Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Hát, a HAF-ot nem cseréltem volna le egy ilyen minimalista házra, meg is lepődtem amikor az első képen feltűnt mire is készülsz.. :Y Valahogy ég és föld a kettő.

De azért fő, h elégedett légy vele.

Juuuj, úgy izgultam, h valóban én lehetek az első? :P

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) KAMELOT


KAMELOT
titán

jó kis ház. nekem nagyon bejön :)
jó a cikk is

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#3) Vinchi


Vinchi
tag

Jó Cikk, grat.

A ház is szép meg jó, de szerintem ez az ár már túlzás egy házért és annyival nem jobb mint a CM HAF. :U

(#4) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Kösz mindenkinek! :R

Thunderzolee:Gondold el, én hogy éreztem, mivel sose tetszetek az ilyen minimalista házak, de mikor kikerült a dobozából, ez a véleményem megváltozott.

Vinchi:Ebben teljesen igazad van. Még így is eszméletlen az ára, pedig olcsóbban vettem mint itthon, de az is tény, hogy a HAF se ér annyit amennyibe kerül. Hogy kinek melyik a jobb, az nézőpont kérdése. Én döntöttem, és nem bántam meg.

(#5) superecneB


superecneB
őstag

" Az előlap és a hátlap, nem leszerelhető, a vázhoz hozzá van szegecselve(azt nem tudom, hogy a többi LL háznál is így van e)"
Levehető és szerintem a tied is, legalábbis a képek alapján egyszerűen le lehet pattintani. Ahogy az enyémen is: [link]

(#6) G@ß!


G@ß!
őstag

Egyszer mindenkit elér a Lian Li érzés! :)

(#7) Hiftu


Hiftu
senior tag

Most komolyan kiadtál 80.000 Ft-ot egy házért? :F
Ez egy kicsit túlzás, nem?

Ezek után meg csodálkozok, ha egy csomó hozzászólásban olvasok olyamiket, hogy ha évente képes valaki kiadni 100-200 ezer Ft-t számítógépre, akkor ezt meg azt igazán megvehetnéd. (Általában softwarekről van szó.)

Anyám, van pénz ebben az országban...

[ Szerkesztve ]

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#8) Nordic válasza superecneB (#5) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez meglepett. Én sehol nem láttam semmi erre utaló jelet szerelés közben, és még a kézikönyv se említette,de majd ránézek...

Hiftu:Nem tudtad? válság van/volt. :DDD De a viccet félre téve... én úgy nézem, hogy ha elkel a régi házam, akkor fele ennyibe se került... :U

(#9) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Én is osztom a véleményem, jó az irás, végezetül én is had osszam meg veletek az én tornyom belsejét!

Corsair OBSIDIAN 800D: egyszerű vonalak és a jó szerelhetőség a jellemző, ja és nem utolsó sorban a minőség!!!

[ Szerkesztve ]

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#10) Zotya84 válasza Nordic (#8) üzenetére


Zotya84
őstag

Azokat a 3,25"-öket javítsd szerintem... Elég furcsán hatnak.

Jó nagy dög mindenestre.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#11) SpZ


SpZ
senior tag

Lian-Li vagy Corsair hasonló minimalista házért bármilyen csicsás bonyolult plexis világítós házt kivágnám a kukába.
Gratulálok a házhoz és a cikkhez :R

(#12) D1Rect válasza Hiftu (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

A 80K-s ház 5 év múlva 70K.
A 80K-s VGA 5 év múlva 3K.

Melyik a hülyeség? ;)

Nordic:
A házhoz grat, nekem nem ez lenne a befutó ebből a kategóriából, de ez ízlés kérdése.
Gondolkodás nélkül cseréltem volna én is az X-et.

(#13) Hiftu válasza D1Rect (#12) üzenetére


Hiftu
senior tag

Röviden: Mindkettő.

Hosszabban:
80K ház vs 10K ház
80K VGA vs 10K VGA.
A 80K-s VGA legalább ad(hat) extra teljesítményt a mai áron elérhető 10K-s VGA-val szemben.

Kifejteni nem fogom.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#14) a000


a000
őstag

Jó cikk, szép ház, de ennyit kiadni érte :Y

(#15) Nordic válasza JONAS77 (#9) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Rajta is gondolkoztam, de voltak dolgok amik nem jöttek be az Obsidian esetében.

Zotya84: uhh köszi....

D1Rect:Köszönöm! Visszagondolva a HAF-os cikkemre, akkor sokan lehurrogtak, miért nem vettem normális házat, erre most meg kapom az ellenkezőjét. Ki érti ezt? :DDD

(#16) JONAS77 válasza Nordic (#15) üzenetére


JONAS77
aktív tag

.....és mí lénne az?.....

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#17) nTom


nTom
aktív tag

kinek a pap, kinek a papné. Valóban szép ház, de ilyen összegeket én sem költenék házra. Évek óta nincs házam, a gép az asztalon van részeiben. Legalább a szellőzéssel nincs problémám. De azért szoktam nézni a pc házakat is, egyszer majd, talán nem tudok ellenállni egynek. De addig még évek telhetnek el.

