Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothbe


tothbe
addikt

Már vártuk ezt a részt is. De valahogy még hiányolom a végét, amikor már lett net, hiszen valahogy csak eljutott ez is meg a fórum bejegyzések is hozzánk. És kérünk még pár képet az Actros belvilágából, ha lehet. De igyekszem nem telhetetlen lenni. :D

By(e) Tothbe

(#2) Lenry válasza tothbe (#1) üzenetére


Lenry
félisten

+1 szavazat a kamionbelsőre :)
ahogy leírtad, kész luxuslakosztály, arra meg kíváncsi vagyok.

jó írás lett ez is, el tudtam vele ütni egy rohadt unalmas órát :D :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) tothbe válasza Lenry (#2) üzenetére


tothbe
addikt

igen, én is csak azt vettem észre, hogy már több mint 1 órája a GDP termelése helyett csak olvasok és ráadásul olyan jól kikapcsolt a dolog. :K

By(e) Tothbe

(#4) gabe_


gabe_
őstag

Köszönjük az újabb gyöngyszemet! :R

Sovány szakácsban sose bízz!

(#5) JanFe


JanFe
aktív tag

Mar vartam az ujabb reszt. Koszi :C

"There is nothing permanent except change"

(#6) Napfénysüti

Nagyon jó rész lett. Megjött a kedvem egy kis GTS-hez asszem veszek is egy Actrost. :D

Més que un club!

(#7) p3rgam3nt


p3rgam3nt
tag

Örülök az újabb résznek , hatalmas grat érte :R
Várom a következőt!
Ja és szintén +1 a belsőre! :)
Jó gurit!

"Elég szar a helyzet mostanában. Férges az alma, savanyú a narancs, csak a dió kemény és hozza a formáját." -grelekin

(#8) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Köszönjük szépen mindenkinek! Képeket a belsőről fogok fel tenni nem sokára.
A napló jelenleg azért fejeződött be így, mert Apunak úgy volt internete hogy nem voltunk itthon, mindenki dolgozott. SMS-t küldött hogy elküldte a cuccokat. Csak 40 percig volt fent.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9) kiskakas


kiskakas
senior tag

csak egy tipp faterodnak.. vegyetek egy linksys wrt54gl-t a kamionba, 100mw-ra felhuzni, tomato fw-t rarakni, majd wireless survey a parkoloban :) Nagysagrendekkel tobb AP-t fog vele latni es stabilabb lesz a kapcsolat, kliens modban racsatlakozik az adott AP-re a router meg kabellel a notira. Esetleg WDS, akkor utp se kell, csak ez picit tobb ido es konfig.
:) egy hasznalt GL 8-9e ft, esetleg jatszik még olyan TP-Link,ami tudja a kliens modot/wds-t.

(#10) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

A tippet köszönjük, de a Secron már folyamatban van.. :) Állítólag 2-3km-es körzetben elérhetőek lesznek a hálózatok.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#11) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mit mondhatnék? Ez is nagyon jó. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) gamerkiller válasza Vakegérke (#11) üzenetére


gamerkiller
senior tag

:R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#13) Lars


Lars
őstag

Köszönjük az újabb írást, külön köszönet az információért hogy Igenis valami bűzlik Dániában :D
Kocsibelső képek engem is érdekelnek, remélem hamarosan kapunk belőlük :)

(#14) Gradilaci válasza Lars (#13) üzenetére


Gradilaci
tag

KÉP!

KÉP EZ IS!

Sajnos többet nem találtam.

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#15) Lars válasza Gradilaci (#14) üzenetére


Lars
őstag

Húúú hát ez gyorsan ment :)
Eszembe jutott még valami, azért jöttem vissza, mondom gyors leírom, erre tessék. Itt vannak a képek :)
Ami az előzőből kimaradt az az, hogy napok óta néztem már az oldalt, hogy mikor jön a következő írás. Már kezdtem aggódni, hogy valami gond lett.
Így most már nyugodt vagyok, ja és gratula az új szekérhez, de egy új akksit alkudj ki még a főnöktől :)

(#16) Gradilaci válasza Gradilaci (#14) üzenetére


Gradilaci
tag

Az utolsó előtt kép linket eltoltam, itt van még egyszer. Bocs - Gamerkiller.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#17) Lars válasza Gradilaci (#16) üzenetére


Lars
őstag

Épp szólni akartam, hogy a link nem jó :B

(#18) gamerkiller válasza Lars (#17) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Gyorsabb voltam..:P
Aksit pedig annyiból áll cserélni hogy bemegy a szervizbe és kicserélteti..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#19) Vakegérke válasza Gradilaci (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez a kép a lakásomra emlékeztet. Jó kis otthonos kupleráj. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) Száguldó


Száguldó
csendes tag

Ismét egy fantasztikus írás! Köszönjük! :)
További jó utat!

