Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64) Zsopa válasza t72killer (#63) üzenetére


Zsopa
tag

2 hónapja figyel itt ez a 1080 ti... Mivel pont idegösszeomlásom volt/van :O , nem tudok játszani sajnos... Őrület de egyszerűen kiégtem :W , el sem bírom indítani a játékokat... annyira bezakkantam hogy játák mániásból, játék iszonyom lett, pánikban vagyok tőlük, ha beindítok valamit az idegtől reszketek, hogy kevés fps lesz, hogy kifagy, hogy túlemelgszik valami, hogy a játékban megszívom, hogy elszáll a gép... hogy lemaradok valamiről, vagy 50 játék van feltelepítve legalább amit épp elkezdtem vagy még oda sem jutottam és vagy 100 amit félbehagytam (mind nyomasztanak, hogy kéne csinálni, kidobott pénz volt stb), közben összeomlott a win10-em is... újra kéne rakni... a cpu hűtőm csapágyas lett, le kéne garoztatni (de hetekig tesztelik akkor addig nem lesz gépem, tehát halogatom)... és sorolhatnám, teljes káosz, totális összemolásban vagyok lényegében megőrültem, sajnos úgy néz ki (nyilván ehhez még igen hosszan tudnám fejtegetni a családi, anyagi, egzisztenciális problémákat, totális összeomlás van mindenfelől, csak a baj, hozzá az országban tomboló helyzet... plusz a pia is nyilván... pánikrohamok, szuicid gondolatok figyelnek be naponta meg ilyenek... :Y . de bocs ez mind magánügy... )
Tehát teljesen feleslegsen van itt ez a méregdrága top VGA, egyáltalán nem bányásztam vele, és jó ha pár órát játszottam... Már rég ki is vettem a gépből, itt az asztalon van szinte érintetlenül és több mint egy hónapja nézegetem hogy most mi a sz@rt kéne kezdeni vele, kezdjek el bányászni horror villanyszámlával és kell venni egy légkondit is mivel padlásszobábam lakom... gondold el hogy ha egész nap megy a cucc mi lenne itt, tehát még költségekbe kellene verni magam, naponta nézem vagy 5 hete az altcoint és a zcasht, és a crah óta csodálatosan biztosan mennek lefelé... Ma döntöttem el, hogy kész inkább eladom, amíg még van ára...
http://hardverapro.hu/apro/gigabyte_gtx_1080_ti_gaming_oc/[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.