(#18) Matthu


Matthu
aktív tag

Szia!

Igényes írás és konfig. Gratulálok :)

(#19) JONAS77


JONAS77
aktív tag

én ezzel most már elvagyok az idők végezetéig, nekem megfelel!

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#20) DemonDani


DemonDani
addikt

Elvagy Nordic :)
Pár hónapja cseréltél 25ezres házól 50ezresre, akkor a lian li szóba sem jöhetett, most cseréltél 50rol 80ezres házra, ami lian li :)
Már várom mikor költözöl egy Zalman Z-Machineba :))))) (majd talán február táján?:D)
Jó kis teszt amúgy, örülök hogy kritikus is voltál vele...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#21) capulet75


capulet75
addikt

Ennyiért kissé puritán, nekem sosem tetszettek a "doboz" házak. Ahoz képest hogy a CM záslóshajója felébe sem kerül, ( megjegyzem nekem a Haf sem tetszik ) a Lian Li érzés annyira nem jó. Nekem Cooler Master Cosmos S-em van és azon sincs plexi meg nincs benne alu lefogató a vga-hoz de mivel nem szedem ki naponta sőt havonta sem a vga-t, két gyorscsavart meg be todok tekerni 1 perc alatt kissé vakitásnak érzem. Legalább látszanának de ahhoz nem elég szépek. A szálhúzott fém boritás viszont gyönyörű, kb az dobja meg az építményt. A Cosmos oldallapjai is azok, és sajna porbarátok. Az írásod jó lett,érthető és letiszult. :R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#22) superecneB válasza Nordic (#8) üzenetére


superecneB
őstag

Rendben, esetleg megoszthatod velünk, hogy jól gondoltam -e. Egyébként érdekes hogy az én jóval kisebb árkategóriát képviselő Lian Li-mbe is alap a full szálcsiszolt alu, még külön csavarhúzót is kaptam az alaplapot tartó pöckök behajtásához stb. (ráadásul én itt ph aprón vettem full karc mentesen teljesen patika állapotban dobozában mindenével 7k ért.)

[ Szerkesztve ]

(#23) hemaka


hemaka
nagyúr

szép minimál ház :K

(#24) shteer válasza G@ß! (#6) üzenetére


shteer
titán

és rabul ejt :K

jó cikk. szép nagy ház. nekem túlságosan is :)

..szerintem jónak tűnik

(#25) sith7


sith7
nagyúr

Jó a cikk, a ház profi, de az ára az kolosszális ... :Y ... legalábbis nekem :))

Grat a cikkhez.

(#26) engusz


engusz
veterán

80 ezer volt szállítással együtt?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#27) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

A cikk jó lett, részletes. Gratulálok!
( A ház viszont nekem egyáltalán nem tetszik. )

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#28) picur220


picur220
veterán

Ingyen ventiszabályzó? Hooool? :DDD Szerintem bőven belefér 100k-ba egy, de még egy 10k-s zalman is beleférne, amin még a fogyasztást is látod.
Egyébként tényleg szép "kis" ház...:DDD

[ Szerkesztve ]

(#29) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Nekem nem jön be ez a méret, de ízlés kérdése. De ettől függetlenül lenyűgöző. :K

PS4

(#30) Nordic válasza JONAS77 (#16) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Elsősorban, ilyen apró dolgok, mint pl az előlapi ventik hiánya(nekem az az elvel, hol elől be, hátul meg ki a levegőt), meg olyan kuszának tűnik a szellőzése is(pl a merevlemez rekeszek oldalsó ventije, meg alul-felül hátul ventihelyek, ilyen össze-vissza hatást kelt.) Hot-swap-ra sincs szükségem(a HAF-nál sem használtam soha).

DemonDani:Lehet legközelebb veszek aranyrudakat, és kiöntök magamnak egy saját házat:D Ez az általad említett Zalman ház nem egy nagy durr...olyan fapadosnak tűnik:DDD

capulet75:Mint mondtam a plexi azért nem kellett, mivel harisnyázni lusta vagyok a kábeleket, és anélkül meg szerintem nem szép(bár lehet hogy én vagyok túl válogatós).

superecneB:Lekaptam a két oldalát, és biztosan ki merem jelenteni, hogy teljesen szegecselt, és nem lehet leszedni. Így már érthető, hogy miért kell így kiszerelni az előlapi ventilátorokat.

engusz: :K Wales-ből jött, kerek 1 hét alatt. Ha két nappal később rendelem, már 90k lett volna, mert akkorra romlott a font.

picur220:de ez egy minimalista szabályzó:D, Szerintem egy előlapi kijelzős szabályzó, már elrontaná az összhatását a háznak. Talán csak egy Scythe Kaze Master Pro-t tudnék elképzelni elől, mást nem igazán...

