Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

szomorkás...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) potyautas válasza Lenry (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Az.
Lehetne ez a Karácsony inkább a nyár közepén! Igaz, akkor meg időnk nem lenne rá. De lehet, hogy pénzünk se?

(#3) Lenry válasza potyautas (#2) üzenetére


Lenry
félisten

nem tudom.
szerintem ha a karácsony nyáron lenne, akkor akkor kapnánk karácsonyi prémiumot, meg ilyeneket.
plusz sokaknak ilyenkor sincs rá pénzük. akkor meg mindegy, hogy mikor nincs.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) olcsii


olcsii
aktív tag

És én még maki voltam borulva hogy nem tudok bulizni, mert holnap dolgoznom kell:( egy szavam sem lehet.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#5) potyautas válasza olcsii (#4) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ha dolgozni kell, az jó. Főleg, ha fizetnek is érte, mert manapság már ez se biztos. (főleg az építőiparban)

(#6) olcsii válasza potyautas (#5) üzenetére


olcsii
aktív tag

Hát hál isten, ezért fizetnek rendesen. Csak folyamatos 3 müszak miatt nehéz megoldani hogy éljek is egy picit.Ma voltam pesten állás interjún, és látaam egy hajléktalant bevolt gubozva a ruháiba,és tartotta a jégkrémes dobozt amiben volt 4db 5 forintost, én megtoldottam egy 100ft-al legyen jónapunk mindkettönknek gondoltam:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#7) buherton válasza potyautas (#5) üzenetére


buherton
őstag

"Kellemes" írás értve az irodalmi részre. Csak a hangulata elég szomorú, de sajnos ez a valóság, és nagyon sokan így töltik a karácsonyt :U . Legyen hát szerencsétek :K .

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#8) agressiv válasza potyautas (#2) üzenetére


agressiv
addikt

Nekünk aztán teljesen mindegy, mert semmikor sem lenne pénzünk a karácsonyra :))

Hát még a borz.....

(#9) potyautas válasza olcsii (#4) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Olcsii! Nincs azzal semmi baj, hogy a buli elmaradása miatt borultál ki. Ha emiatt lelkiismeret furdalásod van, attól nekünk még semmivel se jobb.

Lenry! Mi az a karácsonyi prémium? A 42 év alatt nem emlékszem ilyenre. Én arra gondoltam, hogy nyáron akár még munkám is akadhat.

[ Szerkesztve ]

(#10) fricz19 válasza potyautas (#5) üzenetére


fricz19
őstag

hát ez sajnos így van, és nem csak építőiparban

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#11) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Én örülök hogy most találtam egy egy segédmunkás melót kint vagyunk a pusztában kerítést csinálunk. Megfáztam mint állat de menni kell hogy legyen ...
HIába szét van a térdem de már használható nagyjából szóval munka az jó dolog mégha a hidegbe kell sz**ni akkor is.

(#12) manoarc válasza dfdfdf (#11) üzenetére


manoarc
senior tag

Átérzem a helyzeted , én is megfáztam de nagyon.
Kinn végzendő munkám van alamizsnáért kb,de megyek 7főn megint mert ha nem ,akkor még ennyim se lenne :W

{。^◕‿◕^。}

(#13) rainmen


rainmen
aktív tag

Hát igen, manapság ha van munkája az embernek, azt becsülje meg. Egyik kollégám saját kézzel készített ajándékot fog adni a családtagoknak, rokonoknak és barátoknak, mert semmi pénze sem marad a fizetéséből, annyi a fix, havi kiadása. :(

(#14) nike_ válasza dfdfdf (#11) üzenetére


nike_
addikt

Körömben laksz? 2 volt oszt. társam is ott lakik, itt van egy köpésre :)

csak sajna az is jó kis Mercedes C-osztályú falu... :(

(#15) potyautas válasza nike_ (#14) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Lakik ott egy "C" osztályú" ismerősöm. A városba jár kukázni. Egyszer volt 3 napig egy pesti építkezésen takarítani, de nehezen viselte a távollétet. Nem tudom, miből eteti a 3 gyerekét. Mint kiderült, az apósa falumbéli. Nehéz volt beazonosítani, mert nem tudja a családnevét.

(#16) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Szomorú történet :( Gyerek akarok maradni...

(#17) DeFranco


DeFranco
nagyúr

"Jó reggelt! - köszön rám a feleségem."

És máris boldogabb lehetsz mint rengetegen mások. :)

Fel a fejjel. Boldog Karácsonyt!

(#18) tildy


tildy
nagyúr

Sosem volt hitelkartya terhelesem, nincs hitelkartyam.
viszont volt olyan, hogy fizetes nem jott idoben, majd egy hetet kesett, es volt 15 fontunk. 4500 ft, kb.

KEttonkre. Hat akkor 4 napig kenyerlangoson eltunk kedvesemmel. De ez egyszer volt, es soha tobbet nem szeretnek ilyet. Mondom ezt ugy, hogy olyan csaladbol jottem, ahol volt, hogy csak hetvegente jutott az asztalra hus .

Egyedul nekem van bevetelem, nem betegedhetek le.Csak remenykedni tudok, hogy a majd masfel hetes itthonletemre fogok rendesek fizut kapbi, kulonben megnezhetjuk magunkat.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) MaciG válasza DeFranco (#17) üzenetére


MaciG
addikt

Ott a pont! :R

BANZAII

(#20) potyautas válasza DeFranco (#17) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Igazad van, és köszönöm. :) Már bizakodom a tavaszi lehetőségekben, csak addig kell kibírni.

(#21) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Picit szomorkás a hangvétele de sajna ez a valóság....Sok sikert és kitartás.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.