Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) atti_2010 válasza DaTika (#150) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Világos dolog és annyi katona netforgalmát becsülettel megszűrni nem kis meló volna így szerintem egyszerűbb ha nincs.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#152) Dilikutya válasza atti_2010 (#151) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sok katonának ugyanolyan munka, mint egynek. Külön csoport a tűzfalon, AD-n a katonáknak aszerint, ki mihez férhet hozzá, nem kell katonánként beállítani. Ezzel eleve meg van szűrve, ki mihez férhet hozzá, erre még valami monitorozó megy rá, és kész, nem úgy van, hogy minden üzenetet átolvas egy CIA ügynök a netsátor mellett a fekete Rangerben. Így is becsúszik néha hiba, ilyen olyan megosztott videók, blogbejegyzések formájában.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#153) atti_2010 válasza Dilikutya (#152) üzenetére


atti_2010
nagyúr

De az úgy nagyon tág fogalom szerintem mert ugye vegyük hogy csak leveleket küldhet képek nélkül, ez egymaga lehet egy hatalmas biztonsági rés mert ugye a katonai is ember és az emberek fecsegnek néha, a másik hogy küldhet képeket vagy videókat már nem is beszélve, szerintem az inkább úgy van hogy egyáltalán már eszközük sincs a csatlakozásra csak egy pont a bázison ahonnan csatlakozni lehet valószínűleg az is 1000 -el korlátolva és csak bizonyos időközönként.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#154) atti_2010 válasza Dilikutya (#152) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Szerintem így:[link] működik és a katonai hálózatot senki sem használhatja vagy csak nagyon korlátozva.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#155) Dilikutya válasza atti_2010 (#154) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én nem mondtam, hogy nincs korlátozva, sőt. Pont azt írtam, milyen jól szabályozható minden, nyilván ez meg is történik. Valami hasonlót írtam korábban én is szerintem, csak épp nem freedomsat-ot meg wafanetet használnak, hanem saját rendszert, aminek nyilván a specifikációi nem nyilvánosak, és nem lehet az internetről megrendelni. Teljesen nyilvánvaló, hogy műholdas összeköttetésük van, a sivatagban nincs más, de ha lenne, akkor is ez a legbiztonságosabb.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#156) zsírsámán


zsírsámán
senior tag

És akkor most ki nem szarja le, hogy egy random amcsi katona mit gondol?

(#157) Wolverine válasza zsírsámán (#156) üzenetére


Wolverine
félisten

Tekintve, hogy valószínűleg rengeteg katona gondolja így... ez nagyot üthet a MS-on, mivel az amerikaiak hajlamosak patriotikusan kezelni teljesen más terű kérdéseket is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#158) zsírsámán válasza Wolverine (#157) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Ez eszembe sem jutott, de sajnos igaz.

(#159) Cifu


Cifu
nagyúr

A lentiekhez még egy adalék: egy tengeralattjárón sem megoldható az állandó internetkapcsolat. Sehogy sem. Időről időre egy antennabóját felbocsátanak, és tömörített állományokat műholdas kapcsolat segítségével adnak-vesznek. Így e-mailezni lehet például, de online kapcsolatot biztosítani egy X-Box One számára nem.

Egy tengeralattjárón pedig a szórakozás és kikapcsolódás egy legnépszerűbb formája a konzolokon játszás amúgy.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#160) warriorguru


warriorguru
tag

Így belegondolva, már csak a címeket elolvasva a híreknek, eszméletlen nagy az xbox ellen kampány és a marketing...számomra kicsit undorító már. :U

Mi ez a csámcsogás a kocsiban, Jean? - Eszi a rozsda, uram.

