Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrterminator


mrterminator
aktív tag

ŐŐŐ, hát egész nap játszani :D de amúgy jó vidi.

(#2) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Komoly kis propagandavideó. Szépen be is mutatná a "PlayStation életérzést", de a reakciók kicsit el vannak túlozva. Mondjuk nem nagyon járok Japánban, de nem hinném, hogy olyan sok Vita-val nevetve vergődő lány van arrafele, plusz alapból a játék közbeni viselkedés, stb... Meg persze, pont a japánok fognak Killzone-ozni :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) gianni85


gianni85
veterán

Egyik W8-as tv-t elfogadnám a videóból

(#4) szentvik


szentvik
tag

Faszán összerakott kis vidi, jól mutatja meg a PS lehetőségeit.
(Persze egyet értek az előttem szólokkal, hogy el van nagyolva minden, meg ki az aki egész nap csak gémel...de hát na...az promó mégis csak promó :)) )

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#5) adio


adio
tag

Tipikus japán videó japánoknak. Biztos láttatok már japán műsorokat vagy reklámokat. Ott minden el van túlozva, kiemelve. Ott ez kell, nincs ezzel a videóval semmi baj, nekem tetszik. Talán amikor 4en ülnek az asztalnál körben Vita-val és játszanak. Az kicsit érdekes.

A fiút a férfitól csak a játékai ára különbözteti meg!

(#6) Raysen623 válasza Mister_X (#2) üzenetére


Raysen623
addikt

Nyugodjál bele, van elég japán csajszi aki ilyen cuccokkal rohangál...ők más életszínvonalon élnek mint mi! Ezt azért ne felejtsétek el:D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#7) Mister_X válasza Raysen623 (#6) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem kell nekem bemutatni Japánt, nem is azon volt a hangsúly, hogy van-e Vitája, hanem hogy vergődik... Én az ilyeneket méterekről kerülném.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) Madwe


Madwe
nagyúr

Ez alapján a ps4 vitára tud streamelni neten keresztül? Eddig úgy tudtam h csak akkor megy ha egy wifin vannak - és úgy nem sok értelmét látom, ellenben ha neten keresztül is megy az már más tészta és hosszútávon lehet beficcan egy vita nálam is...

(#9) unrealnoise válasza szentvik (#4) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Ki? Hát a hardcore gamer. És a hardcore gamer az biztos vevő.... és elég sokan is vannak szvsz.

Aztán biztos én vagyok retardált, de ha tehetem én is sokat játszom, annyit, amennyit csak lehet. :P

Ki erre, ki arra bassza el a szabadidejét.

[ Szerkesztve ]

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#10) unrealnoise válasza adio (#5) üzenetére


unrealnoise
senior tag

A videó szerintem is fasza.
Aztán meg: mintha nem majd minden reklám lenne eltúlozva... Naphosszat lehetne sorolni...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#11) saelin


saelin
veterán

Hangulatos reklám, lehetne több ilyen.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Végre egy reklám ahol nem a konkurenciát fikázzák. Nagyon fain :)

(#13) Slade92


Slade92
aktív tag

Tipikus eltúlozott marketing videó!

(#14) janos1988


janos1988
addikt

Mindenkinek mindene megvan a tökéletes élményhez.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#15) Raysen623 válasza Mister_X (#7) üzenetére


Raysen623
addikt

Akkor is kerülnéd ha MHA lenne a csaj? :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#16) Mister_X válasza Raysen623 (#15) üzenetére


Mister_X
nagyúr

?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17) TazLeacher válasza Madwe (#8) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem tudom, de végül örülök, hogy megvettem a Vita-t. Nagyon jó kis cuccos. Bár keveset használom, de kétség kívül kiváló gép.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18) Zedz


Zedz
addikt

Szívesen megnéznék ebből egy magyar verziót. :DDD Emberünk lelövik, az meg 5 percig káromkodik 1 levegővétellel, szóismétlés nélkül. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.