Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) mephi666


mephi666
nagyúr

Mindez azért fogalmazódott meg benne, mivel így lényegében nem lesz lehetőségük Xbox One-t használni a kikapcsolódáshoz. " Többé nem fogjuk látni, ahogy Marcus és Dom kettéfűrészeli a Locustok hordáját, miután visszatértünk egy járőrből valamelyik Afganisztáni bázisra, hogy egy kicsit kikapcsoljunk a valóságból."

...ööö? előírás, hogy meg KELL vennie már 0. napon a one-t és nyitócímként érkezik a következő gears? nem is hallottam... a 360-ra ott van 3.5 rész, azzal nem lehet már játszani? :DDD ja meg, ha netán készül is a következő gears, az nem jelenik meg már 360-ra? meg aztán abba is bele lehetne kötni, hogy marcus+dom... spoiler: dom meghal a 3. rész végén, tehát ha nem az eddigi részek közé/elé akarnak újat biggyeszteni, akkor nem is irthatnak már együtt :D ...na de nem kötekedek többet

#8: vagy épp ellenkezőleg... teljesen el tudja különíteni a valóságot a játéktól és ez szórakoztatja... van ilyen... ismerős katona (repülőgépeknél valami szaki), csomó makettje van otthon, imádja, szimulátorokat is szereti, mégse zakkant... én mondjuk az ellenpélda vagyok, mert vastelepen melózok, szabadidőmben mégse vagyok a vasember :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.