Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Bakker, elfelejtettem átírni a megjelenést. :B

Már mindegy, egy korai hírként jelent meg. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) keIdor


keIdor
titán

Ez az ár jó is lenne, viszont még nem tudom, hogy kellene-e nekem 3G bele egyáltalán. A telefonnal bármikor meg tudom neki osztani a netet, 2db mobilnet előfizetés luxus lenne már. Viszont ha lemerült a telefon és játszani akarok neten, akkor bukó lenne, márpedig a router funkció igencsak szívja az aksit... na még van 1 évem eldönteni. :)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) Xaels


Xaels
félisten

Legyen igazuk, bár valószínüleg erre még jön majd adó és jószokáshoz mérten Eu-ban ugyanennyi EUR lesz az ár. Amúgy nekem is elég lenne a wifi-is, ha kell telóról osztanám a netet. Valamint engem az érdekel, hogy vajon lesz-e dual boot lehetőség, mondjuk Android 3.0val? A hardver adott és a Sony eddig nem csinált tabletet...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.