(#161) atti_2010 válasza warriorguru (#160) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Igen csak ez nagyon melyről ütött mert nem egy szedet vetett külföldi állampolgár nyilatkozta hanem egy megbecsült amerikai most is állományban levő katona aki hazájában nem kis tiszteletnek örvend így még azt sem lehet mondani róla hogy biztos lefizette a konkurens cég.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#162) Dilikutya válasza atti_2010 (#161) üzenetére


Dilikutya
félisten

Éppen emiatt is lehetne fizetett, tudván, hogy egy katona szavára felfigyelnek, még akkor is, ha a lakosságnak a töke tele van már az örökös háborúsdival. Egyébként szerintem pont a célközönség nem annyira foglalkozik ezzel, a fiatalok körében a katonaságnak nincs már akkora súlya, és mivel úgyis telik netre egy XboX vásárlónak, így őket ez nem érinti, sőt valószínűleg boldogan dugják rá az UTP-re az új boxot, hogy a nappalijuk multimédiás ékessége lehessen. Egy átlag tinédzsernek lehet, hogy fogalma sincs, hol is van Afganisztán, ahol ez a katona szolgál. Olyan néptől nem kell sokat várni, ahol a hungry/Hungary "szóvicc" még mindig szórakoztató.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#163) atti_2010 válasza Dilikutya (#162) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Olyan néptől nem kell sokat várni, ahol a hungry/Hungary "szóvicc" még mindig szórakoztató.

Nem is nagyon akartam én ezzel az Amerikai társadalmat fényezni mert megvan a véleményem csak próbáltam az ő szemszögükből nézni a dolgokat

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#164) Prevent válasza dabadab (#50) üzenetére


Prevent
aktív tag

Akkor se éri meg xboxot venni. Jogos a katona kiakadása. Bár szerintem nem is igaz ez az egész vagy felbérelte a konkurens cég.

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#165) atti_2010 válasza Prevent (#164) üzenetére


atti_2010
nagyúr

ez az egész vagy felbérelte a konkurens cég.

Menő állása van nem hiszem hogy megérné neki feladni egy ilyen dologért és utána még meg is szívatnák hogy egy konkurens céget segített.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#166) Cifu válasza Dilikutya (#162) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az a probléma, hogy az Egyesült Államok katonai ereje hozzávetőleg másfél millió katona, plusz fele ennyi tartalékos, és a "militarista" lakosság elég nagyra tehető (alsó hangon is több tíz millió). Ők eddig is a "hazafiak" közé tartoztak. Ezeknek nem fordíthat egyetlen amerkai cég sem hátat.

Lehet terelni, de ez a hír igencsak komoly ütés az M$ részére, és a jelek szerint bele sem gondoltak, hogy mit válthat ki az egész onlineosdi móka.

Ha meg a népeket akarjuk hasonlíthatni, akkor két apróságot nem ártana figyelembe venned:
-Az USA a világ első számú politikai, katonai, kulturális, tudományos és gazdasági ereje. Ha lenézed, akkor azzal magadról állítasz ki bizonyítványt.
-Ha Magyarország népe eljutna oda, hogy ehhez csak megközelítőt tudna prezentálni, akkor lehetne leszólni az USA-t. Aki esetleg azzal az érvvel jönne, hogy az egy főre jutó Nobel-díjasok, meg ilyenek... khmm... akkor nézze végig csak a azt a listát. Hány is élt Magyarországon, amikor a munkássága miatt megkapta a díjat? Ketten (Szent-Györgyi Albert (aki 1947-ben az USA-ba emigrált) és Kertész Imre (aki szintén többet van külföldön, mint itthon)). Ez a szomorú valóság, nem pedig az álomkép, amit dédelgetünk magunkról...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#167) Wolverine válasza Prevent (#164) üzenetére


Wolverine
félisten

Mármint mi nem igaz?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#168) nanorambo válasza Cifu (#166) üzenetére


nanorambo
őstag

Miért, milyen álomképet dédelgetnek a magyarok magukról? Most nem a szélsőjobbos f*szveregetésre lennék kíváncsi. Magyarország egyik legnagyobb problémája (illetve inkább a magyar lakosság és ezáltal az ország) az, hogy semmit nem tudnak a múltjukról. Nincsenek itthoni ikonjaik akikre felnézhetnének és példaként tekinthetnének rájuk a magyar emberek. Pedig lenne ilyen a történelmünkben, nem is egy. Ami Amerikát illeti, azzal részben egyetértek, de azért amit elért, azt más népek szenvedésein keresztül érte el. Úgyhogy ez nagyon jó vitatéma, de sajnos eddig mehettem. Nem akarom szétoffolni a topicot. (Lehet, hogy törlik is)
További szép napot/estét :R

