Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) WhiteWalker válasza MarQs (#48) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem szeretném ha oda kerülne a sor :DDD
Viszont én a .com-on adtam el...akkor elméletileg majd fizetnem kell a jutalékot is...ezt hogy nevezik,vagy melyik fül ez,mert nem látom... :U :B

(#52) utánvétel válasza MarQs (#46) üzenetére


utánvétel
aktív tag

Köszi, igen , valahogy így gondoltam én is

*** A printer lassítja a papír haladását a szemetes felé... ***

(#53) khron78 válasza MarQs (#48) üzenetére


khron78
őstag

Arra gondoltam, hogy internetkártyával való fizetés, mint manuális megoldás:)
Azt hittem van valamilyen megoldás az automatikus paypal-ról lehúzza stb., de ezek szerint nincsen.

(#54) MarQs válasza WhiteWalker (#51) üzenetére


MarQs
senior tag

Ha eddig nem kellett, akkor majd kell... :) ebben biztos lehetsz. Szokták mondani, hogy ez olyan biztos, mint a halál, meg az adó.
Bővebben amúgy a "My eBay" aloldalon tájékozódhatsz: ha ott ráállsz az "Account" fülre, felugrik egy újabb menü, amin a "Seller Account"-ra kell klikkelned. Oda navigál az oldal, majd láthatod, hogy mennyi a restanciád...

Nem tom, hogy a .com és egyéb más házon belüli oldalakon mi a helyzet egyenleg rendezése terén - hogy egyáltalán különböznek-e a feltételek - de a biztonság kedvéért, ha neked nem lenne, akkor jól jöhet, ha már most szétnézel dombornyomott kártya ügyben a környezetedben... jól jöhet végső megoldásképp (nem feltétel, hogy a Te nevedre szóljon).

Bár, időd mondjuk van - tapasztalataim szerint legalább 2-3 hónap. :)

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#55) WhiteWalker válasza MarQs (#54) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi,elég sokat segítettél! :R
Szóval volt 5$ tartozásom,elvileg sikerült hozzárendelni automatikusan a paypal használatát a tartozás kifizetéséhez.Szóval azzal is lehet fizetni,nem kell dombornyomott kártya (ami van,csak az egy teljesen más számláé)

De a tartozás kifizetése után így néz ki a helyzet,jó ez így? :B

"Latest invoice amount (Feb-14-12): US $4.90
New Activity applied to the latest invoice noted above: -US $4.90"

(#56) MarQs válasza khron78 (#53) üzenetére


MarQs
senior tag

Wow! Neked elfogadja a rendszer az internetkártyádat? Milyet használsz?
Csak azért kérdezem, mert nekem a Help Center azt az infót adta - ill. ahogy később utána túrtam, az oldalon is fel van tüntetve - hogy szimpla bankkártyákkal a co.uk-on csak a belföldi, UK bankszámlával rendelkező tagok fizethetnek...
Legjobb tudomásom szerint itthonról csak a dombornyomizott kártya játszik azon az oldalon. Se a PayPal-on keresztül - hiába állítottam át a fiókomat font alapúra, meg váltottam át a feltolt lóvét - se a hazai bankkártyákkal, se postai pénzutalvánnyal nem nyerő a dolog.

Esetleg próbáld ki az "Automatic Payment" (automatic PayPal payments) opciót. Állítsd be, majd töltsd fel az összeget. Elméletileg valahogy hó közepe fele szokták leemelni az összegeket - erről biztos lesz valami pontosabb infó - de nincs sok garancia rá, hogy működőképes a dolog. Ahogy feljebb is írtam, az egyszeri PayPal-os fizetés ("one-time PayPal payment") nem működik sajna... elég nagy hülyeség!

