Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) rii válasza User64476 (#6) üzenetére


rii
nagyúr

sajnos a probléma forrása ugyaz ... a találatok

hardware-software oldalon is muszáj minél több ember számára érdekessé tenni
kevés az igazi kocka (elnézést, ha valakit ezzel megbántottam), aki teszteket akar olvasni, rájuk egy kisebb forgalmú weboldalt lehet csak építeni
a ph! meg azt hiszem már nem is akar "csak hardware" oldként létezni, hanem sokkal több területet szeretne lefedni.

mobilarénában pont fordított a helyzet. mert ott azért lehet előjönni azonnal bármi újdonsággal, úgy ugrik rá a nép a mobiltelefon cikkekre, meg a mobilokra, mintha csak 2002-ben volnánk még mindig (hihetetlen, hogy tizenvalahány éve még mindig telefonlázban ég az emberek többsége - én meg oldtimer hifikben, már 15 éve, pofám befogom, nem is azért mondtam, csak a mobiltelefonok sokakat érdekelnek, míg egy hw teszt kevesebbet .... meg télleg hihetetlen, hogy milyen sok van még a mobilokban ... még mindig van rajta vastagon bőr, amit hátyánként fejtenek le)

itt is a facsebuk-kal kellett eladni egy cikket .... én is bele se néztem volna ....1x nem szerepel a cikkben a fb, csak a cimben ..... ( má megörültem, h rezeg alattuk a léc .... de emmá örökre megmarad .... )

a mai világban nehéz lehet fentartani egy ilyen oldalt, és lehet már nem tudnak odafigyelni arra a maroknyi emberre akik egy "csak-hw-el foglalkozó" oldal szinvonalát várják el, ezért a kevés (nemtom) hw-teszt, és azért jelennek meg ilyen "blogbejegyzések", mert lehet, hogy hozni kell a számokat, ... kellett még, .... és akkor betolták ezt a valamit, és lehet várakozik már a tarsolyab pár ilyen még ..... hasonló vészhelyzetekre ..... vagy a f.szom tuggya ,-D

bn m pls

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.