Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#259) August Rush válasza Fuxsanyi (#255) üzenetére


August Rush
csendes tag

Ha te 130-cal közeledsz, akkor bőven látni foglak a tükörben még mielőtt utolérnéd a kamiont, vagy egyáltalán az előzésbe belekezdenél. Azt egyébként remélem mondanom sem kell, hogy mint minden manővernél, a körültekintő hozzáállás elengedhetetlen.

@kovacszolt: szerintem teljesen egyértelmű, hogy az adott szövegkörnyezetben a kikerülést nem mint kresz alapfogalmat használtam, mindenesetre jellemző, hogy joebacsi kollégához hasonlóan semmi másba nem tudtál belekapaszkodni. Nagyon hangzatosak ezek a határozott kijelentések, de sajnos a lufi tartalmával egyenlőek.

Nem tisztem védeni a GLS futárokat, azonban nagyon nem mindegy, mi, milyen kontextusban és miként hangzik el. Hiszen igaz, autópályán a megengedett legnagyobb sebesség 130 km/h. Az egy más kérdés, hogy 149-ig nem büntetnek meg. Az meg megint másik, hogy kinek mennyit csal az órája: például az általam vezetett Sprinter óraállás szerinti 130-nál valójában 122-vel haladt csupán. A stílusod és a hozzáállásod alapján nem lepődnék meg ha valami ilyesmiről lenne szó, általad sarkítva.

Hány kamionosnak, rendőrnek, stb. bizonygattam én már, hogy 3,5 tonna alatt nincs szükség árufuvarozói vizsgára, se belföldire, se nemzetközire. Mindegyik nagy okos volt, míg meg nem lengettem előttük az NKH erre vonatkozó nyilatkozatát...

The music is all around us. All you have to do is listen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.