(#21) gamerkiller válasza Vakegérke (#19) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Akár hogy is nézzük ez egy otthon.. :) Kamionban nem lehet rendet tartani..:) Nekem sosem sikerül.. :)

Száguldó: :R

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#22) bluntside


bluntside
csendes tag

nahát most olvastam végig az összes epizódot, nagyon érdekes és lebilincselő volt, "kamionos apunak" üzenném hogy ABBA NE HAGYJA az írást!!!! követeljük a folytatást, csak így tovább!!!!! :C :C :C

(#23) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Zseniálisak ezek a vasak, ha kipróbálhatnám őket egy percig sem haboznék :)
Az írás szokásos minőség, jó ideig leköti az embert a sok olvasnivaló, minden mondat érdekes. Köszönjük.

apropó, a kamionos cégek állnak jogsit is pályakezdéskor, vagy az saját zseb?

[ Szerkesztve ]

(#24) gamerkiller válasza bluntside (#22) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Te egész délután olvastál? :Y Mennyi ideig tartott?
(#23) aero.: Saját zsebre kell megcsinálni a feltételnek számító jogosítványokat! :)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#25) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

óóó fotóztál vonatot nekem :DD de kedves vagy :)) :C :R

DB Cargo 290-es sorozat, tolatómozdony :)

köszönjük az írást!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#26) talmida


talmida
Közösségépítő

Mindig olyan izgalmasak ezek az utak. :D Köszi az újabb részt! :C

IN GOD WE TRUST!

(#27) tothbe válasza Gradilaci (#16) üzenetére


tothbe
addikt

nagyon jók, köszi!! a tető az nagyon ász, meg a fotelek sem semmik
Még az emlegetett hütö rész érdekelne, mert bár kerestem gyári fotókat, de azok nagyon bénán mutatják, szinte semmi sem látszik.
Aztán küldd majd a sztori folytatását, ha van neted, szerintem sokak gyerekkori álma valósul meg igy legalább a neten, ha már életben nem lehettek kamionsoförök.

By(e) Tothbe

(#28) gamerkiller válasza tothbe (#27) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Videó 1
Engine start
Nagyon jó kis videó.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#29) shadeofme


shadeofme
tag

Elolvastam. Legalább valami jó is történt ma velem. :)
Amúgy ez a video se semmi a gépszörnyről.

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#30) gamerkiller válasza shadeofme (#29) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ez még a régi kiadású 1844-es, ilyennel dolgoztunk a kettővel ezelőtti cégnél... :) :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#31) L_Jani


L_Jani
csendes tag

Köszönjük a napló folytatását, ismét szuper lett!

Sokakhoz hasonlóan nekem is gyermekkori álmom a kamionozás - ami most talán hamarosan valóra is válhat! Ha ezen a héten nem jön össze egy - más jellegű - megpályázott állás, akkor a jövő héten megyek kiváltani a tachográf kártyát és irány a Wabi! :)

Én is ajánlok egy hangulatos kis videót az autóról:
Mercedes Benz Actros 1844 - My first trip...

[ Szerkesztve ]

(#32) sakic


sakic
csendes tag

Jó kis írás!
Miért van 16 fokozatú váltója a gépnek, ha 8.-ikban 80-nál 1200-at forog? 16.-ikban elmegy alapjáraton? :D Ja meg a másik: úgy tudom, hogy 40 tonna ezeknél a max. de te általában sokkal kevesebbet viszel. Nem pazarlás ez így? Valaki hozzáértő válaszoljon légyszi!

If it's too loud you're too old!

(#33) zs0ti


zs0ti
csendes tag

Tényleg nagyon lett ez a rész is,csak úgy mint a többi! :)

(#34) Bib


Bib
őstag

Erre az irományra ideragadtam én is. Köszi!
Jó utat! Vigyázz magadra!

