Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) sumdudum válasza Ivy.4.Ever (#97) üzenetére


sumdudum
tag

Jah!!!

Kowalsky#2903

(#102) sumdudum válasza BiP (#88) üzenetére


sumdudum
tag

Igen, erre írtam, hogy értem én, hogy homlokkal levéd meg aztán lefejelte a térdem meg stb.. ugyanmár 96ban volt ez szöveg, és gondolom használták is! Ez nem működik a valóéletben egy ilyen helyzetben.. (egyrészt senki nem olyan gyors mint Neo; kettő az adrenalin elő hozza még a leggyámoltalanabb f4szból is az állatot; és megfogja csapkodni a kisebbet, aztán magyarázhatod a rendőrnek, hogy lefejelte a térded, meg beleütött a homlokodba. Nézőközönséget mellőzve mondjuk egy C típusú fejletlen anomáliával szemben.. De legyen ott az osztály, kiket fognak először kihallgatni?!

A fehérbőrű nőket! Mert ők a legtörékenyebbek, nem társulnak a "családhoz", és megelőzik a befolyásolást/megfélemlítést!

[ Szerkesztve ]

Kowalsky#2903

(#103) #90088192 válasza sumdudum (#99) üzenetére


#90088192
törölt tag

Rengetegszer csepeltek el, nem kicsit. Hisz 20kg-mal nem volt nehéz elbanni.

Vagyis akkor most kártérítést kell fizetnem azért mert túl erős volt a csontom, és túl közel volt a felszinhez?

Mi ezen hihetetlen, a boxolás lényege, hogy fejbe húzzad az ellenfelet nem?

Nem értem mit értetlenkedsz :DDD

A tanár úgy van fenyitve, hogy a diák az orra előtt megáll aztán boxol mintha orrba akarná vágni.

Ugye tudod milyen messze van az orrod a homlokodtol?

Sebaj :DDD

(#105) Yodafon válasza VágniValó (#6) üzenetére


Yodafon
senior tag

ki az?

I'm gangsta!

(#106) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Tanárokra, díszítésre :D. Nekem amúgy nem rémlik, hogy ilyesmire kellett pénzt áldozni a mi giminkban, sőt jutott pénz mind vacsira mind kirándulásra érettségi után. Tényleg ünneplés volt, mert senkit nem húztak meg, bár egyikünk nagyon billegett. 2000 nyara, akkor még reménykedtünk a jövőben :).

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#107) Narxis válasza E.Kaufmann (#106) üzenetére


Narxis
nagyúr

2000, lol, azok voltak a boldog békeidők. Akkor még tényleg hinni lehetett, hogy jobb lesz. :)

Thanos was right.

(#108) kilua válasza Fred23 (#80) üzenetére


kilua
senior tag

Bár itt a balkánon "unpopular opinion" a világ nyugati felén akkor is ha valaki terhes nőket támad meg otthonukban, és "a hagyomány szerint leesik a lépcsőn" ->
Ideje véget vetni a barbár hagyományoknak.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#109) #90088192 válasza Narxis (#107) üzenetére


#90088192
törölt tag

Hinni még most is lehet :DDD

(#110) E.Kaufmann válasza kilua (#108) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

1. nem ide kéne
2. ha már, a legutolsó szemétládának is joga van arra, hogy ha együttműködik, ne érje "baleset" letartóztatás közben. Miért? Nem véletlenül lett annak idején szétválasztva a végrehajtás, az ítélethozás meg a ... nemtudommmégmi, mert elfelejtettem. Az a lényeg, hogy valaki mert akár tévesen azt gondolja rólad, hogy egy szemétláda vagy, egy pattanás a társadalom hátsóján, még ne nyírjon ki, mert rossz napja van és mert "úgy is megérdemled". Legyen vizsgálat, nyomozás, ítélethozás és végrehajtás, még ez a rendszer se tévedhetetlen, de van sansza az ártatlanoknak (na meg a bűnösöknek is )
A másik ügy, amikor a rendőrtől elvette az illető a sokkolót és sokkolta a rendőrt és még videó is volt róla, amin ez látszott, na arra azt mondom, hogy jogosan durrantották le. Én is lelőttem volna, ha társamat egy akárki árammal csapatja.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#111) Narxis válasza #90088192 (#109) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az a baj, hogy most már el se hiszem persze nem szerencsés összehasonlítani a gyerekkorral a felnőttkort hiszen akkor még az ember nem tapasztalta meg (jobb esetben) a való világot, alapból tele vagy reménnyel. :)

Thanos was right.