(#169) djculture válasza Cifu (#166) üzenetére


djculture
félisten

Microsoftnál egy ideje ezt csinálják, kitalálnak valamit ami nagyon nagy százalékban nem tetszik a vásárlóknak de erőltetik tovább... win8-al se esett még nekik le a tantusz hogy nem kéne hülyének nézni azt a vásárló bázist aminek a pénzéből léteznek.

(#170) atti_2010 válasza djculture (#169) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Azért a win 8 nem egy akkora probléma mint amekkorára fel lett fújva az interneten, én megelégedve használom és 2-3 nap alatt megszoktam pedig nem vagyok már túl fiatal, jövőre jön a win 9 ha akarják legfeljebb kiveszik belőle a csempét vagy opciósan lehet választani és majd mindenki örül.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#171) djculture válasza atti_2010 (#170) üzenetére


djculture
félisten

Ja nem nagy probléma csak már kínjukba ingyen példányokat küldenek a cégeknek, előtte meg 8000ft alatt lehetett frissíteni rá annyira nem kell senkinek. Persze van akinek tetszik ez ilyen. De az összes rendszergazda ismerősöm utálja márpedig nem kis cégeknél ők tesznek javaslatot a frissítésre.Több százezres gépparkokról van szó.. Nem egy mondta hogy már ingyen példányt is kapott hátha betudják neki magyarázni milyen jó. Hát nem nyert. Legtöbb helyen win7 van és nem is tervezik frissíteni, de még rengeteg xp is van az se win8 ra lesz frissítve arra a nyakamat rátenném.:)

[ Szerkesztve ]

(#172) atti_2010 válasza djculture (#171) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Világos dolog hogy a win 7 után nem éri meg a cégeknek még ingyen sem mert ahhoz át kell kepézni a munkaerőt ami jókora +költség és alig kapnak + valamit, ha nem lenne benne csempe akkor sem változna túlságosan a helyzet a cégek láthatták az XP példájából hogy egy OP rendszert nem kell évente lecserélni hogy egy cég működni tudjon..

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#173) djculture


djculture
félisten

szerencsétlen xbox-al ugyanezt az öngyilkos taktikát nyomatják:) Most épp az országokat határozták meg hogy majd hol lesz egyből kapható a box jövőhéten nem tudom mit fognak még kitalálni amivel szívatják a leendő vásárlót. Esetleg ajánlom megfontolásra a helyi idő szerint hajnali 3 kor aki nincs online annak az xbox live fiókját törli kell és vehet új xboxot ötletet. ;] A sony fejesei meg agyon röhögik magukat rajtuk.

[ Szerkesztve ]

(#174) atti_2010 válasza djculture (#173) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ez már komolyabb kérdés mert egy játékkonzolt nem lehet olyan egyszerűen kijavítani mint egy windóz csempét eltüntetni, viszont ez a konzol ügy szerencsére engem nem nagyon érint ;] .

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#175) The Seer


The Seer
tag

Egy ember véleménye egy cikket ér? Mivel több ez az ember, mint Marika a konyhás néni?

Ingyen notebook tartó #UPDATE: http://surl.hu/3D7d35

(#176) Dilikutya válasza atti_2010 (#174) üzenetére


Dilikutya
félisten

Technikailag a kettő között nincs különbség, ha akarják, eleve úgy kerül piacra, hogy nem tilt le net nélkül a játékról, de azt is megtehetik, hogy a piacra kerülés után két héttel az első szoftverfrissítésben ezt kikapcsolják. Maga az eszköz gyakorlatilag egy elég speciális PC, a varázslat nem a hardverben van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#177) Dilikutya válasza Cifu (#166) üzenetére


Dilikutya
félisten

A kulturálissal azért vitatkoznék. A többiben igazad van, de az nem is volt vitatott.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#178) Wolverine válasza The Seer (#175) üzenetére


Wolverine
félisten

Ő képvisel egy másfél millió fős hadsereget.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#179) The Seer válasza Wolverine (#178) üzenetére


The Seer
tag

Erről szerintem kérdezzük meg a maradék másfél millió embert. Egy önjelölt megmondó ember, nem több, nem kevesebb.