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#57) MarQs válasza WhiteWalker (#55) üzenetére


MarQs
senior tag

Ergo, van legalább 5 $ a P.P. egyenlegeden...
Hát, ha működne az Automatic Payment, az zsír volna... :) lehet, hogy most Te segítettél nekem? :D
Nagyon remélem!

khron78
Ez akkor neked is jól jöhet!
Tapasztalatokat majd osszátok meg lécci a témában... egy valakinek már biztosan jól jön!
Előre is THX!
:)

Szerk.:
Automatikus fizetésnél van valamennyi átfutási idő, míg leemelik a hátralékod összegét... így szerintem még nincs kiegyenlítve a számlád. Várnod kell.
Megnéztem a sajátomat és nálam 0₤ áll minden, a kérdéshez tartozó helyen...

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#58) WhiteWalker válasza MarQs (#57) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

De nem értem,hogy az az 5 dolláros plussz az mi ? Meg honnan jött? Ez elég zavaros... :U

Az én paypal számlám nem webkártya,mert ahol van az adott szmlám annál a banknál nincs ilyen lehetőség...Aztán jött az isteni szikra : az adott bankártyához (okoskártya-ezzel el is mondtam melyik bank :D ) 2 számla tartozik,van a normál és van a hitelkeret...na már most ha a bankkártyával fizetek (a paypal annak számít) akkor a hitelkeretből vonja le az összeget. A banknál nincs webkártya , de így meg működik a dolog :C ,jah és nem dombornyomott a kártya

[ Szerkesztve ]

(#59) khron78 válasza MarQs (#57) üzenetére


khron78
őstag

Szóval én voltam a hunyó, mert CIB-es internetkártyával működik a dolog direct pay with credit card opcióval, véletlenül a sima kártyával próbáltam meg fizetni.
De paypal-el nem sikerült összehoznom még soha, pedig állítgattam az elsődleges devizanemet, hiába. Ugyanis mindig erre hivatkozik, hogy USD/EUR összeget képes fogadni...

(#60) MarQs válasza khron78 (#59) üzenetére


MarQs
senior tag

Tehát akkor a "direct pay with credit card" opcióval tudtad rendezni a fizetendő jutalékokat netkártyán keresztül? Merőben új fordulat... :D de végül is logikus, ha onnan nézzük, hogy elméletileg ezek a kártyák a dombornyomott társaikat virtualizálják.

P.P-n keresztül nekem se jött még össze a dolog. Én is ugyan azokkal a manőverekkel próbálkoztam mint Te - elsődleges deviza, meg feltöltött pénz átváltása - és ugyan azt a választ kaptam... a "one-time payment" opciónál.
Egyedül az "automatic PayPal payments" variáns az, amit még nem jártam körbe teljesen.
Azt próbáltad már esetleg?

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#61) MarQs válasza WhiteWalker (#58) üzenetére


MarQs
senior tag

A lényeg akkor annyi, hogy a US $4.90 már le lett emelve a számládról - ez biztos, mert látod a látható nyomát az aktuális hazai lakossági bankszámlád egyenlegén, ugye?
Kicsit zavar van a tekervényeim közt :) erősítsd meg, kérlek!
Mert ha igen, akkor nem az "automatic PayPal payments" megoldást használtad fizetésképp, ahogy én hittem, hanem a nem-dombornyomott kártyád hitelkeretéből lett finanszírozva a dolog.
Ha ezt így történt, akkor nálad tiszta sor, nullázva vannak a dolgok és akkor az általad beollózott szövegrész is korrekt...