(#35) tibi666 válasza sakic (#32) üzenetére


tibi666
senior tag

van egy hosszabb és egy rövidebb fokozat asszem.
látod a videón is, hogy a 8as felett van egy nyíl.

(#36) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Ismét egy nagyon jó írás. Köszönöm szépen. :R :R
Nagyon szép kutyusotok van :)

(#37) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Köszi, jó rész lett :) Milyen laptopot szoktál magaddal vinni? Nem jövök rá kép alapján :(

(#38) Hiftu


Hiftu
senior tag

Felvehettek engem is a rajongók közé.
Még van olvasnivalóm a régebbi irásokból, de eddig nagyon jó.
Köszi.
(ja, fél órával éjfél után vagyok, de nem tudtam "letenni".)

[ Szerkesztve ]

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#39) #47053824


#47053824
törölt tag

Nagyon élvezhető az írásod, szinte beleéltem magam. :C
Engem viszont az anyagi elszámolás érdekelne, ha lesz időd erre. Félre ne érts, nem akarok a zsebedben turkálni, nem kell konkrét szám se, csak hogy számolják a munkaidőd, fizetés nagysága függ e a megtett km-től, stb...

(#40) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Amint hazaérek a melóból mindenkinek válaszolok igérem, de most csak a reggeli barátnő ébresztő sms-t csattintom el. :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#41) Kurutomi


Kurutomi
csendes tag

Hangulatos kis írás ez is.Még folytatást... :K
Amúgy a testvére is kényelmes.Öröm vele a 24 óra. :))
[link]

(#42) Ipse89


Ipse89
tag

Újabb frankó beszámoló, várjuk a folytatást!!! :R :C

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#43) gamerkiller válasza sakic (#32) üzenetére


gamerkiller
senior tag

8^ -ba van ami azt jelenti hogy felső 8 = 8*2 (alsó is van.) = 16..:)
Többször megy negyven plafonon mint 25T-val.

zs0ti & Bib & Hiftu & Ipse89 & Kurutomi = Köszönjük szépen! :R

(#39) Péter80: Ezt még senki nem kérdezte. Európai turnékon 21 forint kilométerenként, Orosz pályán 31ft/km. Ehhez jön hozzá még a minimálbér ami az alapfizetés + üzemanyag megtakarítás. Ezekből áll egy fizetés.. :R

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#44) Ipse89 válasza gamerkiller (#43) üzenetére


Ipse89
tag

Hogyhogy magasabb 10 forinttal az egységnyi pénz a ruszkiknál?? Veszélyességi pótlék? :)

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#45) gamerkiller válasza Ipse89 (#44) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Azt mondják nem, pedig de.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#46) Bib


Bib
őstag

Remélem lesz valahol wifi,aztán küldi László az anyagot :D

(#47) gamerkiller válasza Bib (#46) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ne legyetek türelmetlenek, nem lesz vége a naplónak.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#48) gamerkiller válasza Bib (#46) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Csak mondanod kellett..:P Van nete..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#49) Gradilaci


Gradilaci
tag

Udv. mindenkinek, ujfent van egy kis kobor netem, de nagyon szarakodik. Holnap megyek egy kis nyarba, Valencia ala, majd lefenykepezem nektek a tengert... :K
Csipkedni kell magam, hetvegen allnom kell, es hetfore ott kell lennem delutanra, es 1600 km ide..
Ha sikerul, benezek kedvenc ettermembe is, mar ramferne. Lottem a kocsirol par kepet, marmint a belsejerol, majd alkalmasint elkuldom.
Udv es szep napot!

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#50) Gradilaci válasza sakic (#32) üzenetére


Gradilaci
tag

2x8 van, ahogy Krisztian is irta. Felso 8-ban van a kepen, a nyil azert mutat felfele, egyebkent terhelestol fugg, honnan indul, van, hogy 3-4 fokozatot is felvalt. Alltalaban felso 3-bol indit sik terepen, es also 5-be valt...

Bocs a gazdatol, akartam szerkeszteni, hogy egybe legyen a ket iras, de kozben megszakadt a jelem, mire visszajott, addigra meg az ido jart le...

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.