(#112) E.Kaufmann válasza Narxis (#111) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ebben van igazság, de akkor még Szeptember 11 és a Windows XP megjelenése előtt voltunk :W :DDD . Én egyszerre telepítettem a tesztváltozatot és néztem a híradót, hogy mif@ß történt itt. :(

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#113) Fred23 válasza E.Kaufmann (#110) üzenetére


Fred23
nagyúr

"a legutolsó szemétládának is joga van arra, hogy ha együttműködik, ne érje "baleset" letartóztatás közben."

Szerintem is. Ugyanakkor időnként humánusabb lehet a "lépcsőn leesés" és elengedés. Nem törvényes, nem követendő, de humánusabb.

Nem is olyan régen volt felénk egy hülyegyerek, aki az ablakból lövöldözött a buszmegállóban állókra légpuskával. 20 éve elverték volna a rendőrök, aztán elengedik; most meg tán ülhet.

[ Szerkesztve ]

(#114) BiP válasza #90088192 (#109) üzenetére


BiP
nagyúr

Lehet, de most már a remény is halványulni látszik...
Úgy indultunk neki még gyerekkorban, amikor csatlakoztunk a "nyugat"hoz, hogy itt 30év múlva bármi lehet, erre mit látunk, hogy kidobtunk az ablakon 30évet, semmivel nem vagyunk előrébb (sőt), pedig tényleg sokminden lehetett volna.
Úgyhogy ami akkor remény volt (túl azon, hogy naív gyerekek voltunk, ma meg felnőttek), az ma már csak igen haloványan pislákol még.

(#97) palacsa: 300/osztály? Az fejenként 10e. Ez nem sok, ebből nem sok osztálykirándulásra mész el. 1 napos, valami buszos talán mondjuk belefér.

(#102) sumdudum: Nem kell visszaütni, meg agyonverni, vagy úgy intézni, hogy "elcsússzon a fürdőkádban". Azt mondja Agyturbina, hogy elég, ha a kemény homlokodat találja el, az neki lesz szar. (bár nem tudom, kinek milyen kemény a feje, én nem szívesen csapatnám magam homlokon).
Úgyis lesz bizonyítékod (mert tuti levideózzák), hogy ő ütött meg, és ez jó esetben elég.

(#115) finest válasza Hi!King (#94) üzenetére


finest
őstag

Ezt a hsz-t nagyon adom.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#116) #90088192 válasza BiP (#114) üzenetére


#90088192
törölt tag

+ Narxis

Tudjátok hol a hiba, sokszor leírtam már, mert a hit nem elég.

Lényegtelen ez van ezt kell szeretni :R

(#117) kilua válasza E.Kaufmann (#110) üzenetére


kilua
senior tag

Valamiért eszembe jutott mint a Brian élete című filmben a bíró:
"Senki nem kövez meg senkit, akkor sem ha azt mondja hogy Jehova" :)

[ Szerkesztve ]

(#118) testamentum


testamentum
újonc

Zoom 2.0! Közkívánatra megismétlik a tanévzárót.

(#119) Ivy.4.Ever válasza BiP (#114) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Igen, ha elmegy legalább a fele, a másik feléből meg nem lenne érdemes elindulni, ezért nincs semmi.

(#104) lakotibi
Mire megy el: egy idióta egyen öltönyre, ami oylan gagyi, hogy utána sosem fogod felvenni. Csak ez legalább egy tizes. Díszítésre, tanárok ajándékaira. És annak jó magyar(balkáni) szokás szerint "meg kell adni a módját". Szalagavató, szalagavató utáni buli, ballagás, ballagási bankett. Mindkettő esemény ugyanabban az évben, gyakorlatilag ugyanazt ünepelve. Szintén okos észjárás. :W És akkor mennyinél tartunk?

(#121) Hi!King válasza Ivy.4.Ever (#119) üzenetére


Hi!King
őstag

Szerencsére nálunk sem egyen öltöny, sem költséges szalagavató buli (a szülővárosom összes iskolájában a szalagavató egy félig komoly, félig tanárokat paródizáló műsor egy osztályteremben, amit a diákok adnak elő, a tanárok a közönség, utána egy pezsgő - szülők ott sincsenek).

(#122) testamentum válasza Hi!King (#121) üzenetére


testamentum
újonc

Ez is egy parodizáló műsor volt :C

(#123) Reggie0 válasza Ivy.4.Ever (#119) üzenetére


Reggie0
félisten

Nalunk olyan gagyi volt a kotelezo egyenoltony, hogy mar 10 perc utan szar volt viselni, nemhogy utolag :)

(#124) testamentum válasza Reggie0 (#123) üzenetére


testamentum
újonc

Nem csoda, h itt le is tolta a gatyáját az úriember. Meg lehet őt is érteni....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.