Amúgy biztos, hogy nem dombornyomott az a kártya? Ha még fizikailag nem is...
Gondolom Start Okoskártyád lehet, ami a kibocsátást követően, valamikor Sokoldalú Okoskártyává lett konvertálva - lévén van hozzá hitelkeret. Így ez a kártya is (dombornyomott) hitelkártya! A dombornyomott kártyáknak csak annyi a lényege, hogy egy bankintézet pénze, egy - a kártyatulaj által felhasználható - hitelkeret áll mögötte... :)

Az az 5 dolláros plusz meg az eBay használatáért felszámolt jutalék. Ennyibe került, hogy rendelkezésedre állt a rendszer, hirdetési felületet kaptál az oldalon, stb...Amúgy szívesen diskurálok a témáról - nyugodtan írj, ha esetleg valami még nem kerek! No para... ;)

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#62) khron78 válasza MarQs (#60) üzenetére


khron78
őstag

Azt még nem próbáltam, mert nincs türelmem kivárni, meg figyelni, hogy legyen összeg a pp számlámon. Igen, én mindig így fizetem a jutalékot direct pay. Internet kártyával vagyok regisztrálva, ez erre van kitalálva.

(#63) MarQs válasza khron78 (#62) üzenetére


MarQs
senior tag

Akkor az franya! Így már legalább tiszta, hogy nem mászt-hev a domborkártya... köszi az infót!
Eddig nem nagyon találtam nyomát annak, hogy ez az út is járható, na meg az íBéjes Help Center is jól bevitt a sűrűjébe... miért is várná el az ember, hogy képben legyenek?!?? :U
Az automatikus fizetési "rendszer" nálam is a türelem miatt maradt annyiban... de egyszer csak tisztázódik majd ez is?!

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#64) WhiteWalker válasza MarQs (#63) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

majd küldök pü-t,mert pár napig nem leszek net közelbe :B

(#65) hammered


hammered
csendes tag

Most kezdeném az e-bay oldalt használni és a paypal beállításokkal lenne pár kérdésem.K&H banknál van számlám "sima" nem dombornyomott kártyával, a kérdésem az lenne hogy ebben az esetben tudok e fizetni a folyószámláról?Ha igen akkor a paypal fiókom profile/add or edit bank account menüben kell megadnom a bankom nevét és a folyószámlám számát értelemszerűen?
Elnézést az esetleges buta kérdésért de jelenleg itt megakadtam és nem szeretnék valamit rosszul beállítani amitől a későbbiekben gondom származna.
Köszönöm előre is

http://silkiehun.atw.hu/

(#66) MarQs válasza WhiteWalker (#64) üzenetére


MarQs
senior tag

Ahogy érzed - csak nyugodtan... ;)

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#67) MarQs válasza hammered (#65) üzenetére


MarQs
senior tag

Alap esetben ugye dombornyomott kártyákat fogad be a PayPal rendszere (MasterCard, Visa, AmericanExpress, Discover) de már jó ideje alternatívaként megfelel a netes vásárlásra szánt jóval olcsóbban fenntartható és biztonságosabb internetkártyák is. Harmadik variáció lehet - szigorúan feltételes módban, mert 100%-osan nem tudom megerősíteni - a Maestro típusú kártyák használata, ugyanis tavaly óta ezek is bírnak CVC2 kóddal.
Ha ezek közül egyik sem áll rendelkezésedre, akkor (valószínű) nem tudsz tranzakciókat indítani a folyószámládról PayPal segítségével, de ez nem jelenti azt, hogy ne tudnád használni a rendszert. Ugyanis nem muszáj bankkártyát rendelned a P.P. fiókodhoz.
Pénzt küldeni, fizetni elméletileg úgy is lehet, hogy személyesen fizeted be a felhasználni kívánt összeget arra a számlára, amit megkapsz a "Top Up" aloldalon a folyamat lebonyolításához.
Ha pedig mégis hozzárendelnéd a banki adataidat a regisztrációdhoz, akkor azt - ahogy írtad - értelemszerűen az említett menüpontban kell... de ha jól emlékszem, akkor elegendő megadnod a bankkártyaszámod. A számlaszám talán nélkülözhető.
Egyedül arra kell figyelni, hogy miden adatot pontosan úgy gépelj be, ahogy az a bankoddal kötött szerződésedben szerepel.

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#68) napocska2 válasza hammered (#65) üzenetére


napocska2
senior tag

Ha K&H-s Visa Electron kártyád van, az biztosan jó, én is azt rendeltem a paypalomhoz.

