Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Gradilaci válasza .bableWes (#27) üzenetére


Gradilaci
tag

Szia(sziasztok)!
Ujra netkozelben, tartok hazafele, a hetveget Ansfeldenben toltom, igy harom napot lesz netem. A kocsiban lassan 600.000 km lesz, most negy eves. Sajnos, szerintem hamarosan leselejtezik, mert csak Euro3-as, es azoknak magasabb a palyadija. Koszonom a sok biztatast, a naploval megint rendesen elmaradtam, de a hetvegen bepotolom, es szerintem a jovo heten fel is fog kerulni. Most Krisztian kovetkezik a jobb egyben, aztan talan megint Gergo egy kicsit, igy egesz oszig nem leszek egyedul.

fireproof:
Ugy tudom, egyelore talan ha 10-12 ember jelezte, hogy jonne. De a kert, illetve az udvar eleg nagy, elferunk sokan, es tenyleg, mindenkit szivesen latunk. Ha majd arra kerul a sor, egyeztetunk, hogy pontosan ki jon, hanyadmagaval, es amolyan batyus bal forman, elvarom, hogy mindenki hozzon valamit. :K
Es aztan abbol sutunk-fozunk, ami osszejon. Ja: a Skzpe-on meg senki sem keresett, pedig itt vagyok. illetve Carlo-t mar fel is vettem...

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.