[ Szerkesztve ]

(#31) zH.


zH.
senior tag

omg ,80k
milyen kávét főz?:D

just be

(#32) bigz válasza Nordic (#30) üzenetére


bigz
tag

Ha a font romlik, akkor olcsobban szerzed be. Ha a forint romlik, akkor lesz dragabb. Amugy ha barki ilyesmiben gondolkodik, akkor hudegyorsan, mert januar elsejetol itt is 20% lesz az AFA.
Rohadna meg...

I <3 Razer Mantis Control.

(#33) mepet


mepet
addikt

Grat a cikkhez!
Mostmár tudom, hogy nem minden szar, ami nem Thermaltake :DD

(#34) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Hát én ennyi pénzből már egy teljes platformcserét hajtottam volna végre, de hát ugye kinek mi a fontos.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#35) mepet válasza Dr. Romano (#34) üzenetére


mepet
addikt

20ezerből? Az szép! :DD

(#36) bandras0226


bandras0226
aktív tag

Üdv a klubban! Látom nem csak nekem ment el az eszem :DD

Kiválóak a Lian Li házak,használd egészséggel!

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#37) Nordic válasza zH. (#31) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem tudom de nagyon üt:DDD

bigz:Természetesen forintot akartam írni... :U

[ Szerkesztve ]

(#38) jericho69


jericho69
tag

Nagyon szép ez a ház és jól tetted, hogy lecserélted a CoolerMaster-t. Szerintem a HAF a valaha gyártott egyik legrondább ház :( Nagy ronda ormótlan, míg a Lian-Li az eleganciát és a minőséget tükrözi. :)

(#39) #19617792


#19617792
törölt tag

Gyönyörű ez a ház, ez szép, ez nem műanyaghalom. :DDD Ez a Lian-Li olyan magas, hogy könyöktámasznak is jó. :DDD

(#40) Allien


Allien
veterán

Most nem mondjátok komolyan, hogy egy minőséginek mondott gyártó ilyen ööö, ámátőr??? Má nem azé, de az árához mérten mennyibe is kerül egy cérna(műszerész) kesztyű? ;] Az, hogy egy 10E alatti pl Asus (nem is beszélve a codegenről) házhoz nem adnak, egy dolog. ;] De azért jó tudni, hogy ha ilyet vennék, hozzam haza a kesztyűmet! :P Illetve, végül is, jó hogy eszembe juttattad, mert akkor haza is hozok itthonra. Végül is, én is szg házat szeretnék venni, lehet HAF (212) lesz. :B :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#41) D1Rect


D1Rect
félisten

Jajj, az előbb kimaradt:
Nagyon szép GÉMER házad van. :)

(#42) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Nagyon jó kis leírás, jó képekkel.
Elképesztő ház :D

(#43) Nordic válasza #19617792 (#39) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Szerinted én a hardvereknek vettem? ;] A nagy f...szt, ha az oldalára fordítom lehet rajta feküdni is :D

Ebbe beköltözve, ez kb annyit nyom súlyba mint a HAF X üresen. Azért a HAF X-re sem mondanám azt hogy műanyaghalom, annak ellenére hogy sok rajta a műanyag idom, van benne rendesen anyag, talán kicsit túl sok is.

[ Szerkesztve ]

(#44) Winne


Winne
nagyúr

Tetszenek nagyon ezek a cuccok, de én sajnos csak praktikussági szemmel választok, jó legyen a szellőzése és legyen olcsó, kb ennyi. Lehet zsidó vagyok? :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#45) Gude


Gude
senior tag

Szuper ház,az írás is jó lett.

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#46) Gude


Gude
senior tag

Szuper ház,az írás is jó lett.

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#47) capulet75


capulet75
addikt

"capulet75:Mint mondtam a plexi azért nem kellett, mivel harisnyázni lusta vagyok a kábeleket, és anélkül meg szerintem nem szép(bár lehet hogy én vagyok túl válogatós)" .Nemá hogy ezjött le abból amit írtam. :F

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#48) ló úr válasza Winne (#44) üzenetére


ló úr
őstag

Zsidó vagy :D :P
Am. énnekem a Corsair házikó nagyon tetszik,de ugyanakkor a HAF-okért is megvagyok őrülve,csak sajna nekem pénzem nincs ennyiért házat venni,szal énnekem egy CM Centurion CAC-T05 öm van. Olcsó volt,nem is csúnya,szellőzése megfelelő,csak nah mégse olyan amit igazán szeretnék.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#49) Aryan


Aryan
senior tag

Szép ház nagyon, kifog szolgálni egy jó ideig. Természetesen nem olcsó, de nem egy évre vesz az ember házat, mint pl. monitort sem. Én sem bántam meg, amikor megvettem a V351-et (ezüst, nem látszik rajta a por :D ).

(#50) ló úr válasza Aryan (#49) üzenetére


ló úr
őstag

Háth igen,aki megteheti h vesz egy ilyen házat ennyiért,és utána vigyáz is rá,annak sok évig nem kell házban gondolkodnia :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.