Ja, nem a bankszámlád számát, hanem a kártya számát kell megadni az Add Credit Card-nál és minden flottul fog menni, ha a visszaigazoló kódot is beírod majd neki.

[ Szerkesztve ]

(#69) hammered válasza napocska2 (#68) üzenetére


hammered
csendes tag

Köszönöm a segítségeket.Már vásároltam is.A 400 ft-os paypal levonást az első vásárlás árából vonják le és ebben a formában kapom vissza?10 245 ft értékben vásároltam valamit és 9845 ft-ot vettek le a számlámról.

http://silkiehun.atw.hu/

(#70) napocska2 válasza hammered (#69) üzenetére


napocska2
senior tag

Ügyes vagy! :K Nem hagytad sokáig időzni náluk a 400 Ft-odat! :D

(#71) hammered válasza napocska2 (#70) üzenetére


hammered
csendes tag

Igen :-).Már csak arra leszek kíváncsi hogy Hollandiából hány nap alatt ér ide a csomag...
Köszönök még1x mindent.

http://silkiehun.atw.hu/

(#72) raziel01


raziel01
veterán

Jó cikk lett. :)

(#73) napocska2 válasza hammered (#71) üzenetére


napocska2
senior tag

Szívesen! :) Nem tudom milyen postával rendelted a cuccot, de ha nekem mezei levélként 13 nap alatt ideért Kínából, akkor biztosan neked sem kell sokáig várni.

[ Szerkesztve ]

(#74) khron78 válasza napocska2 (#73) üzenetére


khron78
őstag

Nekem soha nem jött meg 2 héten belül kínából :(

(#75) napocska2 válasza khron78 (#74) üzenetére


napocska2
senior tag

Nekem csak 3 rendelésem volt eddig onnan, de az első kettő két hét alatt itt volt, pedig Free shipping volt mindkettő. Ráadásul a második boríték úgy meg volt cincálva, hogy első ránézésre azt hittem, hogy nincs benne a cucc, de nem így volt. :)
A harmadik meg 6 nap alatt ért ide, de azt az EMS szállította és nem volt free (sajnos).

(#76) Primary92


Primary92
senior tag

Ebayen akartam venni néhány terméket, az egyikből 4-et. Viszont nem free shipping, így gondoltam a kosábra teszem, majd ott összeszámolódik. Hát nem a szokásos lett, a continue-ra kattintottam, így bekerült a purchase elemek közé. Nem is foglalkoztam vele, mert gondoltam ez csak egy ajánlat. Aztán most kaptam egy mailt, miszerint ha 4 napon belül nem fizetek, akkor felfüggesztik a fiókomat.
Mit lehet ilyen esetben tenni?

(#77) khron78 válasza Primary92 (#76) üzenetére


khron78
őstag

Fizesd ki, ha vásároltál.

(#78) Tikakukac válasza Primary92 (#76) üzenetére


Tikakukac
titán

Mielőtt fizetsz minden ott van feketén fehéren. El kéne olvasni, hogy mit csinálsz, a kattintgatás helyett. Így viszont vagy fizetsz, vagy az acc.-nak vége.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#79) amper78


amper78
csendes tag

Hali! Nagyon jo a leiras.Sokat tanulhat belole mindenki.Gratula! :R Volna 1 kis problemam a P.P.-lal. Bejelentkezes utan a P.P. balance azt mutatja hogy van rajta 3.64 Usd. De a bankszamlan legalabb 50 dolcsi van. Ket kartya van hozzarendelve: 1.visa electron(sima), 2. Mastercard(dombornyomott). Hogy tudom feltolteni a P.P szamlamat? Koszi a segitseget elore is. :F

Nem erőszak a disznótor csak a disznónak!