Ingyen notebook tartó #UPDATE: http://surl.hu/3D7d35

(#180) Wolverine válasza The Seer (#179) üzenetére


Wolverine
félisten

Miért, a többieknek valami rejtélyes módon működni fog az Xbox One, ha nem lesz lehetőségük netkapcsolathoz jutni? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#181) #06658560 válasza Wolverine (#178) üzenetére


#06658560
törölt tag

Plusz hozzátartozók, rokonok, akiknél ott lehet, hogyaz együttjátszás- amikor idö, net, szabadság, akármi engedi- vagy játékok nem többszörös megvásárlása miatt a hátország jelentös része csapódik, csapódhat még hozzájuk.

(#182) kovgab


kovgab
aktív tag

ez komoly, ezért vinnyognak, hogy a katonák nem tudnak játtszani??? :W

Ká Úr

(#183) villamos válasza kovgab (#182) üzenetére


villamos
őstag

Ne kezdjük el megint! Jó? :U

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#184) amazingatech


amazingatech
csendes tag

Talán az arany közép út lenne a legjobb a Micro-nak. Nem vesztené hitelességét, ha továbbra sem gondolná meg magát és a kadók, fejlesztők, illetve a saját érdekeit védve, továbbra is fenntartaná az online bejelentkezés kritériumát, DE azt mondaná, hogy nagy hazafi módon, hogy a sereger részére vásárolt, vagy katona hivatású magán emberek a sereg beszerzésén keresztül vehetnek olyat, aminek nem kell a net. Ezzel lehet, hogy kicsit szépíthetne a dolgon a nélkül, hogy visszavonulót kelljen fújnia a teljes témában. Ugyan is ezzel egyértelmű, hogy p*cs*t csinálna a szájából.

Ugyanakkor lenne egy olyan vonzata is az egésznek, hogy a M$ egy különleges gesztust tesz a hont védők felé, ezzel kifejezve a tiszteletét, és feltétlen bizalmát (magyarán, hogy ők nem feltételezik egy katonáról, hogy a játék illegális beszerzésének kétes mezejére tévedne).

A végén pedig még egy seregtoborzó kampányt is kezdhetnének, amerika azon szegényebb vidékein, ahol nehézkesebb a net elérés (ha mégegyáltalán van olyan), hogy "Lépj a be seregbe offline XB1 élményéert!"

:D

[ Szerkesztve ]

Az ég tiszta, a föld zavaros...

(#186) FlashLed


FlashLed
senior tag

Végül csak megadta magát a "Mikró" számítani lehetett erre.

The Mechanic

(#187) sad_Vamp válasza FlashLed (#186) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Igazából szerintem nem lehetett.... a w8 nál is majd csak következő frissitésnél (8.1) látják be, hogy a csempemenü hülyeség.... de ez a konzolosdi talán túl nagy piac ahhoz, hogy a nagy részét elvesszék.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#188) Dark Archon válasza mrhitoshi (#109) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ja, mert szerinted a katonák 24/7-ben szolgálatban vannak? Ilyen hülyeséget is csak az mondhat, aki még kívülről sem látott laktanyát, nemhogy lett volna katona. Képzeld, nálunk 24 óra őrség után még akár haza is lehetett menni! Ne akard már eldönteni más helyett, mivel töltse a szabadidejét.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#189) FlashLed válasza sad_Vamp (#187) üzenetére


FlashLed
senior tag

Így van, a PS4 elnyomta volna őket,sőt talán még így is elfogja.

The Mechanic

(#190) Prevent válasza FlashLed (#189) üzenetére


Prevent
aktív tag

Biztos lehetsz benne :DDD

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.