza oriic (#2) üzenetére


Kaiku
senior tag

Jó rendben, de szerintem ha igazi rajongó lenne akkor inkább Ő hozná össze az egészet max az alapanyagokat venné meg a belső építészethez. Az, hogy valaki valamiért könnyedén kicsenget egy összeget az nekem inkább csak hóbort mert megteheti, mindenki láthatja.

(#5) oriic válasza Kaiku (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na de ha nem ért hozzá, miért ne bízhatna meg valakit mindezekkel. Attól még rajongó marad, és nagyon király a szoba úgy is, hogy nem a két kezével csinálta az egészet.

Live-Die-Respawn

(#6) Kaiku válasza oriic (#5) üzenetére


Kaiku
senior tag

Hát pont az a kihívás, hogy nem ért hozzá, de a rajongás miatt megtanulja, addig csinálja amíg jó nem lesz! :K

(#7) vegitossj7


vegitossj7
addikt

És a végén konzolon játszik...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#8) Djuree


Djuree
félisten

jól néz ki, a háza is komoly. ennyi pénzből nem nagy cucc, biztos nem annyit keres mint én...ha annyit keresnék nekem is lenne ilyesmim lehet. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9) oriic válasza vegitossj7 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint hol? Minek a végén? :D Nem játszik sehol, az anyag végén távirányító van a kezében és trailereket néznek.

Live-Die-Respawn

(#10) csabsz13 válasza oriic (#9) üzenetére


csabsz13
aktív tag

nem játszik, csak azt mondja, hogy várja, hogy kijöjjön az ESO konzolra, mert akkor majd játszhat az európai vagy kínai barátaival bármikor.

amúgy közben eszembe jutott, hogy pl sok Fallout témájú pince van Magyarországon, arról is lehetne forgatni - vagy az Illatos úti telephelyet mutogatni, mint egy Fallout theme park a város közepén :))

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#11) oriic válasza csabsz13 (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, közben normál hangerővel végighallgattam, sry akkor előbbiért.

Live-Die-Respawn

(#12) Sicilian


Sicilian
addikt

Neekeem teetszik ! :C

nothing is true everything is permitted..

(#13) ViZion válasza csabsz13 (#10) üzenetére


ViZion
félisten

+1 a második felére.
A mi városunk meg hétvégén tisztára olyan, mint a walking dead-ben, csak itt még zombik sem rontanak ki a kecókból... ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14) Whysperer


Whysperer
addikt

Klassz lett!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#15) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Szépen megcsinálták, bár azért valljuk be hogy ennyi pénzért olyan pincét rakok/rakatok össze amilyet akarok. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Pofás! :)

A.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.