(#80) Melack válasza amper78 (#79) üzenetére


Melack
veterán

A PP egyenleg nem a bankkártya egyenleged. Ezt se keverd össze :) Van egy Top Up menüpont, az ott leírtak szerint tudsz pénzt feltenni a számládra. Ha vásárlásnál több kell,mint a jelzett 3.64 dollár, akkor azt a regelt kártyákról fogja leemelni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#81) rainmen válasza Melack (#80) üzenetére


rainmen
aktív tag

Apropó. A következő részben, ha lesz, lenne szó erről a Bill Me Later fizetési módról? Én nem tudok róla semmit. :N

(#82) Melack válasza rainmen (#81) üzenetére


Melack
veterán

Van egy link, ahol egy fórumtéma szerepel. Ha oda felveszed, belevesszük. A tervek szerint lesz egy kis hazai kitekintés, meg pár jótanács, majd egy komplett eladás előkészítés bemutatása, és maga az eladás. De hangsúlyozom, ez még terv.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#83) amper78 válasza Melack (#80) üzenetére


amper78
csendes tag

Koszi a valaszt. de.... Nekem nincs olyan menupontom(Top up), csak olyan, hogy add funds. Ahol is ezt irja:

"PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.
When you make a payment, PayPal charges the buyer's credit card and instantly credits the seller's PayPal account."
Ebbol azt veszem ki, hogy ha vasarolok valamit akkor egybol leveszi a kartyamrol az osszeget. Javitsatok ki ha tevedek. ;)

Nem erőszak a disznótor csak a disznónak!

(#84) Melack válasza amper78 (#83) üzenetére


Melack
veterán

Overview - Top up - Withdraw - History - stb. Nah itt kell a Top up, nekem ott bankszámlaszámot írja ki, ahová utalnom kell, plusz az egyedi azonosítómat. És ennyi.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#85) khron78 válasza amper78 (#83) üzenetére


khron78
őstag

Ha vásároltál, elég az internet/dombornyomott kártyára elegendő pénzt tenni, és onnan a paypal lehúzza azt az összeget, ami a vásárlást fedezi, ezért nem kell a top up.

(#86) rainmen válasza Melack (#82) üzenetére


rainmen
aktív tag

Remélem, ebbe a fórumba kellett bedobni az ötletet. Maximális köszönet! :R

(#87) amper78 válasza khron78 (#85) üzenetére


amper78
csendes tag

Nagyon köszönöm a segitséget! :R

Nem erőszak a disznótor csak a disznónak!

(#88) Melack válasza rainmen (#86) üzenetére


Melack
veterán

Bingó :) Köszi a jelzést, ráfekszünk akkor a következő körökre.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#89) roli0322


roli0322
csendes tag

Sziasztok!
Mit tegyek, ha paypalon elutasították a pénzemet?

Azt történt,hogy vásároltam volna (egy kütyüt)és az illető elutasította az összeget, mondva,hogy nincs neki raktáron.
Az illető azt mondta 5-7 napon belül automatikusan vissza kell hogy kapjam az összeget, de ez nem történt meg.
a paypal accountomban is ott volt ,hogy cancelled,és hogy a pénzt visszaküldték a számlámra,de semmi.
Most mit tegyek?

Előre is köszönöm!

(#90) Melack válasza roli0322 (#89) üzenetére


Melack
veterán

Válasz ment! De ide is bemásolom, hátha:

"Első körben írj rá az eladóra, hogy mi a helyzet. Mikor beszéltetek, mit mondott, és most mi a helyzet. Ő utána tud nézni a saját rendszerében. Ha azt mondta, elutalta, akkor kérj vmi utalási azonosítót, és írj rá a PayPalre. Ezzel indulj neki. Aztán a többit megoldjuk."

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#91) gabo9201


gabo9201
senior tag

Azt tudja valaki, hogy hogyan lehet egy megrendelést visszamondani?

Konkrétan az történt, hogy nem US $-ban volt megadva az összeg, hanem AU $-ban. És ezt már csak akkor vettem észre mikor a pay-pal-on kiírta a rendelés összegét forintban (így nem érné meg igazán az üzlet). Az összeget még nem fizettem be, de a termék a profilomban ott van a "Purchase History"-ban.

