Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#265) Воланд válasza tocsa (#262) üzenetére


Воланд
titán

Nem sokat lehet hozzáfűzni a véleményedhez, szerintem az általad leírtak tükrözik a játékban részt vett és a 10-es kérdést rosszul megválaszoló felhasználok kb. 80%-nak a véleményét erről a kérdésről. Egyetlen egy dolog van talán amit mindenképpen érdemes megemlíteni (minden rosszhiszeműséget és az Eaton cég becsmérlését kizárva, ezek távol állnak tőlem), mégpedig azt, hogy a magyarországi marketingesek egyeztethetnének egy ilyen nyereményjáték előtt az anyacég marketingeseivel, mert csúnya félreértések vannak közöttük. A cég, angol nyelvű hivatalos oldalán és az angol nyelvű oldalról letölthető pdf-ekben, amik a céget mutatják be az szerepel, hogy az 5kVA alatti termékek kategóriájában a cég második a világpiacon (2009-es dátummal ellátott pdf-ben is szerepel ez, fentebb már linkeltem), ezzel szemben a magyarországi részleg által kiadott pps-ben (szintén linkelte már valaki fentebb) és az általuk "finanszírozott" cikkben az szerepel, hogy az elsők ebben a piaci szegmensben. Én értem, hogy ők ajánlották fel a nyereményeket (amit ezúton köszönök is nekik) ők állították össze a kérdéseket, de ezzel az egy kérdéssel igen nehéz helyzetbe hozták a nyereményjátékban résztvevőket, mivel cégen belül is eltérő adatokat talált az, aki bővebben utánanézett és nem csak "logikusan" bejelölt egy válaszlehetőséget.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.