Hogyan lehet ezt törölni onnan? Vagy most már köteles vagyok megvenni? :F

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#92) Melack válasza gabo9201 (#91) üzenetére


Melack
veterán

More actionnél írj rá a kiíróra. Vagy megérti, vagy nem. De ha egyszer leütötted, akkor ildomos megvenned... Ezért is írja ki jól láthatóan az eBay, hogy mennyi az ára, és mennyi dollárban.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#93) gabo9201 válasza Melack (#92) üzenetére


gabo9201
senior tag

Na mindegy akkor inkább megveszem, mert angolul nem nagyon tudok.

Így sincs rossz árban, mert 7.500-be jön ki. Itthon meg a legolcsóbb helyen is 10.000+ posta körül van.
Csak megtévesztő volt, mert csak a dollár jelet figyeltem és azt, hogy előtte ott van, hogy AU azt nem. Legközelebb figyelmesebb leszek :R

Mod.: Ki is fizettem. :DDD

(#94) Melack

Annyira nem gáz, mert 50Ft-al kerül többe, mint gondoltam. Csak már a 7.000-et is nyögvenyelősen fizettem volna ki érte. Egy ilyet vettem volna inkább.
Ez 6.000-ből kijött volna, viszont nem tetszik annyira és valószínűleg jóval lassabb is.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#94) Melack válasza gabo9201 (#93) üzenetére


Melack
veterán

Ha nagyon kell, írok neked angol szöveget, ezen ne múljék :)

Igen, ez egy érdekes tanulópénz :/

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#95) gabo9201 válasza gabo9201 (#93) üzenetére


gabo9201
senior tag

Az 50Ft 500Ft akart lenni

Egyébként nagyon köszi a segítséget :R
Jó éjt! :)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#96) rainmen válasza gabo9201 (#91) üzenetére


rainmen
aktív tag

Én benéztem múltkor alkatrészt, nekem 4WD kellett, az meg RWD volt. Leütés és fizetés után vettem észre. Írtam az eladónak, hogy mivel több ilyen cucca van (azonos árban), cserélje ki a nekem megfelelőre. Ha nem megy legyen szíves törölni a megrendelést.
Visszaírt, hogy sajnos nem tud nekem megfelelőt adni és törölte a megrendelést az ebay-en.
Pár nap múlva megint kerestem, hogy visszaigényeltem a pénzt PayPal-en, legyen szíves jóváhagyni. Azt is megtette, úgyhogy teljesen korrekt volt az illető.
Apróság a nyelvről: az illető Angliában élő kínai volt én meg angolul nem tudó magyar. :D

Apropó: ugyanúgy kell adni értékelést törölt megrendelés esetén is?

(#97) Melack válasza rainmen (#96) üzenetére


Melack
veterán

Igazad van, azt nem emeltem ki, hogy mindig segítségét kérjük,és nem utasítjuk. Azt mindenki jobban kezeli.

És mutogattatok egymásnak? :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#98) rainmen válasza Melack (#97) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nem :DD
Asszonnyal meg az OXFORD könyvvel összehoztam én a dolgot. Ő meg gondolom tud angolul, ha már ott él. Vagy volt neki is segítsége. :))

Értékelésről tudsz mondani valamit?

(#99) Melack válasza rainmen (#98) üzenetére


Melack
veterán

Én mindig adok értékelést. Még ha más is a hiba oka. Máskülönben a rendszer csesztet, hogy nem értékeltem. Kijelzővédő fóliát már értékeltem így :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#100) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Sziasztok!

Régebbi cikkekben olvastam, hogy be lehet(ett) állítani a paypalba, hogy amikor a számládról befizetsz pénzt, azt a bankod váltsa át, vagy a paypal.
Ezt használta valaki, tényleg létezik?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.